Şimdi Ara

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
121
Favori
137.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Juan Cortez

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

Rezalet bi telefondu

rezalet ?

ilk çıktığında aldım 650 tl e hala kullanıyorum 5 sene felan oldu

edit : sadece 1 kere garantiye gitti oda çok düşüdüğümden ekranı gitmişti sonra hiç birşey olmadı.Yeni kapak aldın mı gayet ufak güzel duran bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoxville -- 1 Ağustos 2011; 22:08:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßy Emre

Vatan bilgisayardan pc almayın :D

Ben 3 yıl önce aldım hala kullanıyorum müşteri hizmetlerindende çok memnunum. Hayatımda karşılaştığım en kaliteli müşteri hizmeti diyebilirim. Ben bozuyodum götürüyodum ben bozdum diyodum adamlar yenisini veriyodu öyle yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

quote:

Orijinalden alıntı: ßy Emre

Vatan bilgisayardan pc almayın :D

Ben 3 yıl önce aldım hala kullanıyorum müşteri hizmetlerindende çok memnunum. Hayatımda karşılaştığım en kaliteli müşteri hizmeti diyebilirim. Ben bozuyodum götürüyodum ben bozdum diyodum adamlar yenisini veriyodu öyle yani

•  Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

çok yakıyo yaw
    tüp te takılmıyomuş bunlara ne yapacaz bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -mehmet- -- 1 Ağustos 2011; 23:21:20 >
  • BİM'deki ürünleri tavsiye etmiyorum.Ucuz malın yahnisi yavan olurmuş.Öğrencilikte çok alışveriş yaptık Sucuk-salam-sosis ucuz diye ama kim bilir hangi hayvanın sakadatını yedik.Paradan daha önce sağlık geliyor.

5800 XM hayatımda aldıgım en vasat telefon
    Casper ürün PC'ler.1gb ekran kartı diyorlar CS yi zor oynatıyor.(Halka Gb diye şişirmişler kimse shader hızına felan bakmıyor.1gb,2gb diye sınıflandırıyorlar.)
    Vestel MArka Buzdolabı.İşe başlayınca Anneme hediye diye almıştım.Habire servise gidip geliyor.2 defa değişim yaptılar hala LF,LC diye hata verip soğutmuyor.
    Trident marka telefon üstünde 5 MP kamera yazıyor 1.3mp bile değildir.

Yani bir ürün alırken araştırmak gerekiyor,bodozlama dalınca başını taştan taşa vuruyosun ama nafile

• bişi alamaz olcagız iyimi
  • sakın nokia e72
    hatta nokianın hiç bir ürününü almayın
  • Tridentin cep telefonlarını almayın. 2 günde pert oluyor. teknik serviside tamir etmeyi beceremiyor tekrar bozuk halde gönderiyorlar. zararına sattım kurtuldum.

çok kötü tadı var bence.. 4.5 liram gitti

Akıl sağlığınız için almayın.Nolur almayın.Allah rızası için almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vlâdimir

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Cortez

Rezalet bi telefondu

rezalet ?

ilk çıktığında aldım 650 tl e hala kullanıyorum 5 sene felan oldu

edit : sadece 1 kere garantiye gitti oda çok düşüdüğümden ekranı gitmişti sonra hiç birşey olmadı.Yeni kapak aldın mı gayet ufak güzel duran bir telefon

ilk çıktığından beri kullanıyorum

yeni özellikler yükleyip tekrar piyasaya sürseler keşke

• 5800 a bir oyunda benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatmagülSizMisiniz

neyinden memnun değilsin merak ettim bu aralar çok sık görüyorum bu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Casper markalı hiçbir ürünü almayın.

Alırken fiyat/fayda oranı yüksek gelse de uzun vadede öyle olmadığını görüyorsunuz.

Bilgisayar bir arada kalsın diye sol üst köşeye vida atmak zorunda kaldım.

İbretlik paylaşım geliyor..

Yıkıldım buna. Hala gülüyorum
    Fotoğraf direkt arşive.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdena

GNC marka protein tozu:
    - tadı berbat
    - karıştırınca çok köpürüyor
    - değerleri düşük

+1
    Kakaolusunu içerken kusacak gibi oluyordum. Sakın almayın. Vanilyalısının değeri daha yüksek fakat yine de gnc'ye bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :fünf:

quote:

Orijinalden alıntı: FatmagülSizMisiniz

neyinden memnun değilsin merak ettim bu aralar çok sık görüyorum bu telefonu

Ben kullanıyorum çok da memnunum arkadaşım telefondan çok fazla birşey istemedikten sonra(amacının dışında) amacına yöenlik işleyişini sürdürüyor bence nokianın son dönemdeki çöküşünde bulunabilecek ender güzellikte telefonlardan biri.

• Forum üyeliğim.

Çok ergen kaynıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: metaform81

quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

5800 ya da symbianlı telefon

aynen katılıyorum. inan satio almıştım çıkar çıkmaz millet vayy be bu ne 12 mp kamera filan diodu ama ben nefret ettim symbiandan

millet hala 5800 soruyo(telefon işinde çalışan birisi olarak nefret ettim bu telefondan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Vaybe annem bulaşık makinesiyle dolap alırken vestel aldıracaktım allahtan aldırmamışım. Bosch'a o kadar para vermesine kızmıştım ama harbiden kaliteli iş yapmışlar.

Valla Vestel napsin kardesim? Ucuz yapiyor tabi dogal olarak makinanin parcalari dusuk kalite oluyor suc buluyorsunuz. Kaliteli yapip Bosh ile ayni fiyatta sattiginda "Ben buna verecem aparaya Bosh alirim" diyorsunuz !!

Ulkenin oz sermayesi ile kurulmus bu kuruluslara kendi halki tekme vurursa Vestel napsin? Sen olsan Vestelin sahibi ne yapardin?

Bu arada 2005 yilinda babama aldigim Vestel 80' tv hala tas gibi calisiyor ...

Arkadaşım şahsına alma genel olarak yazdığına cevap veriyorum,çünkü bende Vestel'i eleştirdim.

Genelde kimseyle polemiğe girmek istemiyorum , ama biz burada memnun olmadığımız şeyleri yazıyoruz ve kanıt olarakta SS'lerini ekliyoruz.

Sen neden ve neyi savunuyorsun onu bilemem...!

Sorularına cevaben...

Kimse git ucuz yap demiyor Vestel'e , ama piyasada tutunmak istiyorsa ucuz yapması en çok kendi için önemli bir durum.Ayrıca ucuz yapacak

diye malzemeden çalacak diye bir kural yok, kaliteden ödün vermeden ucuz satabiliyorsa o zaman gerçekten her övgüyü hakeder.

Ülkemin özsermayesiyle kurulmuş diye ....paslı, kalitesiz, sadece kendi çıkarlarını düşünen,ayrıca servisi başarısız bir firmanın

kendi vatandaşını mağdur edebilecek bir hakkı ve özelliği yoktur.

Eğer vatandaşından destek istiyorsa ürettiği ürünün desteğini verecek arkadaş, garanti koşullarına saygı duyacak ki bu kuralları tüketici koymamaktadır.

Ben Vestelin sahibi olsam, bir yabancı firmanın markasının vatandaşıma verdiği değerden fazlasını vermek için çaba harcardım.

Madem ki sahte,kalitesiz ürün ürettin bari müşterini memnun etmeye çalış,ürünün arkasında olduğunu göster.

Bundan bile acizler(garantili üründe servisi ücretsiz göndermem diyorlar...)

Açıkçası ben Vestel'i bilmiyordum, yani yanlış tanımışım, dolayısyla Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın diyebiliyorum.

Ha isteyen alır,dener,görür..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 2 Ağustos 2011; 1:33:50 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/pro2000-proc71-amd-phenom-ii-x6-2.8ghz-4-gb-ddr3-1tb-hd-1gb-hd5570-vga-win7-home-premium/productdetails.aspx?I_ID=52623

Almaz olaydım daha 2 ay olmadı anakart yandı, yaklasık 2 milyar para verdim,garantiye kendi ayaklarımla götürüyom bide ya vatandan bişey alınmaz arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppotun1st_ -- 2 Ağustos 2011; 1:33:33 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.