Şimdi Ara

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
121
Favori
137.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

Fotoğrafı internetten buldum.

87 Ekran Vestel Onyx TV

Atsan atılmaz satsan satılmaz. Bundan sonra da Vestel bir şey almadık zaten.
  • algida fruttare iğrenç tadı ilaç gibi ben yandım siz yanmayın
  • casper bilgisayar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo5558

quote:

Orijinalden alıntı: barman

POWERCOLOR PCS HD4670 1 GB

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

Ürünün normal performansı aslında fena değil. İşimi görebilecek düzeyde ama VPU Recover hataları, ekranın şerit şerit olup donması ve donunca reset atmak zorunda kalmam gibi sorunlar yaşıyorum. Millet ekran kartına overclock yapar, ben downclock yapıyorum, hala sorunlar yaşıyorum. Genel olarak HD4670 hakkında bir şey demiyorum ama tam olarak bu üründe bu sorunları yaşadım. Hele VPU Recover denen bela yok mu ATI'den soğuttu anasını satayım.

sürücü uyuşmazlıgından oluyor o, en yeni sürücüyü kurma eski sürücüleri kur. bende de 2600xt var mavi ekran sorunu yaşiyordum sürekli 10.4 sürücüsünü kurunca sorun kalmadi, yeni sürücüleride hiç kurmuyorum artık.

Aynisinin AGP HD 3650 si var benim masaustumde. Vpu recover olayi mahvediyor adami. Poworcolor almayin bence sapphire cok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 1 Ağustos 2011; 1:46:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

quote:

Orijinalden alıntı: systemexp

quote:

Orijinalden alıntı: kelimeyounu

quote:

Orijinalden alıntı: systemexp

Vestel Beyaz Eşya Aldığıma çok pişmanım.!!!

Vestel Çamaşır Makinesi henüz yeni 3. yılında ve paslanmaya başladı, müşteri hizmetlerini aradım, ürünlerimiz paslanma garantisi yoktur dedi,

nasıl olur dedim ben garanti belgesinde tüm parçaları tamamen garantilidir yazıyor, garanti niye olur dedim öyle saçmalık olurmu dedim,

servis gelsin baksın dedim eğer gelirse servis bedeli alınır deyince çok sinirlendim , nasıl olurda garantili ürün için siz servis bedeli istersiniz

dedim üstelik gidip garantiyi extra para ödeyerek 7 yıl yaptım, bilseydim hiç Vestel almazdım dedim, servis gelsin mi diye sordu yetkili ,

gelmesin bu cihaz ciddi arıza yapınca görüşeceğiz diyip kapattım telefonu..Ayrıca pas dışında tüm plastik aksamda sarardı.
    .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vestel Bulaşık Makinesi ise ilk geldiğinde kapısı sağa doğru kapanırken eğik gelmişti, 2. gün farkettim aldığım yere şikayet ettim

bu kapı kapanırken eğri kapanıyor asimetrik bir durum var dedim, adam montaj yapıldıysa malesef dedi artık servisi arıycaksınız ,

servisi aradım 2 tane 18-20 yaşlarında personel gelip baktılar bunun birşeyi yok deyip, elleriyle kastıra kastıra düzeltmeye çalıştırlar,

dedim siz ne yapıyorsunuz, birşey olmaz deyip, servis belgesi bile vermeden gittiler.Makine ekonomide iyi temizliyemiyor,

ayrıca nasıl bir ekonomi ise bir 1,5 -2 saat sürüyor bitirmesi , bardaklar , tabaklar çiziliyor, renkleri soluyor...

Yoğun yıkamada ise 2-2,5 saatte ancak pişiriyor tabakları ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim Vestel Buzdolabına dolap aslında o bir klima ,çünkü bir klima kadar enerji canavarı, plastik aksamı hem sarardı hemde çok sakat hemen kırılıyor,

tabiki bu plastik parçaları gidip almak isterseniz yüksek fiyatlı Vestel k*zığına hazır olmalısınız,

Siz siz olun paslanmazlık garantisi bile olmayan bu markaya bulaşmayın...

Paslı kısımlarla ilgili SS'ler eklendi.

Dostum öncelikle geçmiş olsun, harbiden Vestel gibi Türkiye'nin çaplı şirketlerinden birinin böyle vurdum duymaz olması bence çok üzüntü verici bir durum. Umarım hakkında hayırlısı olur.

Beyaz eşyada Ariston - Indesit'in üzerine tanımam.

Dostum güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, malesef Vestel'den bende beklemiyordum bu kadar duyarsızlaşabileceğini,makine çalışıyormu,

eğer elektrik alıyor çalışıyorsa onlar için hiçbir sorun yok, müşteri memnuniyeti diye bir kavramı hiç bilmiyorlar, bilseler bile umurlarında

değil,ama bundan sonra Vestel'le hiç işim olmaz,ucuz etin yahnisi meselesi. Zaten servisle de muhatap olmuyorum, ancak makine

hiç çalışmazsa ararım, gittiği yere kadar kullanıp, yenileyecem.

Artık alacağım günün şartlarına göre Ariston, Siemens olabilir.

görünen o ki ürünün vidalarının bile paslanması inox vida kullanmadıkları için. Yani su ile iç içe olan makinaya ucuz bildiğin piyasa vidası atarlarsa olacağı bu.

Dediğin gibi dostum, bildiğin inşaat vidası ama 1. fotoğrafa bakarsan sadece vida değil paslanmaya yavaştan dış metalinde paslandığını göreceksin,

henüz 3.yılında durum böyleyse sanırım sözde vaad ettikleri ama uygulamada olmayan saçma garantileriyle 7. seneye geldiğinde

(gelebilirse) ozamana komple paslı olur ,beyaz değil - kahverengi eşya olur ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 1 Ağustos 2011; 1:50:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

87 Ekran Vestel Onyx TV

+1 devamlı haşır huşur sesler geliyor tvden
  • quote:

Orijinalden alıntı: :fünf:

quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

87 Ekran Vestel Onyx TV

+1 devamlı haşır huşur sesler geliyor tvden

Bide eskiden reklamlarda çıkardı teknolojinin Türkçesi diye

• Bayrampaşa Bauhaus'da bir lehim makinesi satılıyor.Üstündeki yazılarda "soldiering iron" yazıyor sakın almayın 10 lira demişler burda gördüm sordum 1,5 lira
  • pegasus havayolları hizmet kalitesizliğini kınıyorum, tercih etmeyin. Metro turizm karayollarında neyse, pegasus havada o'dur...

Bu kadar kötü bir otobüs firması görmedim...
  • konudan çıkarılacak bir kısım özet
    bütün notebook markaları sorunlu teknoloji şans işi şansa o yüzden yok casper yok hp diye mok atmayın hepsi aynı mok

Yavaş, dokunmatik performansı yerlerde, GPS var dediler aldık GPS falan yok. Tek övebilecegim yanı kızağı, hala taş gibi.

Tam bir rezalet, bu kadar kotu bir oyun yok.

POP efsanesinin sona erdigi oyun. Hersey bir yana, oyunda kombo yapılamaması kabul edilebilir birsey degil.

Cok kotu bir telefon, kamerası falan cok iyi ama parasını kesinlikle haketmiyor. Bunu alacagınıza SGS2 alın, iPhone alın, HTC ya da Blackberry alın, ama bunu almayın.

Bunu almayın demiyorum. Su anda piyasadaki en iyi 2 yarıs oyunundan biri. Ama almaması gereken kisiler var; gelistirilme surecinin bu kadar uzun surmesinden sonra dort dortluk oyun bekleyen, cıktıgı gune kadar gun sayan, yuzlerce ekran goruntusu ve video izleyerek oyunu bekleyen kişiler almasın, hayal kırıklıgına ugrarsınız, cok uzulursunuz, hatta aglarsınız, tecrubeyle sabittir.

NOT: GT5'i interneti olmayan da almasın, devasa Update'ler var, onlarsız oynamak zor.

Hayattan pişmanız be hacım bunu geri iade yapabilirmiyik :)
  • Güzel durduguna bakmayın,2 senede ocağıma incir ağacı dikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Performansı çok iyi aslında ama ısınıyor ve resliyor. Pişman olmama yetti. edit: acer-5742g

Bu şerefsiz alet bana da çok çektiriyor,kesinlikle uzak durun acer marka ne varsa

• phılco markalı ürünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

sony nwz b142.

sony sesine güvenip aldım ses ve pil konusunda gayet iyi .
    ilk başta radyo zaten dinlemem diyerek aldığım bi mp3playerdı sonradan radyo istemeye başlayınca eksik kalmaya başladı. 2 gblık hafızası yeter dedik ama artık o da yetmiyor. ayrıca şarkıları dinlerken en son sayfadan değil en geriden yeniden şarkının olduğu yere gelmeniz gerekiyor. bu şekilde daha bi çok eksikliğinden dolayı keşke almasaydım

Müzik çalarken, Back tuşuna bir kere basınca liste açılıyor ve şu anda çalan parça seçili durumda oluyor.

Ama Back tuşuna birkaç kere basıp sonra Now Play derseniz klasörlerden tekrar çaldığınız parçaya gelmek zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 1 Ağustos 2011; 3:16:49 >

Şarjı iyi gitse de kullanılan dış malzeme çok kötü. Bir müddet sonra soyulma başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhamperimkayboldu

quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

İlk mesajlardada biri acer notebooktan yakınmış. Bende de acerin başka seriden bir notebooku var şu an zaten piyasada yok fakat tüm acer notebooklar yapıyor bu sorunu.
    Kendini soğutamıyor ve kapatıyor.
    ACER marka notebook aldığıma bin pişmanım.
    Herhangi bir acer ürünü kullanmamaya da yeminliyimdir.

Şu an ASUS kullanıyorum ama ACER'a laf atmayın. Aynısından bende de var. Diğer arkadaşa da pm attım. Sorun büyük değil. Sadece içine koydukları işlemci macunu dandik. Açın alkolle iyice silin sonra yeni kaliteli 15-20 liralık macun sürün. Fıstık gibi bilgisayardı core2duo t9600 benimki. Babama hediye ettim asus alınca.

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:55:4 >

Ne aldıysam 1-2 ay sonra çöpe gitti, çok kalitesiz ürünleri var, aldıklarımın fiyatıyla iyi bi markadan 1-2 tane alsaydım, heryönüyle farklı olurdu...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.