Şimdi Ara

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
121
Favori
137.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiyikliJedi

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan_66

en sonunda yandıda kurtuldumphilips sna6500
     Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

+1

6 senedir kullanıyorum tık demeden çalışıyor

• Hayatımın En Büyük Pişmanlığı Nokia 5800 Ben Bu Telefonu Tasarlayanın, Üretenin, Pazarlayanın ...
    İlk Çıktığı Zamanlarda Tam Kutu İçeriğiyle Almış Ve Tam 765 TL Bayılmıştım. Diğer Kullanıcıların Aksine Bir Kez Bile Bozulmadı Garantiye De Gitmedi (Zaten Birkaç Gün Önce Garantisi De Bitti) Ama Yavaşlığı İnsanı Delirtiyor. RamBlow Programına Muhtaç Yaşamaya Başladım, Kaç Kez Hem Telefona Hem Hafıza Kartına Fotmat Atmama Rağmen 2 Saatte Bir Ram Temizleme Yaptırmazsam Gelen Aramaları Bile Cevaplayamıyorum Artı Olarak Kamerasının Dış Ortamda Gece Çekimleri Rezalet

Siz Siz Olun Sakın Symbian'lı Telefon Almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

mecbur kalmadıkça tercih etmeyin..
    -koltuklar alabildiğine dar,eski ve rahatsız..
    -uçakta ilaç almak için aldığım suyun fiyatı bile 3 lira..

bulutların üstünde su içme lüksünü yaşıyorsun bırakta 3 tl olsun.
    şaka bi yana yuhh
  • sony nwz b142.

sony sesine güvenip aldım ses ve pil konusunda gayet iyi .
    ilk başta radyo zaten dinlemem diyerek aldığım bi mp3playerdı sonradan radyo istemeye başlayınca eksik kalmaya başladı. 2 gblık hafızası yeter dedik ama artık o da yetmiyor. ayrıca şarkıları dinlerken en son sayfadan değil en geriden yeniden şarkının olduğu yere gelmeniz gerekiyor. bu şekilde daha bi çok eksikliğinden dolayı keşke almasaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@cKLioN -- 31 Temmuz 2011; 15:35:36 >
  • 2010 Siyah Ford C-MAX keşke başka renk alsaydım siyah güzel görünüyo tam jeep gibi dedik onu aldılar benle dertleri neyse arabanın önünü çizmiş bazı geri zekalılar siyah olduğu için çok belli ayrıca tozu max. düzeyde gösteriyo keşke gri yada beyaz alsaymışım siyahın bakımı çok zor üstelik rengi için 700lira fazladan ödemişti babam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayatBoş

Clean Ballz Çamaşır Yıkama Topu

Kardeş bu işe yarıyor mu cidden? Çamaşır deterjanı kullanmadan temiz oluyor mu çamaşırlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abbas The Traveler -- 31 Temmuz 2011; 15:52:13 >
  • ttnet mobil hat:

aylık 10 lira dediler 300 tl fatura çıkardılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

quote:

Orijinalden alıntı: HayatBoş

Clean Ballz Çamaşır Yıkama Topu

Kardeş bu işe yarıyor mu cidden? Çamaşır deterjanı kullanmadan temiz oluyor mu çamaşırlar?

hiç bir yararı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

çok yakıyor

motoru kapat... boşa al...

100 - 200 erkeğe rica et... "ARKADAN İTTİRSİNLER"

böylece çok yakmaz... sende rahat(!) edersin_!!!

• sakın ha almayın hacı gibi kokarsınız aldım duruyo öle
  • Razer imperator
  • Vestel Beyaz Eşya Aldığıma çok pişmanım.!!!

Vestel Çamaşır Makinesi henüz yeni 3. yılında ve paslanmaya başladı, müşteri hizmetlerini aradım, ürünlerimiz paslanma garantisi yoktur dedi,

nasıl olur dedim ben garanti belgesinde tüm parçaları tamamen garantilidir yazıyor, garanti niye olur dedim öyle saçmalık olurmu dedim,

servis gelsin baksın dedim eğer gelirse servis bedeli alınır deyince çok sinirlendim , nasıl olurda garantili ürün için siz servis bedeli istersiniz

dedim üstelik gidip garantiyi extra para ödeyerek 7 yıl yaptım, bilseydim hiç Vestel almazdım dedim, servis gelsin mi diye sordu yetkili ,

gelmesin bu cihaz ciddi arıza yapınca görüşeceğiz diyip kapattım telefonu..Ayrıca pas dışında tüm plastik aksamda sarardı.
    .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vestel Bulaşık Makinesi ise ilk geldiğinde kapısı sağa doğru kapanırken eğik gelmişti, 2. gün farkettim aldığım yere şikayet ettim

bu kapı kapanırken eğri kapanıyor asimetrik bir durum var dedim, adam montaj yapıldıysa malesef dedi artık servisi arıycaksınız ,

servisi aradım 2 tane 18-20 yaşlarında personel gelip baktılar bunun birşeyi yok deyip, elleriyle kastıra kastıra düzeltmeye çalıştırlar,

dedim siz ne yapıyorsunuz, birşey olmaz deyip, servis belgesi bile vermeden gittiler.Makine ekonomide iyi temizliyemiyor,

ayrıca nasıl bir ekonomi ise bir 1,5 -2 saat sürüyor bitirmesi , bardaklar , tabaklar çiziliyor, renkleri soluyor...

Yoğun yıkamada ise 2-2,5 saatte ancak pişiriyor tabakları ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim Vestel Buzdolabına dolap aslında o bir klima ,çünkü bir klima kadar enerji canavarı, plastik aksamı hem sarardı hemde çok sakat hemen kırılıyor,

tabiki bu plastik parçaları gidip almak isterseniz yüksek fiyatlı Vestel k*zığına hazır olmalısınız,

Siz siz olun paslanmazlık garantisi bile olmayan bu markaya bulaşmayın...

Paslı kısımlarla ilgili SS'ler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 1 Ağustos 2011; 0:44:53 >

•  Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Orijinalden alıntı: vlknozby

Hocam aynı ayakkabı bende var, gayet memnunum Sen neyinden memnun değilsin söyle hele

hacı ayakkabı güzel giyiyorum hala , ama çabuk deforme oldu bazı yerleri , çok ince bi malzemeden yapılmış , o kadar dikkat etmeme rağmen ufak tefek çizikler oluştu kesik şeklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: metaform81

bedava çıkmadı

+1
    ayrıca tadı ve çikolatası çok kötü max daha iiyi
    Bimde Satılan 35krş a KİDY var o bile daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

mecbur kalmadıkça tercih etmeyin..
    -koltuklar alabildiğine dar,eski ve rahatsız..
    -uçakta ilaç almak için aldığım suyun fiyatı bile 3 lira..

ilk çıktığında harikaydı gerçekten şuanda kendini inanılmaz bozdu. Nedeni herkes ilgi gösterdi ama bu ilgi birgün geri dönüşü olmaksızın kaybolabilir umarım bunun farkındalardır. Resmen uçak içerisinde büfe işi yapıyorlar bana çok saçma ve etik gelmiyor. Uçak içerisinde wc önüne bir masa atıp içeri girenlerden 3 tl almaları beni şaşırtmaz şuanda açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

Tabiki 5800

Not:Bu konu tutar
    Not2:Burası reklam alanıdır.

+19056786687

5800 dan ve nokia,kvk dan nefret ediyorum,

Her kullanışıma yeni bir pil alıyorum

snopy sg 404 1 ayda temazsızlık başladı 15tl boşuna gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

kullanıcı adı-avatar-imza mesaj uyumsuzluğu
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.