Şimdi Ara

Aldığım iphonenin 0 mı kullanılmış mı olduğunu anlayamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle belirtiyim telefon yurtdışısı

Telefon bugün geldi jelatini vs üzerinde kurulumu vs ben yaptım telefonda nokta hata yok ayarlardan pil saglıgına girdiğimde maksimum kapasite %83 yazıyordu

İnternetten araştırdım 0 cihazlarda %99 un altında yok 2 aylıklar bile %98

İnternetten seri numarasını sorguladım telefonum garantisi yok diyor tr de YoK ama uluslararası garantinin olması gerekmiyor mu

Biraz assagı indim altta yazan ise cihaz 2 yıl sınırlı garantili yayınlanma tarihi 11 haziran 2018 ( sipariş verdiğim gün )

Garanti pek umrumda değil telefon 0 mı 0 ise neden pil kapasitesi 83 dediğim gibi telefon hatasız anlayan biri 2.el demez yani ?

Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hocam pil sağlığı henüz beta sürümde geliştirilme aşamasında yani böyle değerler verebilir saçmalayabilir normaldir ama gerçekten %83 ise zaten bu durum günlük kullanımda size hissettirir şarj çabuk iner yarı yolda bırakır vesaire bataryada sorın var ise kılavuz olarak günlük kullanımınızı karşılaştırın

• quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Hocam pil sağlığı henüz beta sürümde geliştirilme aşamasında yani böyle değerler verebilir saçmalayabilir normaldir ama gerçekten %83 ise zaten bu durum günlük kullanımda size hissettirir şarj çabuk iner yarı yolda bırakır vesaire bataryada sorın var ise kılavuz olarak günlük kullanımınızı karşılaştırın
    Hocam beta diyorsun ama kimsenin yuzdesi bu kadar dusuk deil cidden anormal bir deger butun arkadaslarima ss attirdim yeni alanlar %100 1 yila yakin kullananlar %95 civarinda

• Apple Destek uygulamasını indirip oradan yardım almaya çalışın belki yardımcı olurlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orada yazan yayın tarihi baktığınız sayfanın güncellenme tarihi. Yani o tarihte o yazı güncellenmiş. Telefon veya garantinizle hiçbir ilgisi yok. Sıfır bir telefonun pil sağlığının o seviyede olması imkansız diyebilirim. Telefonum 2 yıllık olacak neredeyse ve pil sağlığı %88. Sıfır gibi durmuyor. Sıfırsa bile aşırı büyük bir sıkıntı var telefonda. Ki Türkiye cihazı olmasa bile 1 yıl garanti gözükmesi gerekirdi. Telefonun garanti süresi dolmuş, sıfır olması teorik olarak imkansız. Nereden aldınız cihazı yurtdışından?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Haziran 2018; 2:18:20 >
  • Pil durumu beta olması bişey değiştirmez bu kadar uçuk fark olmaz. Konu sahibi arkadaş sanada yanlış anlama ama ikinci el cihazı itelemişler. İmkanın varsa iade et değiştirt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 14 Haziran 2018; 2:38:8 >
  • Bilgisayarınız varsa iBackupBot programını indirip bataryanın kaç kere şarj olduğunu görebilirsiniz.
  • İkinci el

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.