Şimdi Ara

Aldığım Ekran Kartı Sizce Doğru Tercihmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar rx 590 nitro+ sorunlarından artık çok sıkılıp bugün ince hesabın gaming gecesi kampanyasından zotac gaming rtx 2070 mini aldım. Mini olması beni çok düşündürdü ama 2.888 TL çok uygun geldiği için sipariş verdim.

Sizce bu kartın bir problemi varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatakdag -- 8 Şubat 2020; 11:24:17 >

• en fazla 79 oluyor oc yaparsan oda izlediğim testlerde 40-74 arası geziyor bence bı sıkıntısı yok hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

en fazla 79 oluyor oc yaparsan oda izlediğim testlerde 40-74 arası geziyor bence bı sıkıntısı yok hayırlı olsun
    Teşekkür ederim dostum umarım bir problem yaşamam
  • firatakdag kullanıcısına yanıt
    hangi oyunları oynuyorsun
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Bf 5
    Pubg
    Apex
    Cs:go
  • 5 ısı borulu soğutma bloğu var. Fanları diğer modellere kıyasla biraz sesli çalışsa bile ısınma sorunu olmaz. Tek eksi yanı ise fanların boşta bile sürekli çalışması. Onun haricinde boyutuna ve aldığınız fiyata göre oldukça iyi bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

5 ısı borulu soğutma bloğu var. Fanları diğer modellere kıyasla biraz sesli çalışsa bile ısınma sorunu olmaz. Tek eksi yanı ise fanların boşta bile sürekli çalışması. Onun haricinde boyutuna ve aldığınız fiyata göre oldukça iyi bir kart.
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için, fanların çalışmasını eksi yön olarak görmüyorum şuan kullandığım kartta fanları kapatıyor fakat manuel fan kontrolü ile boşta ortalama 1000 rpm ile döndürüyorum kasamdada 10 adet fan çalışıyor zaten

Dediklerinize göre sanırım bende problem oluşturacak birşey yok. Buna sevindim

• hayirli olsun . isinma sorunu olmaz . bende kullaniyordum bu karti kasa içi soğutmam çokta iyi olmamasına rağmen en fazla 70 dereceleri gördüm .
  • 2888 tl ye Rtx 2070 bence muhteşem bir tercih olmuş kasanızda ki hava akışı iyi ise hiç problem olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.