Şimdi Ara

Aldatmak adrenalin doluymuş... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 41 yaşında ve 19 yıllık evli bir adamım ama böyle konularda kimseye akıl vermek, ahkam kesmek gibi bir şey yapamam. Gerekli tecrübe,bilgi ve birikimim olmasına rağmen. Çünkü her insan, her ilişki kendine özeldir. Muhtemelen kendinizi bir boşlukta hissettiniz ya da bir heyecan yaşamak istediniz.

Başlarda elbette tatlı gelecektir, heyecan verecektir ama inanın bu gitgide size yük olmaya başlayacaktır. Çünkü heyecanı eskisi gibi olmayacak, her an yakalanma korkusu sizi tedirgin edecek ve eğer vicdanlı bir adamsanız da içinizdeki suçluluk duygusu zamanla sizi yiyip bitirecektir.

İlla akıl istiyorsanız masum bir kaç yazışmadan sonra bence bu hikayeyi bitirin. Yeni sevgilim dediğiniz için fiziksel bir ilişki yaşadınız mı bilmiyorum ama bence onu da oturup konuşarak mantık çerçevesinde sonlandırın.

Ha tabi şu da olabilir. Eşinizi eskisi kadar sevmiyorsunuzdur, ilişkiniz yürümüyordur, evlilik bitme noktasındadır orası ayrı. O zaman da tam tersi eşinizle bunu konuşarak medeni 2 insan gibi ayrılabilirsiniz de.

Akıl vermeyeceğim dedim ama yine de dayanamadım. :)

Sizden büyük olduğumu tahmin ettiğim için bir abi tavsiyesi olarak bunları yazıyorum. Gerisi size kalmış.

• Sendeki bu değişimi eşin de fark edecektir. Fark etmezse o da seni aldatıyor olabilir. Sevmiyorsan git konuş bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle olmaz ya biriyle devam et ya da 2 eş"in olsun gizli kapaklı iş yapmayın başın ağrır vicdan azabı çekersin yaptığından çok pişman olursun unutma, üstüne eşin öğrenir muhakkak hem çok ayıp kimsen kalmaz hem de kanuni olarak herşeyin gider...

• Bilader yargılama diyorsun da bizden yorum beklemek için buraya yazıyorsun.
    Sevgilini daha çok seviyorsun madem boşan karından.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün sevgilimle harika bir gün geçirdim ve eve gelince karım hiçbir şey anlamadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • boritta B kullanıcısına yanıt
    Siteniz hayırlı olsun.Bol bol tıklasınlar sizi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.