Şimdi Ara

Aldatmak adrenalin doluymuş...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşimin sırtı dönük ve ben yeni sevgilimle mesajlaşıyordum az önceye kadar.Kalbim yeniden atmaya başladı.

Ve yakalanma ihtimaline karşın adrenalin yaşıyorum.Suçluluk duyarım vicdanım sızlar diye düşünmüştüm.Ama gayet eğlenceli ve heyecanlı bir durum.İşyerinde arkadaşlar yüzüne renk gelmiş dediler.Gençleşmiş değişmişsin diyen bile oldu bugün.Bunları gerçek hayatta paylaşamıyorum kimseyle sizle paylaşmak yazmak istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 23 Eylül 2021; 3:51:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Araştırmalar gösteriyor ki insan türünde hormonlar normalde sadakati ve beklenenin aksine monogamiyi (tek eşliliği) dikte ediyor. Üremek için daha genç olana yönelme eğilimi haricinde aldatmayı destekleyen faktör daha zayıf esasında. Durumunuzun genel tatminsizlikle ve narsisizmle alakalı bir çeşit bozukluk ve arkadan iş çevirmeden, iş çevirebiliyor ve bir partneri daha hem de öbüründen habersiz elinizde tutabiliyor oluştan beslenen aşırı tatmin duygusuna bağımlılık olduğunu düşünüyorum. Yani patolojik. Gayri ahlaki olmasına değinmeye de gerek yok işin gayri ahlakiliği zaten sizi besleyen, tatmin duygusunu yaratan bir şey.
  • hll dwm spr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekse...

• Yanlış ve haram şeyler tatlıdır.

• Abi ilk defa mı aldatıyorsun birde yenge yakalayacak diye tırstığın oluyormu ?

• Allah belanı versin kanks bide böbürlenerek anlatıyon

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • feveranbey kullanıcısına yanıt
    Olum boş yere bela okuma döner dolaşır seni bulur sonra.Bu dünyada günahsız insan yok şu insanları yargılama huyunuzdan vazgeçin biraz.Ben böbürlenmiyorum normal hayatta konuşamadığım bir mevzuyu burda paylaşmak istedim sadece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 23 Eylül 2021; 5:36:49 >
  • Evet ilk defa yapıyorum.Tedbirli davranıyorum,biraz çekiniyorum bilerek yoksa yakalanırım...

• Yaptığınız yanlış yapmamanızı öneririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Allahtan korkmayan eşinden mi korkacak ? Haram elbet tatlı gelir insana. Nefis bunun için var. Lakin böyle yapmakla hem aşağılık bir insan olunur hem Allahın emirlerine karşı gelinir ki bu çetin olanıdır. Allah ıslah etsin

• yakalanırsan boşanmakla kalmazsın üstüne bir de deve yüküyle tazminat ve nafaka ödemek zorunda kalırsın

• Siz akıllanmazsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarim esinde seni aldatir bakalim o zaman adrenalin seviyen Ne olucak

• eşinin yüzüne nasıl bakabiliyorsun, kendine adam diyebiliyor musun?

• İkinci eş olarak al

• Bı de çok iyi bir şey yapıyormuş gibi konusunu açmış

• aynısını eşin sana yapsaydı ne hissederdin bunu düşün...

• Yakalanırsan donuna kadar nafaka alır söyleyeyim  

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

aynısını eşin sana yapsaydı ne hissederdin bunu düşün...

Yuzune renk gelirdi genclesirdi herhalde

• Boşandıktan sonra yeni bir ilişkiye başlaman doğru olurdu. Böylesi etik değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.