Şimdi Ara

Aldatilmak nasil gecer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
7.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldattıgı kişiyle konustum..anama bacıma kufretti..bu kızı kullanıp atacagım sen goreceksin dedi...bende acıdım o lafından sonra kıza....abisini tanımıyordum..tuttum abisine anlattım tum olanlari...abisi ilk konusmamızda bana hak verdi..3 unuzlede konustum..3 unuzde ayrı yollara dedi..ondan sonra kız aradı beni..pişmanım affet...geri donsem bile beni kabul etmezsin...benim hayatım karardı....ondan da ayrıldım dedi..anasının babasının ustune yemin etti...anam babam ölsün ki o cocuktan da ayrıldım...kıymetini anladım dedi....30 yasıma kadar evlenmiyecegim dedi..

ama yalanmıs..sırf tekrar tutup abisine soylemeyeyim diye...bunu gene ogrendim deli oldum...son bi kez daha iyilik yapayım abisine soyleyeyim dedim...bu arada abisini kıskırtmıs..abisi demedigi lafı bırakmadı....tum arkadaslarını kendi yanına cekmis...nasıl bi kız anlamadım..6 sene de bir melekti..bir tek yalanına sahit olmadım....ama su an bir seytan dan bile ote.....

yanacak olan benim sana ne oluyor diyor....iyi o zaman dedim..tum hakkımı haram ettim..ahirette gorusecegiz dedim...onu bile takmadı...arada namaz kılan allah inancı olan bi kızdi...

ask eger bunları yaptırıyorsa bana zaten hiç asık olmamıski....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 11:10:27 >

• Nefret duyarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

aldattıgı kişiyle konustum..anama bacıma kufretti..bu kızı kullanıp atacagım sen goreceksin dedi...bende acıdım o lafından sonra kıza....abisini tanımıyordum..tuttum abisine anlattım tum olanlari...abisi ilk konusmamızda bana hak verdi..3 unuzlede konustum..3 unuzde ayrı yollara dedi..ondan sonra kız aradı beni..pişmanım affet...geri donsem bile beni kabul etmezsin...benim hayatım karardı....ondan da ayrıldım dedi..anasının babasının ustune yemin etti...anam babam ölsün ki o cocuktan da ayrıldım...kıymetini anladım dedi....30 yasıma kadar evlenmiyecegim dedi..

ama yalanmıs..sırf tekrar tutup abisine soylemeyeyim diye...bunu gene ogrendim deli oldum...son bi kez daha iyilik yapayım abisine soyleyeyim dedim...bu arada abisini kıskırtmıs..abisi demedigi lafı bırakmadı....tum arkadaslarını kendi yanına cekmis...nasıl bi kız anlamadım..6 sene de bir melekti..bir tek yalanına sahit olmadım....ama su an bir seytan dan bile ote.....

yanacak olan benim sana ne oluyor diyor....iyi o zaman dedim..tum hakkımı haram ettim..ahirette gorusecegiz dedim...onu bile takmadı...arada namaz kılan allah inancı olan bi kızdi...

ask eger bunları yaptırıyorsa bana zaten hiç asık olmamıski....

kimsenin inancını bilemezsin dışı kapalı içinde neler vardır..
    bu tip kızlar genelde böyle istediği tür erkeklerle beraber olurlar.. dini inanclı gibi görnüen erkeklerden hoşlanırlar sen biraz tersiysen hiç bakmazlar sana

• Hiç aldatılmadım ama seviyosan eğer koyacağı ve karşı cinse bi süre nefretle önyargıyla bakacağın kesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 20 Ocak 2011; 11:20:57 >
  • Bu olaydan sonra kızı sevsemde evire çevire tokatlar sonra al ne bok yiyorsan ye derdim sonra bu olayları unutur önüme bakardım

işin diğer tarafını düşünüyorsan şu anda sana pas vermez aradan 1-2 ay geçsin ona çiçek, hediye felan al araya abiyi katmadan ama.

benimde burcu diye sevgilim vardı 3-4 sene önce ufak bir tartışmadan görüşmeyelim mevzusuna gelmişti benim için hava hoştu hiç aramadım mesaj atmadım bir süre sonra o bana dönmüştü tabii burada işin boyutu biraz değişiyor aldatma falan felan oynatma durumları var ben bunları yaşasam ilk dediğimi yapardım
  • bunları basta tırsıttım..tum konusmalarınızı kaydettim..kaydetmeye de devam ediyorum dedim...biraz yola gelir gibi oldu....dinletsene bana ne kaydetmişin falan filan diye...o cocuk sahiden kullanıp atacagım dedimi benim icin falan diye dedi bu kız....ama pişşmanın beni affet dedidkten sonra yelkenleri suya indirdim..konusmalarınızı kaydetmemiştim ki dedim....keske etseymisim....abisi bile inanmıyor su an bana.....babası imam..keske abisi yerine ilk babasıyle konussaydım..en azından onda allah korkusu olurdu.....
  • @ozzyouz gerekli mesajı vermiş zaten Kimsenin dinine , kapalısına bakarak iyi veya kötü olduğunu söyleyemezsin. Ben ne kapalılar gördüm sahilde sevgilisiyle orta yerde milletin gözü önünde kucak kucağa oturup sevişen. Ben ne mini etek giyenler gördüm dürüst , yalan konuşmayan.

Bizim toplumumuz her kapalı kızı namuslu efendi sanıyor. Öyle birşey yok. Özel üniversitede okurken kapalı bir kız arabasıyla gelirdi son ses rock müziği açarak. Arabadan indiği gibi sanki zorla taktırmışlar gibi türbanı tek seferde çıkarır arabasına fırlatırdı ? Ailesi onu uslu uslu okuluna gidip geliyor zannediyor şimdi. Yazık yahu acıyorum ...

Arkadaş boşver . Git hattını değiştir , varsa birkaç ay yazlıkta veya yayla eviniz varsa orada kal. Kafanı dağıt , başka bir kız aramaya çalışma sakın yoksa çivi çiviyi söker misali daha beterine rast gelirsen Allah korusun adamı intihara kadar sürükler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassablanka -- 20 Ocak 2011; 11:23:56 >

• emin ol aldatılmanın acısı aldatmanın acısından çabuk geçiyor

yani sen onu unutacaksın aradan yıllar geçecek ama sen onun içinde bir yumruk gibi kalacaksın
  • valla intihar edeceksem gider kızın onunde ederim :) omru boyunca hatırlasın diye :) ama allah korkusu var..oyle bir seye girişemem....

calısıyoruz su an...gunler nasıl geciyor bilmiyorum...robot gibiyim...işe gel sabah..aksama kadar calıs..aksam cık git eve hemen yat uyu...sanki bir kabustayım..

en kotusude ne biliyormusunuz....su an ya cok büyük bir oyun yapıyor bana diye dusunuyorum...yada kimseye anlatamayacagı bir serefsizlik yaptı o cocuk..o yuzden beni uzaklastırmaya calısıyor..baska turlu seytana donusemez....

ama ikincisi kesinlikle yok demişti..oyle bi sey yapsa onun tum hayatı biter..bana kimse oyle bi sey yapamaz falan filan...
  • Geçmez hep bir yerde saplı bıçak gibi durur acısı azalır o kadar. Eğer pişmanım der geri dönerse kesinlikle kabul etme. İhanet asla ve asla affedilmemesi gereken bir şeydir.
  • quote:

valla intihar edeceksem gider kızın onunde ederim :) omru boyunca hatırlasın diye :) ama allah korkusu var..oyle bir seye girişemem....

calısıyoruz su an...gunler nasıl geciyor bilmiyorum...robot gibiyim...işe gel sabah..aksama kadar calıs..aksam cık git eve hemen yat uyu...sanki bir kabustayım..

en kotusude ne biliyormusunuz....su an ya cok büyük bir oyun yapıyor bana diye dusunuyorum...yada kimseye anlatamayacagı bir serefsizlik yaptı o cocuk..o yuzden beni uzaklastırmaya calısıyor..baska turlu seytana donusemez....

ama ikincisi kesinlikle yok demişti..oyle bi sey yapsa onun tum hayatı biter..bana kimse oyle bi sey yapamaz falan filan...

Kusura bakma ama o ikisi yan yanyanayken neler yaşadıklarını aralarında neler geçtiğini biliyormusun? HAYIR . Kız sana dönecem , bir daha yapmıcam , valla billa 'da dese kabul edecek kadar geniş bir mideye sahipmisin peki? Aşk bu kadarmı kör etti gözünü? Başka kızmı yok arkadaş yapma yahu

Bu konular çok hassas o yüzden fazla konuşmak istemiyorum ama bir insan kendi namusuna sahip çıkmayı bilmezde ileri gidecek hareket yaparlarsa , o kızla evlenilmez. Namustan bahsetmiyorum dikkat ettiyseniz geniş bir mideden bahsediyorum. Seven insan tek kişiden zevk alır. Başkasına baktığında iç geçiriyorsa olmaz olsun öyle sevgi , aşk , evlilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassablanka -- 20 Ocak 2011; 11:35:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

quote:

valla intihar edeceksem gider kızın onunde ederim :) omru boyunca hatırlasın diye :) ama allah korkusu var..oyle bir seye girişemem....

Kusura bakma ama o ikisi yan yanyanayken neler yaşadıklarını aralarında neler geçtiğini biliyormusun? HAYIR . Kız sana dönecem , bir daha yapmıcam , valla billa 'da dese kabul edecek kadar geniş bir mideye sahipmisin peki? Aşk bu kadarmı kör etti gözünü? Başka kızmı yok arkadaş yapma yahu

Bu konular çok hassas o yüzden fazla konuşmak istemiyorum ama bir insan kendi namusuna sahip çıkmayı bilmezde ileri gidecek hareket yaparlarsa , o kızla evlenilmez. Namustan bahsetmiyorum dikkat ettiyseniz geniş bir mideden bahsediyorum. Seven insan tek kişiden zevk alır. Başkasına baktığında iç geçiriyorsa olmaz olsun öyle sevgi , aşk , evlilik.

arkadası bile olamayıcak bi insan....ben artık ask sevgi duymuyorumki...ama oyle zor kullanarak kıza sahip olduysa bundan sonra nefretim gecer...acıma duyarım sadece o kıza......o cocuk bunları yapabilecek birisi konusmalarımdan anladıgım......zor kullanmıs olabilir bi yerden tanıyorsa bu kızı....ama tekrar soyluyorum oyle bir sey varsa da yoksada bitirdim zaten.varsa sadece acırım bu hallere geldi diye....amacım ise tamemen unutmak...

valla deger bi kız olsa evlenecegim hemen..ama degip degmedigini artık nasıl anlayabilecegim ki ya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 20 Ocak 2011; 14:50:24 >

• aldatti derken tam olarak nasil birsey oldu?cinsel anlamda mi?
  • Şöyle bir geriye yaslan. Çok şükür Allah'ım beni bu pislikten kurtardığın içi diye duanı et. Sonra deriiin bir nefes al. Yaşamın ne kadar güzel olduğunu hatırla ve ömür boyu başka birisine bağlanma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armitage

aldatti derken tam olarak nasil birsey oldu?cinsel anlamda mi?

yok oyle degil...benimle birlikteyken baska biriyle cıkmaya baslamıs...onu sevmiş...bana daha acıklama yapamıyor..teseduf eseri ogrendim..
  • Allah yardım etsin, zor..
  • insanlara karşı bir şey hissetmemeye başladığında...

sana verilen herhangi bir fikir işe yaramayacak, sıkıntı çekeceksin. an gelecek kendinden bile sıkılacaksın, o hissi veren içindeki sen bıktırmaya başlayacak. bir süre sonra yeter artık diyip düşünmemeye hatırlamamaya başlayacaksın. bir süre sonra kokusu, sesi, yüzü bile aklına gelmeyecek. arada bir rüyanda göreceksin kendisini, ertesi bir kaç gün kötü edecek şekilde olacak. vs.vs.

yani kısacası zaman

benimde baya sıkıntılı bir ilişkim vardı, öncesinde düzgün birisiydim, şimdi hiç yapmayacağım şeyler yapıyorum, içimde hala bazı konularda frenleyen eskiden gelme registry kodları falan var sanırım, tutuyorlar beni. bu da iç çatışmaya sebep oluyor. bunların hepsi yeni özellikler kazandırdı bana, geçen beni bu hale getiren vatandaşı rüyamda gördüm, "anaaamm kaç kaç kaç!!!!" diyerekten rüyadan uyandırdım kendimi resmen

bir zamanlar geveze radyoda bir kapanış sözü söylemişti, hala aklımdadır, "size kötülük yapanlara kızmayın, en büyük kötülüğü yapan, sizden karşılık beklemeden en iyi dersi veren öğretmendir"... böyle bir sözdü sanırsam, en azından anafikir böyle idi.

o yüzden takma kafana diyeceğim ama "hade len" diyebilirsin. zamanla yok olacak, zamanı geçirmek içinde en iyi çözüm genelde spora sarmak, gezmek, dolaşmak, bir nebze olsun kısa süreliğine şehirden uzaklaşmak (tatil vs...) (benim gibi değil tabiki başka şehire yerleştim 1.5 yıldır, ankaraya gidince ürperiyorum saçma sapan), değişik şeylerle uğraşmak (fotoğrafa sardım ben spordan sonra en iyi gelen şeydi, hala da öyle) vb. gibi kafanı dağıtacak şeyler.

bir ara kaldıramadığımı düşünerek psikiyatriste gittim, çok bilgili gerçekten yeminine bağlı düzgün bir insandı, çok yardımcı oluyordu, sözlü olarak, dinleyip he diyip geçeyim doktorlarından değildi. ssri bir ilaç ve (kafamdaki sussun uyuyayım diye) şizofrenlere verilen bir ilaç(şizofren değilim ) vermişti. oralarda baya bir saçmalamıştım, geceleri güzel uyuyordum gerçekten, gündüzde umursamaz oluyordum.

ilaç konusunda şuna gelmek istiyorum. ben bu ilaçlar sayesinde kurtulmadım. sadece herkesin dediği "zamanla geçer" kısmında yaşanan, o bahsedilen zamanın geçmemesi ve ızdıraba dönüşmesinin gerçekleştiği kısımlarda zamanı hızlı geçirdim.

yaşamayan bilemez, bu aşk acısı olsun, bir yakının vefatı olsun, ağır bir durum olsun, sonuçta bir travma bu. herkes der zamanla geçer diye, tamam zamanla geçer ama asıl sorun o zamanı nasıl geçireceğindir. dediğim gibi değişik hobilerle, gezmelerle, ya da (tavsiye etmiyorum, bırakıldığında olan etkilerden dolayı) ilaçlarla bir şekilde geçiyor.

ufak bir tavsiye daha, (ben bunu çok sonra yaptım, keşke daha önce yapsaymışım), derdini mümkün mertebe paylaşma. ailen olsun yakınların olsun. paylaşma. dert paylaşıldıkça hafiflemiyor, dallanıyor budaklanıyor bence. birine aahh böleydi, şunu yapardık, o ne yaptı gibi anlattıkça, o sırada aklında olmayan şeyler hatırlanıyor, hatta hiç olmayan şeyler olmuş gibi kendini inandırabiliyorsun bazen. hiç bulaşma, kendine sakla, kendine bile anlatma!!!

bir süre sonra, hayatındaki değişikliği farkettiğinde zaten diyeceksin, "iykide böyle olmuş, yoksa ben şöyle birisiydim vay anasını". değişmek iyidir, yaşananlar gereklidir, ama alışması zordur.

ben *****'dan bunları öğrendim, inanmayan 28 aralık 2006 dan önce yazdığım mesajları aratıp bunu doğrulayabilir

• Boşver kendi kaybeder :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

quote:

Aynen katılıyorum. Benimde başta aşktan gözüm kördü,ama bi zamandan sonra mantık gerekiyor güzel kardeşim...
    bu öyle bir ders olacak ki hayatında daha dik duracaksın
    unutma,bir insan en dibe düşmeden en yükseğe zıplayamaz,acını çek ki mutlu olasın

• quote:

arkadası bile olamayıcak bi insan....ben artık ask sevgi duymuyorumki...ama oyle zor kullanarak kıza sahip olduysa bundan sonra nefretim gecer...acıma duyarım sadece o kıza......o cocuk bunları yapabilecek birisi konusmalarımdan anladıgım......zor kullanmıs olabilir bi yerden tanıyorsa bu kızı....ama tekrar soyluyorum oyle bir sey varsa da yoksada bitirdim zaten.varsa sadece acırım bu hallere geldi diye....amacım ise tamemen unutmak...

yeni biri de bakıyorum hayatım da ama yok işte :) assoyallik bitirdi beni.....ondan baska tanıdıgım kız yok nerdeyse 6 senede....
    valla deger bi kız olsa evlenecegim hemen..ama degip degmedigini artık nasıl anlayabilecegim ki ya....

Güzel kardeşim bana kendini anlatma çünkü seninle aynı hayatı yaşıyoruz. Ben senden daha asosyalim bırak kızı doğru düzgün erkek ark. bile yok dışarı çıkıp gezdiğim. Her gün evdeyim aöfte 4 yıllık bir fakülte okuyorum ondan tüm günüm evde geçiyor. Tek konuştuğum kız var . 4 yıldır beraberiz , ve ben istedim diye İstanbuldan kalkıp hiç bilmediği bi şehre ailesinide alıp alıp geldi. Şuan burada babası bi ev aldı ilk geldiğinde kirada oturuyorlardı. Hayat benim yüzüme güldü , isterim ki sana da gülseydi.

Ama sıkıntı yapma , Allah bi kapıyı kapatırken ötekini mutlaka açacaktır. Bakarsın bir gün iş yerine , tüm umutsuzluklarını unutturacak bir bayan gelir ve seninle tanışmak konuşmak ister. Umudunu kaybetme derim ben. Hayat güzel yaşamak için. Gençlerimize tekrar söylüyorum sevgiline hiç baskı yapmaz , her dediğine tamam dersen olacağı buradaki mağdur arkadaşımızın olayıdır. Ondan güveniyorum diyip bir kenara atmamak lazım. Bugünlerde facebook , fasa fiso'da çıktı. İnsanların aldatması için uygun ortamda oluşmuş oldu. Hani bir laf varya BARUT İCAT OLDU MERTLİK BOZDU , aynen öyle. Bu kozu sevdiğinin eline vermiyeceksin

Veriyorsanda tedbirli ve şartlı şekilde vereceksin. Örneğin listende sadece kız arkadaşların olacak gibi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassablanka -- 20 Ocak 2011; 12:27:56 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.