Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aldatıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
56
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    726 Mesaj
    Arkadaşlar geçen "canoncu" isimli arkadaştan dijital makine almak üzere anlaştık.Kendisi yer ve zaman verdi.Ben hay hay dedim.Ama günü gelgiğinde beni adeta ağaç etti.Aradım telefonu açmadı Mesaj attım gelmiyecekmisin diye makineyi satmak istemediğini söyledi.Ama bu da yalanmışhttp://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=474935 sitesinde satışa koymuş.
    Bu arkadaşla alışveriş yapmayı düşünenlere duyrulur. "canoncu için "

ARKADAŞLAR BU KİŞİNİN ADI UYGAR KIZ FALAN DEĞİL.Bİ ARKADAŞI KIZIM DİYE KANDIRMIŞ.KIZ DEĞİL ÇÜNKİ TELEFONLA KONUŞTUM.AMA ERKEKMİ ORASINI BİLMEM

Elime geçirirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslamania -- 22 Mart 2005, 12:42:50 >

|
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj
    aynısını bana da yapmıştı.A80 i gittigidiyor com dan kazanmama rağmen bu forumda satmıştı.önceleri uğur84 nikini daha sonra uygar nikini taksitle aldığı A95 i satmaya kalkınca da canoncu nikini kullanmaya başlamıştır.kendisi kızdır.ama birçok yerde erkekmiş gibi davranarak herkesi aldattığını zanneder.uzak durmanızda yarar var.
    |
    |

Bakalım kim kimi ........
    |
    |
    böyle kızlarda mı var yaw
    çok ayıp
    |
    |
    |
    |

Keşşaf Cin Ruhu
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj
    EWWT BANADA SATMAYA CALIŞMIŞTI AMA BEN ŞÜPHELENDİM YAILARINDAN VE ONDAN ALMADIM.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bakalım kim kimi ........

maushashashashahashhas azuhashhashas pasuashashhashas
    |
    |

• Yüzbaşı
    726 Mesaj
    quote:

İlgili kişi cevap hakkını gelip kullansın. Hemen celallenmeyin. Tepkinizi daha güzel daha insancıl cümleler kurarak belirtin.

Dostum haklısın ama 1,5 saat buz gibi havada ağaç olıunca insan sinirlerine hakim olamıyo.
    Ama gene de sülçü lisan eylediysek affolak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslamania -- 23 Aralık 2004, 16:29:29 >
    |
    |

mevluth hocam cevap hakkı falan burayı tv ye çevirdin!!!!
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    elektrik elektronik mühendisi arkadaşım cu_cu ticari hayatında başarılar ve bol şans diliorum saygı ve sevgilerimle esen kal

allaha emanet ol :-(

referans istesenize özgürçck adlı kullanıcıdan kendisine de bir adet KINGSTON ram sattım bakalım o ne diyecek benim hakkımda saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoncu -- 19 Aralık 2004, 19:58:57 >
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: cu_cu

quote:

Dostum haklısın ama 4-5 saat buz gibi havada ağaç olıunca insan sinirlerine hakim olamıyo.
    Ama gene de sülçü lisan eylediysek affolak
    |
    |
    ............................................................................................................................................................................
    ............................................................................................................................................................................
    .............................................................................................................................................................................
  • Binbaşı
    1467 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: canoncu

elektrik elektronik mühendisi arkadaşım cu_cu ticari hayatında başarılar ve bol şans diliorum saygı ve sevgilerimle esen kal

allaha emanet ol :-(

referans istesenize özgürçck adlı kullanıcıdan kendisine de bir adet KINGSTON ram sattım bakalım o ne diyecek benim hakkımda saygılarımla

AHA BAK HEM EKİYOR HEM DE MESAJ YAZMIŞ YA BAKSANIZA NE KADAR PİŞKİN Bİ İNSAN

LNSAN ÖZÜR DİLER YAA OLMAZ BÖLE ŞEY
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    Canoncu kız olabilirsin ama bu yaptığın terbiyesizlik.
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Canoncu kız olabilirsin ama bu yaptığın terbiyesizlik.

+1000000
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    Asıl sen bu topic te insanların yazdıklarına bak
    |
    |
    @ cu_cu
    Herşeyin hayırlısı . Malum bazılarının sözüne pek güven olmuyor ya ; makineyi aldıktan sonra bir sorunu olduğunu farketseydiniz ne olacak tı ?
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    en fazla 20dakika daha bekler sonra cepten arardım, cepteli kapalıysa anında işime gücüme dönerdim..

bu arada birisine 1 adet RAM satmış olmak referans açısından yeterli değil (bence)
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: antique

en fazla 20dakika daha bekler sonra cepten arardım, cepteli kapalıysa anında işime gücüme dönerdim..

bu arada birisine 1 adet RAM satmış olmak referans açısından yeterli değil (bence)

kesinlikle katılıyorum..
    |
    |
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    canoncu bıze daha saglam bısı goster.ram ben hergun satıyorum..onemlı olan kendını ıyı tanıtmak..eger daha buyuk bı gostergen varsa beklıyoruz..
    |
    |
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    Reklamlar
    google reklamları
    son dakika
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Mobilya Takımları
    Kurumsal Web Tasarım Şirketi
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,453
    1.2.165

Reklamlar

Masal haberler üniversite
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu son dakika SEO google reklamları
    Mobilya Takımları Kurumsal Web Tasarım Şirketi
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR4
    0,562
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.