Şimdi Ara

Aldatıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen "canoncu" isimli arkadaştan dijital makine almak üzere anlaştık.Kendisi yer ve zaman verdi.Ben hay hay dedim.Ama günü gelgiğinde beni adeta ağaç etti.Aradım telefonu açmadı Mesaj attım gelmiyecekmisin diye makineyi satmak istemediğini söyledi.Ama bu da yalanmışhttp://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=474935 sitesinde satışa koymuş.
    Bu arkadaşla alışveriş yapmayı düşünenlere duyrulur. "canoncu için "

ARKADAŞLAR BU KİŞİNİN ADI UYGAR KIZ FALAN DEĞİL.Bİ ARKADAŞI KIZIM DİYE KANDIRMIŞ.KIZ DEĞİL ÇÜNKİ TELEFONLA KONUŞTUM.AMA ERKEKMİ ORASINI BİLMEM

Elime geçirirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ha.Mim.Ra -- 22 Mart 2005, 12:42:50 >

• aynısını bana da yapmıştı.A80 i gittigidiyor com dan kazanmama rağmen bu forumda satmıştı.önceleri uğur84 nikini daha sonra uygar nikini taksitle aldığı A95 i satmaya kalkınca da canoncu nikini kullanmaya başlamıştır.kendisi kızdır.ama birçok yerde erkekmiş gibi davranarak herkesi aldattığını zanneder.uzak durmanızda yarar var.
  • Ne kızmıymış bende ondan mal alajam...

Bakalım kim kimi ........
  • alalala
    böyle kızlarda mı var yaw
    çok ayıp
  • İlgili kişi cevap hakkını gelip kullansın. Hemen celallenmeyin. Tepkinizi daha güzel daha insancıl cümleler kurarak belirtin.
  • EWWT BANADA SATMAYA CALIŞMIŞTI AMA BEN ŞÜPHELENDİM YAILARINDAN VE ONDAN ALMADIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bakalım kim kimi ........

maushashashashahashhas azuhashhashas pasuashashhashas

• quote:

İlgili kişi cevap hakkını gelip kullansın. Hemen celallenmeyin. Tepkinizi daha güzel daha insancıl cümleler kurarak belirtin.

Dostum haklısın ama 1,5 saat buz gibi havada ağaç olıunca insan sinirlerine hakim olamıyo.
    Ama gene de sülçü lisan eylediysek affolak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ha.Mim.Ra -- 23 Aralık 2004, 16:29:29 >
  • kız mış

mevluth hocam cevap hakkı falan burayı tv ye çevirdin!!!!

• elektrik elektronik mühendisi arkadaşım cu_cu ticari hayatında başarılar ve bol şans diliorum saygı ve sevgilerimle esen kal

allaha emanet ol :-(

referans istesenize özgürçck adlı kullanıcıdan kendisine de bir adet KINGSTON ram sattım bakalım o ne diyecek benim hakkımda saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoncu -- 19 Aralık 2004, 19:58:57 >
  • 4-5 saat beklemekle hafiften abartmışsın sanki

Orjinalden alıntı: cu_cu

Dostum haklısın ama 4-5 saat buz gibi havada ağaç olıunca insan sinirlerine hakim olamıyo.
    Ama gene de sülçü lisan eylediysek affolak
  • quote:

Orjinalden alıntı: canoncu

elektrik elektronik mühendisi arkadaşım cu_cu ticari hayatında başarılar ve bol şans diliorum saygı ve sevgilerimle esen kal

allaha emanet ol :-(

referans istesenize özgürçck adlı kullanıcıdan kendisine de bir adet KINGSTON ram sattım bakalım o ne diyecek benim hakkımda saygılarımla

AHA BAK HEM EKİYOR HEM DE MESAJ YAZMIŞ YA BAKSANIZA NE KADAR PİŞKİN Bİ İNSAN

LNSAN ÖZÜR DİLER YAA OLMAZ BÖLE ŞEY

• Canoncu kız olabilirsin ama bu yaptığın terbiyesizlik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Canoncu kız olabilirsin ama bu yaptığın terbiyesizlik.

+1000000
  • Asıl sen bu topic te insanların yazdıklarına bak
  • Bazı insanların sözü senet yerine geçmiyor ne yazık ki . İşin garibi bu özelliklerinden pekte utanmıyorlar .
    @ cu_cu
    Herşeyin hayırlısı . Malum bazılarının sözüne pek güven olmuyor ya ; makineyi aldıktan sonra bir sorunu olduğunu farketseydiniz ne olacak tı ?
  • 5 saat beklemek nedir yaw
  • en fazla 20dakika daha bekler sonra cepten arardım, cepteli kapalıysa anında işime gücüme dönerdim..

bu arada birisine 1 adet RAM satmış olmak referans açısından yeterli değil (bence)
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

en fazla 20dakika daha bekler sonra cepten arardım, cepteli kapalıysa anında işime gücüme dönerdim..

bu arada birisine 1 adet RAM satmış olmak referans açısından yeterli değil (bence)

kesinlikle katılıyorum..
  • canoncu bıze daha saglam bısı goster.ram ben hergun satıyorum..onemlı olan kendını ıyı tanıtmak..eger daha buyuk bı gostergen varsa beklıyoruz..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.