Şimdi Ara

Alcatel Shine Lite (5080X) ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekran Boyutu 5.0 İnç

Eğimli Ekran 2.5D

Ekran Çözünürlüğü 720x1280 (HD)

Ekran Gövde Oranı %68.41

Piksel Yoğunluğu 294 PPI

Parmak İzi Okuyucu

Batarya Kapasitesi 2460 mAh

Ana Kamera 13 MP

Ön Kamera 5 MP

Flaş Çift Tonlu - Dual LED

MediaTek MT6737
    Quad-core 1.3 Ghz ARM Cortex-A53 - 4 Çekirdek - ARMv8-A (64-bit)

Grafik İşlemcisi (Gpu) Mali - T720 MP2

RAM 2 GB

Dahili Depolama 16GB

156 gr.

Android 6.0 Marshmallow

Bildirim Işıgı

OTG Desteği

Renk Seçenekleri Altın,Beyaz,Siyah

Çerçeve Metal

Gövde Cam

Alcatel Shine Lite (5080X)  ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ

Samsung Galaxy S3 Kullanıyordum Bu Cihazdan Önce

1- S3 ten kat kat güzel bir cihaz

2- Kamerası gayet güzel fotograflar çekiyor çok çok iyi diyemem ama orta segment telefona göre çekim kalitesi iyi

3- Bataryası 4.5g sürekli açık hiç kapatmadan arada Facebook İnstagram yapıyorum günü çok kolay çıkarıyor

4- Ortalama 1.5 saatte şarjı doluyor

5- Parmak izi okuyucusu özelliği çok iyi başarılı

6- Tek renk bildirim ışığı var

7- Bataryası çıkmıyor

Cihazın Kutusundan Çıkanlar

Kullanım Kılavuzu

Kulak içi kulaklık (ses kalitesi çok iyi)

1.5 A Şarj adaptörü

Usb kablo

Silikon Kılıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakimsizkurul -- 3 Mart 2017; 18:33:31 >

• up
  • hocam bu telefonu almayı düşünüyorum. şu ana kadar karşılaştığınız herhangi bir sıkıntısı var mı? Ben oyun falan oynamıyorum telefeonda sosyal medya mail kamera iyi ise bana yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi José -- 9 Mart 2017; 2:22:29 >
  • José kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı yaklaşık 1 ay oluyor hiçbir sorunla karşılaşmadım gayet güzel bir telefon şık duruyor.Almanızı Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanalkas

Telefonu alalı yaklaşık 1 ay oluyor hiçbir sorunla karşılaşmadım gayet güzel bir telefon şık duruyor.Almanızı Tavsiye ederim.

sipariş verdim ben de. 2 güne elimde olur umarım. o zaman görüşlerimi yazarım buraya.
  • Hayırlı olsun inşallah telefondan memnun kalırsınız
  • geldimi telefonunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanalkas

geldimi telefonunuz

evet hocam bu sabah elime geçti biraz kurcaladım. Şimdi şarj ediyorum. Görüntü hissiyat çok hoş. Kamera idare eder. Parmak izi çok iyi olmasa da düzgün çalışıyor. Kulaklık ve hoparlör ses kalitesi hoşuma gitti baya.
  • Parmak izi her telefonda sorun aslında bakılcak olursa sorun degilde tamamen psikolojik
  • nasıl telefon iyimi
  • Oldukça ekonomik f/p canavarı bir cihaza benziyor. Yeni kullanıcı deneyimlerini merakla bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar beyaz ve siyah rengi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
  • Siyah rengi cok sık duruyor gercekten tek kusuru iz birakiyor

• Kayınvalidem için aldım. Bugün geldi, kutudan çıkardım gerçekten çok şık ve güzel cihaz. Hiç abartmıyorum görüntü olarak Iphone 7 ve s7 edge ile yanyana koydum, ikisinden aşağı kalır yanı kesinlikle yok. Eşim cihazı görünce çok şaşırdı benim telefondan daha güzel dedi, s7 edge kullanıyor. Zevkler herkese göre değişir tabi ama bu fiyata alınabilecek en şık cihaz bu da bir gerçek.

Telefonu açıp kullanmadığım için menüler, hız, kamera gibi özelliklere bakmadım ama 690 liralık cihazdan çok da üstün performans beklememek lazım. Gold rengini aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Kayınvalidem için aldım. Bugün geldi, kutudan çıkardım gerçekten çok şık ve güzel cihaz. Hiç abartmıyorum görüntü olarak Iphone 7 ve s7 edge ile yanyana koydum, ikisinden aşağı kalır yanı kesinlikle yok. Eşim cihazı görünce çok şaşırdı benim telefondan daha güzel dedi, s7 edge kullanıyor. Zevkler herkese göre değişir tabi ama bu fiyata alınabilecek en şık cihaz bu da bir gerçek.

Telefonu açıp kullanmadığım için menüler, hız, kamera gibi özelliklere bakmadım ama 690 liralık cihazdan çok da üstün performans beklememek lazım. Gold rengini aldım.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Telefon uygulamaları arasında Turkcell'in kendi uygulamaları var mı? Bakma fırsatınız oldu mu?
  • Bende de bu telefon var pusula sensörü yok sizde de durum aynı mı? Bir de dokunmatik performansı nasıl en küçük dokunmaları algılıyor mu?
  • Clean master indirdim silinmiyor fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım Hard format attım olmuyor her güncel lemede tekrar geliyor bana yardım edin lütfen

• Sorunlu bir cihaz hiç sevemedim
  • Arkadaşlar merhabalar. Bu telefonun kulaklığını bir yerde denemiştim hakikaten çok kaliteli fakat modeli nedir bilen var mı piyasada 80 çeşit alcatel kulaklık var. Bilen varsa veya kullanan varsa model olmasa bile foto atarsa çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Telefon için sağlam bir ekran koruyucu ve kılıf önerisi olan var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.