Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
370
Cevap
22
Favori
203.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kendi turkcell hattimi taktım konum en geç 30sn de bir yeniliyor benim sıkıntı hattan kaynaklanmış bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil hat icin uygulama girisi yapabilmek adina turk telekom kodu almam gerekiyor ama yapamiyorum. Hatti telefona takmadan bi yontemi var midir :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar sohbete diğer kişileri nasıl eklerim, benim telefona kurdum uygulamayı. Diğer telefonlarada uygulama kurmak mı gerekiyor

• Merhaba, mt40x saat aldım daha yeni kullanmaya başladık. Çok kurcaladım ama çocuğun yaptığı aramaları göremiyorum. Çağrı geçmişini nereden görebilirim? Bu özellik mutlaka vardır diye düşünüyorum ama bulamadım. Tcl connect kullanıyorum.

• theata T kullanıcısına yanıt

merhaba, bayadır siteye girmemiştim.

saati hakem heyetine şikayet ederek parasını iade aldım.

• Merhaba TCL MT42X cihazı için sorum:

Saat kişilerinde kayıtlı olmayan numaralar tarafında gelen aramalar otomatik reddedilmektedir fakat ilgili red sonrası saat üzerinde kişi listesinde kayıtlı olmayan numara cevapsız çağrı olarak görünmektedir. Çocuk bu numarayı görünce kimdir diye arama yaptığında ilgili arama gerçekleşiyor. Sorun bu numaranın kişi listesinde olmadığı gibi otomatik red edilmesine rağmen cevapsız çağrı olarak saat üzerinde görünmesidir. Geri arama gerçekleştiği için yabancı numaralarla iletişime neden olmaktadır. Ayrıca aile grubuna üye ekleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• Saati dün teslim aldım bugün .170nolu güncelleme geldi. Mesaj atıyorum bir süre sonra teslim ediliyor. Görüntülü arayamıyorum, saat arayınca telefona düşüyor. Gün geçtikçe iyice kötü olacak sanırım

• Arkadaşlar merhaba,

Bugün trendyol'dan TCL MT42 model çocuk saatini satın aldık. Eşim Turkcell'e gidip yeni bir hat aldı fakat saat hattı görmüyor. Sadece SOS gönderebiliyor.

Denediklerimiz:

IMEI'yi kontrol ettik.

Hattı telefona takıp kontrol ettik. Hat ve sim kartı telefonda çalışıyor.

Turcell'deki çalışan çocuk hattı 2G'ye çevirdiğini söylemiş. O şekilde de olmamış.

SIM Car'ta pin kilidi yok.

Saati kapatıp açtık.

Buna benzer bir durum başına gelen var mı acaba? Saati iade mi edelim? Saatin kutusunu ilk biz açtık.

Her türlü yardımınız için şimdiden teşekkürler, selamlar

Düzeltme: Arkadaşlar uygulamayı biz yanlış kurmuşuz. Sorun kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __alp__ -- 21 Nisan 2022; 10:40:10 >
  • enteresansiradisi E kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam saatten menun musunuz artı eksı yönleri nelerdir

• __alp__ _ kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam saatten memnun musunuz artı eksi yönleri nelerdir nette çok fazla inceleme bulamadım

• arkadaşlar merhaba, SW10 saati Move Time uygulamasına kaydettim ama uygulama kapandı, şimdi beyaz sayfa olarak açılıyor. Nasıl çözebilirim acaba?

• myerer38 M kullanıcısına yanıt

türkcell de yaşıyorum sıkıntıyı bilgi verdim temsilciye bakalım ne cıkacak sonuç lakin daha önce böyle bir sorun yoktu ortalama 1 aydır uğraşıyorum.

• Merhabalar ,

Okullar acilmadan tatilde halledelim dusuncesi ile mt40sx tcl aldik. Kostur kostur mediamarkt tan 1gb 12ay taahhütlü hat actirdik,

Fkt cihaz sim kartı görmüyor, deli olacagim.

Pin kodu aktifleştirilmedi henuz, baska ne sorun olabilirki?

Başına daha once gelip çözen arkadaşlarin tavsiyesi lazim, cocugun doğum günüydü, dumura ugradi yavrucak.

• Qr kod çıkmıyor beyaz ekranda kalıyor. Nasıl çözebilrim. Uygulamadan kaldırdım telefonu. Telefonu 2 kere sıfırladım düzelmedi

• Saati 1,5 ay önce 1600 tlye aldım. 1 ay geçmeden garantiye gitti. Garantinin benden istediği ücret 1700 tl.

Tüketice hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum ancak saat firmasının ülkemizdeki temsilcisini mi yoksa garanti şirketini mi şikayet edeceğim?

• satın alındıktan sonra ilk altı ayda arızakanması durumunda yenisiyle değişim isteme hakkı var. garanti şirketini şikayet etmek lazım bence ama aldığın yerde olabilir

• MT30 a güncelleme gelmiş ama saat güncellenmiyor 0 da kalmış yapabilen var mı

• Mt 40x saatinde, görüntülü arama vb işlemlerde problemlerden dolayı Tcl Uygulamasını yeniden kurdum fakat sunucuya bağlanmıyor hatası alıyorum. Benzer problemi yaşayan var mı? Bu problemin çözümü nedir

• Mt42x modelinde de dünden beri aynı sorun var. TCL Connect uygulamasını telefondan açtığımda sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor.

Gizlilik kısmındaki adreste gitmiş görünüyor.

www.tcl-move.com

• Müşteri hizmetleri bugün problem çözülecek dedi.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.