Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
304
Cevap
19
Favori
118.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3487 Mesaj

Bence değmez yenisini alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ahmetkaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2509 Mesaj
    ALCATEL Move Time çocuk saati olan bu üründen uzak durun.
    Servisi servis değil. Alakasızlar, ilgisizler.
    Servise giden üründe, call center de telefonlara bakan kişiler müşterisini bile tersleyecek uslüplere girebiliyorlar. Ayrıca, servise giden ürün için saçma sapan servis rakamları çıkartıyorlar.

Özet olarak, Yeni almak isteyenler kesinlikle bu üründen uzak dursun. Bizler bir şekilde bulaştık. Kurtulamıyoruz. Kordon kısmı sıkıntılı. 6 ay geçmeden yenilemek zorunda kaldık. tam 2 ay bekletildik. saçma sapan bir lastik kordona 100 TL ödeme yaptık. 2. ay dolmak üzere Şuan yeniden kordon kırılmak üzere. ilk servise gittiğinde, kendilerince yazılımı "upgrade" yapmışlar. Çocuğun adım saysını telefonda takip edilebiliyorduk, şimdi o bilgi de telefona gelmez oldu. ŞEbeke belli belirsiz gidiyor. Kapatıp açmazsan düzelmiyor. Bir süre sonra saatin arkada şarj olan yer sıkıltılı. Çocukların kullanımına göre düşünülmemiş bir saat.
    Almayı düşünenlerde. Bu sayfadan acilen uzaklaşsınlar. Bu ürünü kesinlikle almayın. derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehanci -- 17 Şubat 2020; 17:26:16 >

• Yarbay
    4286 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrehanci

ALCATEL Move Time çocuk saati olan bu üründen uzak durun.
    Servisi servis değil. Alakasızlar, ilgisizler.
    Servise giden üründe, call center de telefonlara bakan kişiler müşterisini bile tersleyecek uslüplere girebiliyorlar. Ayrıca, servise giden ürün için saçma sapan servis rakamları çıkartıyorlar.

Özet olarak, Yeni almak isteyenler kesinlikle bu üründen uzak dursun. Bizler bir şekilde bulaştık. Kurtulamıyoruz. Kordon kısmı sıkıntılı. 6 ay geçmeden yenilemek zorunda kaldık. tam 2 ay bekletildik. saçma sapan bir lastik kordona 100 TL ödeme yaptık. 2. ay dolmak üzere Şuan yeniden kordon kırılmak üzere. ilk servise gittiğinde, kendilerince yazılımı "upgrade" yapmışlar. Çocuğun adım saysını telefonda takip edilebiliyorduk, şimdi o bilgi de telefona gelmez oldu. ŞEbeke belli belirsiz gidiyor. Kapatıp açmazsan düzelmiyor. Bir süre sonra saatin arkada şarj olan yer sıkıltılı. Çocukların kullanımına göre düşünülmemiş bir saat.
    Almayı düşünenlerde. Bu sayfadan acilen uzaklaşsınlar. Bu ürünü kesinlikle almayın. derim.
    Yazdığınız sorunlardan hat gitmesi ve şarj soket sıkıntısı bizdede var. Garanti bitmesine 1.5 ay kaldı servise göndersem diyorum ama hiç ümidim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    55 Mesaj
    İkinci el aldığım saat 2 gün çalıştıktan sonra kapanıp durdu. Hat takılıyken böyle bir sorun vardı. hattı çıkarınca sıkıntı yoktu. Hat takılıyken bir iki kez açmaya çalıştım. Sonunda saat tamamıyla sustu. Şu an kapalı ve açamıyorum.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.