Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Alcatel İdol 4

3
Cevap
1
Favori
125
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
Giriş
    228 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    09 Kasım 2006

1
    1 Alcatel İdol 4
    satıldı
    Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Küçükçekmece Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Referansı sağlam olmadıkça kargo gelmeden havale yapmıyorum. Ölü fiyatlar verenlerle, mesajlara cevap vermeyenlerle alışverişim yoktur. Ne teklif versinler ne ben veririm. Pazarlık yok yazıyorsam yoktur. Tüm ilanlarım yoruma açıktır.

Erdo4 -> 16 gb ram (Aldım),mtasova -> ideosx5(Aldım),Eagle Claw -> Blackbery 9700 (Aldım),Cavador -> Kaze fan kontrolcü (Aldım),Darkgoblin -> Full kasa (Sattım),Uğurfb -> Ram ve ekran kartı (Sattım),ayhand28 --> Alfa wifi + anten (Aldım),CLauDio_1907-->gamer mouse(Sattım),solidfb-->(Note 2 aldım)-conax (ram sattım)

1881 - 193∞
  • Teğmen
    188 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    14 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

şarj aleti yok mu

Katılım Zamanı
    09 Kasım 2006

quote:

Orijinalden alıntı: raashed21

şarj aleti yok mu

Var. Orda gozluğün içindeki beyaz kutuda kablo ve şarj aleti var. Ben kullanmadığım için hiç çıkarmadım.
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Referansı sağlam olmadıkça kargo gelmeden havale yapmıyorum. Ölü fiyatlar verenlerle, mesajlara cevap vermeyenlerle alışverişim yoktur. Ne teklif versinler ne ben veririm. Pazarlık yok yazıyorsam yoktur. Tüm ilanlarım yoruma açıktır.

Erdo4 -> 16 gb ram (Aldım),mtasova -> ideosx5(Aldım),Eagle Claw -> Blackbery 9700 (Aldım),Cavador -> Kaze fan kontrolcü (Aldım),Darkgoblin -> Full kasa (Sattım),Uğurfb -> Ram ve ekran kartı (Sattım),ayhand28 --> Alfa wifi + anten (Aldım),CLauDio_1907-->gamer mouse(Sattım),solidfb-->(Note 2 aldım)-conax (ram sattım)

1881 - 193∞
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    pm atım
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.