Şimdi Ara

Alcatel A3 10 WiFi tablet raflarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Alcatel’in giriş seviyesine yönelik olarak hazırladığı tablet modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Alcatel A3 10 WiFi tablet modeli giriş seviyesine yönelik bir fiyat ile ülkemizde raflara çıktı.

Alcatel A3 10 WiFi tablet özellikleri ve fiyatı

10.1 inçlik IPS ekranında 1280x800 piksel çözünürlük sunan model 4 adet Cortex-A53 çekirdeği barındıran MediaTek 8735B yonga setinden gücünü alıyor. 1GB RAM ile desteklenen modelin 16GB dahili kapasitesi arttırılabiliyor.

Ayrıca Bkz.BlackBerry KEYone amiral gemi seviyesinden ülkemize giriş yaptı

Ön ve arka kısmında 2MP çözünürlüğünde kamera barındıran tablet modelinin kenar kısımlarında Arkamys teknolojisi ile desteklenmiş stereo hoparlör yer alıyor. 4060mAh kapasiteli batarya ile uzun kullanım sürelerine erişilebiliyor.

WiFi N ve Bluetooth 4.0 bağlantısının sunulduğu Alcatel A3 10 tablet modelinin yurt dışında daha yüksek bir versiyonu da mevcut. Model için ülkemizde belirlenen fiyat 599TL şeklinde. 

• Bu özelliklere 599TL çok değil mi ? şu tablet fiyatları bir düşmedi gitti

• 1 gb ram woooww! Harika bir haber dostum bu 512Mb bile yeter bize.

• Alcatel A3 10 WiFi tablet raflarda
  • 1 gb'den sonrasını okumadım :/

• quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

1 gb'den sonrasını okumadım :/

Gerçekten, 1 nedir?! Yani bu devirde..
  • O RAM için 200 TL verilir başka olmaz
    ALcateL neyin kafasını yaşıyorsa.....

• 1 gb için 599 fazla 359tl civarında olmalı 2 gb olursa 599 tl mantıklı gelebilir.

• 1 gb ram ve 600 lira

Adamı kanser eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumda 4850 mah batarya var. 10 inçlik tablette 4000 mah batarya var. Şaka gibi. Ram kısmına hiç girmiyorum. Fiyat kısmı şakaysa komik değilse daha komik.

150 liradan bir lira fazla etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gb ram antutu rekorlarını alt üst eder

• Şu 1 GB yazısını okuduktan düşünüyorum da, ilk 6 ay anne sütü şart..

• kullanan var mı? Facebook da takılır nı?

• Dün akşam Migrostan 549 liraya aldım cihaz 10 numara arkadaşlar klavyesi kılıfı süper kasma donma vs görmedim alacak olanlara tavsiye ederim wifi bt gps hersey mevcut 1gb ram ile kasar diye düşünmeyin aksam 2 canlı yayın mac izledim hic sorun çıkarmadı şarjı normal sayılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceangoing17 -- 16 Mart 2019; 4:3:45 >
  • cihazin herseyi iyide pili az gidiyor hemen bitiyor. radyo acik, antensiz radyo var super cekiyo,, bi gun gitmiyo bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.