Şimdi Ara

ALCATEL 1S 3 GB RAM 32 GB HAFIZA ÇİFT ARKA KAMERA 899 TL KARGO ÜCRETSİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ziver00

Hocam aynı fiyattan tekrar geldi cuma günü. Şimdi bile bazı bimlerde vardır
    Bizim burda gelmedi. Devamlı takip ediyorum afişi bile olmadı yakın zamanda. Gelse değerlendirebilirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezfotek G kullanıcısına yanıt
    geldim hocam geldim, merak etmeyin. 3 gb ramli cihaz alınmaz, 1. senesinden sonra rezil eder sizi. hele alcatel gibi dandik bir markaysa hiç çekilmez bir hal alır bu olay
  • marine-gear kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde cuma olan insertü yasak var haftasonu diye çarşambaya çekmişlerdi. O yüzden afiş görmemiş olabilirsiniz. Ben de teldeki aktüel uygulamadan haber almıştım. Bir de ben özellikle Ankaradan aldım daha sonra kargoya verdim. Merkezi yerlerde stok daha fazla olabilir diye. Sabah 9da gittim markete. Belki kalmaz diye.
    ALCATEL 1S 3 GB RAM 32 GB HAFIZA ÇİFT ARKA KAMERA 899 TL KARGO ÜCRETSİZ

• marine-gear kullanıcısına yanıt
    sana yalan borcumuz mu var çocuğum. cuma insertindeydi, çarşamba satmış hıyarlar ben de alamadım.
  • Bu telefonun bazı yorumlarında dokunmatik performansı eleştirilmiş. Kronik bir durum değilse fiyat-performans bir çizgide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziver00

Hocam normalde cuma olan insertü yasak var haftasonu diye çarşambaya çekmişlerdi. O yüzden afiş görmemiş olabilirsiniz. Ben de teldeki aktüel uygulamadan haber almıştım. Bir de ben özellikle Ankaradan aldım daha sonra kargoya verdim. Merkezi yerlerde stok daha fazla olabilir diye. Sabah 9da gittim markete. Belki kalmaz diye.
    Bugün 2 tane Bimde buldum ancak kasadan geçmedi genel merkez tarafından satışa kapanmış dediler, yarın haber verecekler bakalım alabilecek miyim.hic ümidim yok ya neyse.

• İlk defa böyle bir şey duydum. Demek ki bir bindirim olacak ileride. Yoksa neden satmak istemesinler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.