Şimdi Ara

Albion Online (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
3
Favori
26.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun pvp severleri tatmin edici düzeyde ilk başlarda ilk premium u gerçek parayla almayı tavsiye ederim açıkcası diğer türlü baya uzun sürer premium katkısı baya fazla oyunda fakat bir kez alındıgında 1 ayda 2 pre parası yapmak da mümkün benim gibi.ben almanyadayım ve ilk başladıgımda 8,90 ödedim tl ile ne eder bilemem.bir de adanızda farm olayı var o da ayrı bi gelir kaynağı başlarda değil tabiki ilerde oyunda exp yerine fame tabiri kullanılıyor ve diğer mmo ların aksine tekrar tekrar yeni karakter kasmanız gerekmez ne giyerseniz oyunda o class olursunuz ama tabiki bir class ta önce uzmanlasıp onun spec lerini full leyip diğerlerine göz atmak en iyisi malum spec ler kolay kasılmıyor.yine sorusu olan varsa iletebilir bildigim kadarıyla cevaplarım iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda pvp yapmayı düşünüyorum. Plate giymiş axeli warrior iyi olur mu veya şöyle soyleyeyim warriorda pvp için önerilen buildler nelerdir?
  • merhaba
    oyuna basladıgımdan berı toplayıcılık yapıyorum odun ve pamuk konusunda elder sevıyesıne ulaştım. artık farklı bırseyler yapmak ıstıyorum. savascı skıllerımı gelıstırmek ıstıyorum. bu skıllerı gelıstırme yontemı olarak en verımlısı hangısıdır. hangı yontemı tavsıye edersınız skıll kasmak ıcın.
  • einhander kullanıcısına yanıt
    Dancınlar var bu mavi renkli girişli olan oraya girin 3 dps 1 tank 1 healer yeterli orda rahat kasılıyo
    Ingilizcesini bilmedigim için dancın yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerkeseSelamSanaHasrett -- 10 Eylül 2019; 20:9:33 >
  • Arkadaşlar biz 3 dps yiz gece 1 den sonra online oluyoruz sabah 8e 9 a kadar eğer bi türk guild varsa gelmek isteriz aktif oynayan

• HerkeseSelamSanaHasrett H kullanıcısına yanıt
    tek basımayım aslında solo olarak bır tek yeşil gatelerden gecıyorum orda kasıyorum fakat bu yesıl gatelerden gelen skill pointler ne seviyede bilemiyorum.
    baska bır yerdemı kasmam gerekıyor algılayamıyorum tabı tecrubesızlıkden.
  • einhander kullanıcısına yanıt
    Tek başına oynanıcak bi oyun değil mavi gateler var oradan 2 3 katını kasıyoruz biz 5 kişi istersen dc mize gel tank ve healer a ihtiyacımız var classını bilmiyorum yardımcı olalım tank ve healer olcaksan

• Premium almak için silver biriktirebiliyoruz sanırım en verimli yolu ne biliyor musunuz? Oyunun ada mekaniği hoşuma gitti ama premium almak farzmış...
  • Ne zaman albion oynasam aklıma niyeyse wow un kombat sistemi geliyor. Albionda da o sistemi arıyorum sanırım... Durum böyle olunca da ilerleyemiyorum albionda :D
  • 21M silver satılıktır uygun fiyatlı bırakıyorum
  • Oynayan varsa bana bi dc den ulaşsın

Altay#1645
  • Silver isteyen varsa saTarım 160m Var Elimde
    Fiyatı anlaşırız
    0531 991 0592
  • Merhaba, oyuna yeni başlicaktım da farkına varkım ki solo oynanacak bir oyun asla değil. Yaş ortalaması 25+ bi guild var mı acaba?
  • haftaiçi 6-7den sonra ve haftasonu full-time, lymhurst - blackzone group dungeon ve 5v5 hellgate giren 5-6 kişilik bir ekibiz. ara ara hellgate için eksiğimiz oluyor. ilgilenen 23+ yaş arkadaşları bekliyoruz discordumuza. buradan yazanlara link atabilirim.
  • 85m fame'li, 90 günlük premiumu bulunan perma frost/healer mainlenmiş hesabımı işe başladığım için satmak istiyorum. ciddi alıcılar yazabilir burdan daha cok detay var.
  • Merhaba arkadaşlar, oyuna yeni başlayıp silver kazanma hakkında bilgisi olmayanlar için bir seriye başladım. İçinde detaylı crafting rehberi de mevcut. Craft ile ilgili sorusu olan, bana açıklamalardaki discord kanalından ulaşabilir.

• Foruma Özel fiyattan sürekli m satıyorum, bilgi ve stok durumu için Pm.

• MMO geçmişim var oyuna yeni başlamak istiyorum guild,grup herhangi bir toplu olarak oynayan kitle var mı şuanda Türk arkadaşlardan?

• whoisitya kullanıcısına yanıt

Güncel stok 160m .

• Arkadaşlar oyunun içinde silver satışı yapanlar var. Ama bunun yasak olduğunu belirtmek istiyorum. Aylar sonra bile olsa, farkedildiğiniz anda, 1 silver bile alsanız ban yiyorsunuz.

O yüzden sanki hiç bir zararı yokmuş gibi satın almaya veya satmaya çalışmayın.

"Ben satıyorum kimse ban yemedi" cilere güvenmek size kalmış tabi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.