Şimdi Ara

Albikitap.com Açılmıştır! - DH'LİLERE ÖZEL KAMPANYALAR SÜRECEK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
21
Favori
13.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aclik Oyunlari serisini siradaki kampanya guzel olursa sizden alacagim hocam. Eger sitenizi daha once farketmis olsaydim Dexter ve Hannibal serilerini de sizden alirdim. Hain D&R ayraci birakin oyle bir paketlemis ki bas ve sondaki kitaplarin koseleri ezilmis.

Hayirli satislar dilerim yeni favorim sizsiniz. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam hep bekleriz, şu an Pegasus yayınları oldukça indirimli sitemizde bir bakmanızda fayda var derim yine de...
  • affınıza sığınarak soruyorum sitede baktım ama göremedim elinizde metro serisi var mı? :)
  • Sitenizde üye girişi yaptığımda liste fiyatları dışında fiyatları göremiyorum ayrıca sistemde sepete eklediğimde fiyatı liste fiyatı üzerinden hesaplıyor. İki farklı tarayıcıdan girdim ancak çözüm olmadı, çerezleri de sildim o şekilde de olmadı.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Üstteki sorun bazı arkadaşlarımızda da çıkmıştı, şu an bu sorunun tamamen çözülmüş olması lazım, eğer bazılarınızda hala aynı sorun devam ediyorsa lütfen bana veya Yalarca arkadaşımıza özel mesaj atın.
    Teşekkürler, iyi geceler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ne kadar sitenizde alışveriş yapmaya çalışsamda aradığım kitabı bulamıyorum bir türlü.
  • Tasarımı çok sıkıcı.
  • Arkadaşlar kitap olarak en fiyatlar burada, site sahibi ile direk iletişim kurabiliyorsunuz ve saygı görüyorsunuz. Bu site bu forumun sitesi bir manada devlerin karşısında buraya sahip çıkmalıyız.

Tasarımı kötüymüş şurası söylemiş demeyelim. Adamlar kitabı en güzel şekilde gönderiyormu bitti.

Mesela iki üstte kitap bulamadım diye yazdım hemen iletişime geçtiler ve kitaplar eklendi. Böyle imkan hangi sitede var.

Elimizdeki fırsatı kaçırmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 Hafta önce bende bir alışveriş gerçekleştirdim, gayet ilgili arkadaşlar, direk olarak buradan iletişime geçebiliyorsunuz, bir sorun olduğunda direk olarak yanıtlıyorlar, 4 kitap almıştım sanırım sorunsuz elime ulaştı

Umarım Kara Kule Serisi eklenir siteye 2.el olarak bulamadım boxset olarak alıcam belki ucuza gelir.
  • Hocam paypal ödeme seçeneği demişsiniz yani paypal bakiyesiyle direk ödeme yapabilecekmiyim yoksa paypala bağlı kredi kartından mı ödeme olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fazliboz -- 10 Ağustos 2015; 9:47:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKG Bilge Adamın Korkusu 50 liradan 34 liraya düşmüş internetteki en uygun fiyat şu an birazdan sipariş veriyorum

• Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır konuya yazamadık ama forumdaki tüm sorulara anında özel mesaj ile ulaşıyoruz. Yoğun ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz, keyifli okumalar...
  • Bazı kitaplar ya yok ya da aramalarda çıkmıyor emin olamadım buraya yazayım dedim belki temin edilir diye

Denemeler - Hasan Ali Yücel Klasikleri - Montaigne - İş Bankası Kültür Yayınları
    Einstein Bulmacası - Jeremy Stangroom - Domingo Yayınevi
    Ernesto Che Guevara -Gerilla Savaşı
    Marksizm ve Gerilla Savaşı- Belge Yayınları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kargagöz

KKG Bilge Adamın Korkusu 50 liradan 34 liraya düşmüş internetteki en uygun fiyat şu an birazdan sipariş veriyorum

Bende geçen haftalarda aldım aynı kitabı piyasaya göre uygun gerçekten kvothe candır
  • Hocam ayrıca Sıcak Fırsatlara da sitenizin konusunu açarak daha çok kişiyi kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.
  • Hocam orada konu açtıktan sonra belirli ürünlerde günlük indirimler falan, veya haftalık kampanyalar oluşturulması şahane olur, bence güzel fikir.
  • Çoğu kitapta normalden fazla indirim var, bir daha ki alışverişimi sizden yapabilirim. Hayırlı olsun herkese site.
  • Salı günü sipariş verdiğim kitaplar bugün elime ulaştı.4 gün yeterince iyi bir süre benim için.Kitabım karton bir kutu içinde güzelce paketlenmiş.

Kutunun içinden kitabım+hediye kitap+çay+3 tane kitap ayracı çıktı.Hediyeler için teşekkür ediyorum.Kitap hiçbir zarar görmemiş,benim için en önemli şey buydu gayet mutlu oldum

Ayrıca @Yalarca'ya da teşekkür etmek istiyorum, kargom gelene kadar iletişim halinde kaldık.Umarım albikitap.com olarak daha güzel yerlere ulaşırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kargagöz -- 15 Ağustos 2015; 14:49:44 >

• Kargagöz kullanıcısına yanıt
    İncelemeniz için teşekkür ederiz, memnun kalmanıza çok sevindik. Keyifli okumalar :)

• Kargagöz kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.