Şimdi Ara

Albayrak'tan çılgın karar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gokhius

Sene başından beri bütün maçlara gittim. Ama o zorluğu sen çekiyorsun, ben çekiyorum; diğer insanlar çekmiyor. Böyle olunca stad 20bin kişi bile olmuyor. 55 yaşında babam o yolu yürümek zorunda mı? Ya da sağlık sorunu olan, yaşı 50'nin üstünde olan insanlar yürümek zorunda mı? Bir senedir bir metroyu bitiremediler. Alternatif yol üretemediler. İnsanlara sosyal haklarını sağlayamayan adamları eleştirmek yerine haklı olan taraftara üşengeç dersen daha seneler boyunca o yolu yürürsün. Futbol bir zevk, maça gitmek çile çekmek değil. Adam maça gidip keyif yapamayacaksa, maç bitmeden erken çıkayım yoksa kalabalık olur diyecekse doğal olarak gelmeyecek. Takım sevgisiyle bunun zerre alakası yok.

yazdıklarının kulüple hiçbir alakası yok. zorlukları inkar etmiyoruz. kimse gelmek zorunda değil zaten. benim söylediğim imkanı olan gelsin. bileti olan gelsin. o zorluğu kaldırabilecek olan gelsin. kulüp sevgisi burada ortaya çıkıyor. maç bitene kadar herşey çok güzel oluyor. maç bittikten sonra o mesafeyi yürürken buna sebep olanlara küfür ede ede yürüyorum. metro yakın zamandır yok değil. 1 senedir yok. ve passoliglerden 200k satılmış biletler neredeyse yok satılıyor. maça giden yok ama. benim derdim bunlarla. yoksa gelip gelmemiş yaşlıymış gelememiş ne beni ne kulübü ilgilendirir. zaten bu bir eğlence. isteyen gelir isteyen gelmez. o zorluğu çeken taraftar gerçek taraftardır benim savunduğum şey bu. gelemeyene de saygı duyarım kolay iş değil çünkü. ama zorluk çeken taraftarın da hakkını teslim etmek lazım.

• Galatasaray taraftarı 220.288 adet passolig kartı satın almış. En çok satan alan taraftar biziz. Bu rakam 5 tane TT Arena dolduruyorsa neden stada 15 20 bin kişi gidiyor? Nerede bu kadar millet? 30 bine yakın kombine sahibi var zaten. Maça 15 20 bin anca gidiyor. demek ki tek sorun passolig değilmiş.
  • güzergahları söylesinde geleyim malum istanbulun dışında sayılırız.
  • Mustafa Sarıgül denen ukalanın başının altından çıktı stadın şimdiki yerine yapılması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonder Woman JL

bu adama bir şey olmasa bari gençlerbirliği maçından sonra

yeter be artık bütün konularda senin mesajın var. söylemeyim dedim ama senin gibi troll ben neyse. kuş gibisiniz maşallah. her yere konuyorsunuz takımınızdan gelen bir genetik olmadı. ota b..a mesaj yazıyorsun. üç büyüklerin bütün konularında mesajın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

quote:

yeter be artık bütün konularda senin mesajın var. söylemeyim dedim ama senin gibi troll ben neyse. kuş gibisiniz maşallah. her yere konuyorsunuz takımınızdan gelen bir genetik olmadı. ota b..a mesaj yazıyorsun. üç büyüklerin bütün konularında mesajın var.

malesef yönetim yüzünden bütün renktaşlarım bıkıp gittiler sayıca azınlıktayız sizin trollerde maşallah her yerdeler bizde açığı böyle kapatmaya çalışıyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

quote:

malesef yönetim yüzünden bütün renktaşlarım bıkıp gittiler sayıca azınlıktayız sizin trollerde maşallah her yerdeler bizde açığı böyle kapatmaya çalışıyoruz

herkes hak edildiği gibi yönetilir sözü tam oturmuş o zaman. hadi şimdi kuş yuvana gitte forum boşalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

Galatasaray taraftarı 220.288 adet passolig kartı satın almış. En çok satan alan taraftar biziz. Bu rakam 5 tane TT Arena dolduruyorsa neden stada 15 20 bin kişi gidiyor? Nerede bu kadar millet? 30 bine yakın kombine sahibi var zaten. Maça 15 20 bin anca gidiyor. demek ki tek sorun passolig değilmiş.

Demek ki takım kötü gittiğinde bu takımın cefasını çekecek, skora göre değil arma için maça gelen, u16 maçı için bile kilometrelerce yol yapan adamlar duruşlarından, tribün kültüründen taviz vermeyip passolig almamış. Demek ki sadece derbilerde Galatasaray aklına gelen, takım mağlupken 60.dakikada stadtan kaçan, elinde ipad 45 dakika boyunca fotoğraf çekip daha stadtayken instagramda, facebookta paylaşan tatlı su seyircileri kendilerini müşteri yerine koyup passolig almış. Demek ki maça gitmeyi kendine bir görev, vazife bilen adamlar passolig almamış. Pazar günümü doldurayım, farklı bir aktivite olsun diyen adamlar passolig almış. O adamlara niye maça gitmiyorsun diyemezsin.

Demek ki Abdi İpekçi'yi cehenneme çeviren adamlar "Susma, haykır. E-bilete hayır" derken ciddilermiş. Herkesin hayran olduğu koreografiler için günlerce otoparkta sabahlayan adamlar koreografi için her şeyi hazırlayıp maçı izlemeden stadtan çıkıyorsa bir bildikleri varmış demek ki. Passolig yüzünden Beşiktaş maçına gidemeyecek adamlar Ege Bölgesi'ndeki sayılı üniversiteden adamı toplayıp pazar günü tekerlekli sandalye maçı için Ankara'ya gideceklerse sorun passolig demek ki. 24mayısta İzmir'den kalkıp İstanbul'a giden adamlar Galatasaray-Fenerbahçe basketbol maçına girip aynı gün olan Beşiktaş maçını Nevizade'de izleyeceklerse passolig önemli bir sorun demek ki.

• bu istanbul'da yaşayan GS'lilere yazıklar olsun.15 günde sadece bir kez maça gideceksiniz, neymiş metro çalışmıyormuş yürümek zorunda kalıyorlarmış falan filan. nolur yani 15 günde sadece 1 kere GS için yürüsen 1 saat ölür müsünüz, bu kadar mı keyfinize düşkünsünüz. sorun şu bu istanbul'da oturanlar artık doymuş böyle aktivitelere. GS bir anadolu şehrinde oynasa, örneğin konya'da o stadda her maç 42 bin seyirciye oynanır. kıymet bilmiyorsunuz ne yazık ki...
  • mesele otobüs değil albayrak.
    biz yürüyerek de gideriz.
  • yine fırsattan istifade kendi şovunu yapmış dolmuşçu
    insandan utanma olur, kaç ay geçti götürdün takımın sırf kendi yalakalığını yapacaksın diye üzerimden çıkmayacak leke bıraktın saray rezaletiyle. oradan çıkınca metro açılacak dedik sezon bitti seneyede açılacak mı allah bilir

zaten taraftar yürüyerek gelmeyi göze almış biletler bitmek üzere hemen şova dökmüş
    şu aristokrat geçinen genel kurul üyeleri umarım bu herifin olacağı sonraki yönetimleri seçmezde birdaha böyle bir rezaleti yaşamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintBossFrank

yine fırsattan istifade kendi şovunu yapmış dolmuşçu
    insandan utanma olur, kaç ay geçti götürdün takımın sırf kendi yalakalığını yapacaksın diye üzerimden çıkmayacak leke bıraktın saray rezaletiyle. oradan çıkınca metro açılacak dedik sezon bitti seneyede açılacak mı allah bilir

zaten taraftar yürüyerek gelmeyi göze almış biletler bitmek üzere hemen şova dökmüş
    şu aristokrat geçinen genel kurul üyeleri umarım bu herifin olacağı sonraki yönetimleri seçmezde birdaha böyle bir rezaleti yaşamayız

Yahu sizin gibiler bu adamdan beter. Bu adam kendi siyasetini yapıyorsa sizde siyasetinizi yapıyorsunuz bunun yaptıkları üzerinden, iki tarafta haksız. Ayrıca metro 4.iç saha maçına yetişecek gelecek sezonun.

Bide dolmuşçu cart curt vurmaya çalışmışsın çok talihsiz olmuş, aydın doğan da tüpçüydü adam bugün medya patronu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Albayrak'tan çılgın karar!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

Galatasaray taraftarı 220.288 adet passolig kartı satın almış. En çok satan alan taraftar biziz. Bu rakam 5 tane TT Arena dolduruyorsa neden stada 15 20 bin kişi gidiyor? Nerede bu kadar millet? 30 bine yakın kombine sahibi var zaten. Maça 15 20 bin anca gidiyor. demek ki tek sorun passolig değilmiş.

Demek ki takım kötü gittiğinde bu takımın cefasını çekecek, skora göre değil arma için maça gelen, u16 maçı için bile kilometrelerce yol yapan adamlar duruşlarından, tribün kültüründen taviz vermeyip passolig almamış. Demek ki sadece derbilerde Galatasaray aklına gelen, takım mağlupken 60.dakikada stadtan kaçan, elinde ipad 45 dakika boyunca fotoğraf çekip daha stadtayken instagramda, facebookta paylaşan tatlı su seyircileri kendilerini müşteri yerine koyup passolig almış. Demek ki maça gitmeyi kendine bir görev, vazife bilen adamlar passolig almamış. Pazar günümü doldurayım, farklı bir aktivite olsun diyen adamlar passolig almış. O adamlara niye maça gitmiyorsun diyemezsin.

Demek ki Abdi İpekçi'yi cehenneme çeviren adamlar "Susma, haykır. E-bilete hayır" derken ciddilermiş. Herkesin hayran olduğu koreografiler için günlerce otoparkta sabahlayan adamlar koreografi için her şeyi hazırlayıp maçı izlemeden stadtan çıkıyorsa bir bildikleri varmış demek ki. Passolig yüzünden Beşiktaş maçına gidemeyecek adamlar Ege Bölgesi'ndeki sayılı üniversiteden adamı toplayıp pazar günü tekerlekli sandalye maçı için Ankara'ya gideceklerse sorun passolig demek ki. 24mayısta İzmir'den kalkıp İstanbul'a giden adamlar Galatasaray-Fenerbahçe basketbol maçına girip aynı gün olan Beşiktaş maçını Nevizade'de izleyeceklerse passolig önemli bir sorun demek ki.

Neyin sitemini yapıyorsun kardeşim anlayamadım? Ben tek sorun "sadece" passolig değil dedim, başka unsurlarda var demek istedim neyini anlamadın? bu kadar basit bir cümleyi anlayamayıp bana gelip burada cefakar tribün çocuğu ayaklarına girmesin kimse. Biz de o yollardan geçtik.

Yukarıda mantıklı bir mesaj yazdım. 220,288 passolig kartı olan Galatasaraylı var. Bunların 50.000 tanesi yeni sezon başlamadan "Susma, haykır. E-bilete hayır" helelölü diyen kişi olsa (gerçi yarısı passolig sahibi şu an) geriye 170.000 taraftar kalıyor. Bunların da 70.000 tanesi şehir dışında yaşayan, tek tük maçlara giden, senin tabirinle dandik taraftar olsa yine 100.000 kişi yani 2 adet TT Arena stadı fulleyecek taraftar kalıyor geriye. Bunların 30.000 e yakını kombine sahibi ama stada ortalama 15 20 bin gidiyor. Protesto etmek isteyen adam neden kombine alsın? Kombinesi olanda gitmiyor diyorum, demek ki başka unsurlarda varmış. Belki yine anlamazsın, basit bir şekilde yazayım. Passolig ciddi bir sorun ama yol da ciddi bir sorun.

Ayrıca basket taraftarı ile futbol taraftarını hangi mantıkla bir tuttun orasını da anlamadım? Basket maçı 10 tl, arenada derbi maçı 100-1000 tl arası. Artı bilet bulmak çok zor. O oraya gidiyor da buraya niye gitmiyor örneği saçma olmuş. Basket maçlarına gidip hayatında TT Arena'ya adımını atmayan insanlar biliyorum. Metro çilesi yüzünden forumlarda yüzlerce konu ve yorum var. Şimdi o metro bile yok gerisini sen düşün. İnsanlar kilometrelerce yol yürüyor, oradan oraya atlayıp zıplıyor. Hava soğuk, kar veya yağmur varsa ne yapacaksın? hayali bile insanın ruhunu sıkıyor. O eziyetleri pek çekmişe benzemiyorsun.

19:00 da başlayan maçta işten çıkıp eve uğramadan maça gidip, maç sonu 21:00 de statdan çıkıp metroya eziyetiyle beraber 21:45 de Mecidiyeköy'e varıp, oradan metrobüs. Metrobüs ile 55 dakika da Beylikdüzüne gidip oradan da eve 15 dakika yürüdüğümde saat 23:00 de bitmiş bir şekilde eve varıyordum. Cuma günü 20:00 de başlayan maçta aynı rezilliği yaşayıp gece 00:00 da evime gidiyordum ve ertesi gün iş var. Kim bunca eziyeti çeker? Bir de puan kaybettiğimizi düşün.. bir daha maça gidenin diye küfür edersin kendine. Şimdi metro yok, sabaha karşı eve giderim herhalde. Metro yoksa benim için maçta yok. O yüzden yol benim ve benim gibi olanlar için daha büyük bir sorunmuş demek ki.

•  Albayrak'tan çılgın karar!

yalnızca kategori 1’de ve toplam 23 adet kadar da kategori 2’de(yüzevler) bilet var görünüyor.
    18:45 itibariyle:

225: 3 adet
    224: 48 adet
    215: 66 adet
    214: 165 adet
    213: 30 adet
    212: 105 adet
    211: 62 adet
    202: 4 adet
    201: 2 adet

Kalan 508 bilet

Alıntı : Burak Kara
  • Heryerde passolig tartışması. 25 tlnin 7 tlsi aktif banka gitti. Kampanyalardan en az 90 tl kazanmışımdır.
    Adam gibi iş yapsınlar ister tayyibin kankası olsun ister kılıçdaroğlunun. Muhalefet olmak için muhalefet olunmaz.
    Tüm Galatasaraylıları tribüne doldurmaya davet ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

passolig,yol,hava bunlar hepsi bahane gelecek olan maça gelir ben de passolige karsıydım ama aldım neden galatasaray için her daim yanında olmak için kim cebini doldurmus umrumda değil öyle ya da böyle birileri cebini dolduruyor zaten bunlar için galatasarayıma sırt çeviremem kimse kusura bakmasın

https://eksisozluk.com/entry/51340523

asıl böyle maçlarda gitmeyeceksiniz ki ceplerini geçmişte dolduran, şu anda dolduran ve gelecekte dolduracak olanlar akıllanacak ve bizi insan yerine koyacaklar. bu sezonluk galatasaray'ımızın şampiyonluk yarışını görmesen de olur, koskoca galatasaray bu sırf seni kırmamak için bir daha şampiyon olur icabında. bu sezon görmeyiver, önümüzdeki 10 yıl rahat rahat izle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

passolig,yol,hava bunlar hepsi bahane gelecek olan maça gelir ben de passolige karsıydım ama aldım neden galatasaray için her daim yanında olmak için kim cebini doldurmus umrumda değil öyle ya da böyle birileri cebini dolduruyor zaten bunlar için galatasarayıma sırt çeviremem kimse kusura bakmasın

asıl böyle maçlarda gitmeyeceksiniz ki ceplerini geçmişte dolduran, şu anda dolduran ve gelecekte dolduracak olanlar akıllanacak ve bizi insan yerine koyacaklar. bu sezonluk galatasaray'ımızın şampiyonluk yarışını görmesen de olur, koskoca galatasaray bu sırf seni kırmamak için bir daha şampiyon olur icabında. bu sezon görmeyiver, önümüzdeki 10 yıl rahat rahat izle.

Alakasi yok ne olursa olsun bu passoligden vazgecilecegi yok siz hala protesto edin 1 milyondan fazla kisi aldi zaten dedigim gibi benim icin farketmez 30 lira degil 50 lira olsa da alirdim ki zaten gecen ay 4 kere 30 liralik alisverise 30 lira iade yapti kart bedavaya gelmis oldu gelmese de problem degildi ben takimim icin senelik zaten 1000 lira kombineye veriyorsam 30 lira daha veririm bu konuda anlasamayiz yanlis oldugunu vs ben de biliyorum ama bu benim icin bir sey ifade etmez cunku galatasaray benim icin baska bir yerde cocukluk askim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

Alakasi yok ne olursa olsun bu passoligden vazgecilecegi yok siz hala protesto edin 1 milyondan fazla kisi aldi zaten dedigim gibi benim icin farketmez 30 lira degil 50 lira olsa da alirdim ki zaten gecen ay 4 kere 30 liralik alisverise 30 lira iade yapti kart bedavaya gelmis oldu gelmese de problem degildi ben takimim icin senelik zaten 1000 lira kombineye veriyorsam 30 lira daha veririm bu konuda anlasamayiz yanlis oldugunu vs ben de biliyorum ama bu benim icin bir sey ifade etmez cunku galatasaray benim icin baska bir yerde cocukluk askim.

umarım passolig'den gaz alanlar çocukluk aşkını görmeni daha da fazla zorlaştırmazlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.