Şimdi Ara

Alanya yı bilenler?Alanya ÖĞretmenevi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Alanya öğretmenevi hakkında bilgi verebilecek olan var mı daha doğrusu öğretmenevi karşısındaki plaj hakkında:) bilgi verebilecek olan var mı nasıl su girilebilir mi alanya daki arkadaşlar yardım teşekkürler

• 2 Sene önce geçerken uğrayalım dedik
    Şerefsizler eminimki işi ticarete dökmüşler boş yer yok
    Kalanlarında öğretmen kesim olmadığından eminim
    Ancak yeri çok güzel sahile aşağı yukarı 100 metre uzaklıkta
  • Gecen hafta önünden geçerken gördüm,plaj gerçekten de çok kalabalık,Alanya zaten bu aralar aşırı kalabalık.
  • 8-9 sene önce ilk açıldığında gitmiştim 5 yıldızlı otel gibiydi sonra ne oldu bilmiyorum.
  • Öğretmen evi güzel

karsısında kloapatra plajı var gayet güzel

alanyanın tüm plajları güzel =)

ama denizi boşver bence DİMÇAYINA git =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sess!zZ -- 14 Temmuz 2008; 18:53:43 >
  • peki ben şu an ankaradayım plajda şemsiye sorun olur mu ve de çocuklar için çok derin mi?derinlik nereden başlıyor acaba şemsiye getirsem mi yoksa plajda var mı dır
  • Madem konusu açılmış ben de sorayım.

Alanya da meteorolojinin tesisleri varmış. Nasıldır giden gören var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilal47

peki ben şu an ankaradayım plajda şemsiye sorun olur mu ve de çocuklar için çok derin mi?derinlik nereden başlıyor acaba şemsiye getirsem mi yoksa plajda var mı dır

Otellerin ön tarafında plajlar var(cadde üzerindeki otelleriden bahsediyorum),bazı plajlarda şezlong+şemsiye ücretsiz kapan oturuyor yani,ancak bazı şezlonglar minderli oluyor onlar 5 Ytl mi ne karşılığında 2 tane ayırttırabiliyorsunuz,ayrıca şemsiye götürmeyin yani Alanya'ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 14 Temmuz 2008; 20:22:05 >
  • hacı sen geç öğretmenler evini bi yüz metre palm beach var. dalga olduğu zaman deniz orada bulanıyor ne hikmetse ama diğer zamanlar temiz hemde sakin.. böyle apachi tiplerin olmadığı. sinir bozan insanların olmadığı bi yer.. bazı kişilere tiki mekanı geliyor ama ben oraya gidiyorum genelde.. alanyalıyım..

sojo napcaksın orada orasıda öğretmenler evine gelmeden hemen önce.. o anayol üzerinde yani.. ana caddeden otobüse bin şöföre söyle meteroloji diye. en yakın durakta kendisi söyle meteroloji diye. inersin sen de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reos -- 14 Temmuz 2008; 20:45:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: reos

hacı sen geç öğretmenler evini bi yüz metre palm beach var. dalga olduğu zaman deniz orada bulanıyor ne hikmetse ama diğer zamanlar temiz hemde sakin.. böyle apachi tiplerin olmadığı. sinir bozan insanların olmadığı bi yer.. bazı kişilere tiki mekanı geliyor ama ben oraya gidiyorum genelde.. alanyalıyım..

Şu apaçiler yok mu ya,adam daha Türkçe konusamıyor gidip 50 yasında bi kadına sırf turist ve altında tangası var diye sahilde 3-4 tane apaçinin gidip sarkıntılık yaptıpını gördüm ya,iğrenc bu insanlar.

• @Unique ama o turistlerde biraz tersleseler laf etseler olmıycak.. bende çok gördüm ama o turistlerinde bi tarafı kalkıyor resmen.. o tipler cidden çok sinir bozucu..
  • Ben bir zaman gezginiyim. 9 yıl sonrasından yazıyorum.

Alanya Öğretmen evi çok güzel bir yer.Biz 3 kişi Günlük 210 tl + Kahvaltı olarak yarın gideceğiz.15 gün falan ordayız çok güzel bir yer.

Her zaman dolu olur.Boş yeri biz 1 ay önceden sabah 7 de alıyoruz her sene gidiyoruz.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Aradan 2 yıl geçmiş, Bilgi vereyim 2012 den beri Alanya Öğretmen evine gidiyorum Bahsettiğim şartlarda rezervasyon yapılıyor.

Bu sene 3 - 9 ağustos tarihleri arasında gittim, 3 Kişi Gecelik 330 tl gibi makul bir ücret ödedik.

Kahvaltıları çok iyi değil onun dışında güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.