Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Alan Wake Serisine Steam'den %90'lık İndirim

13
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Alan Wake Serisine Steam'den %90'lık İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24921 Mesaj

Şu sıralar Xbox One için yeni bir seri üzerinde çalışan Remedy, Alan Wake serisini bütün PC'cilerin arşivine eklemeye niyetli gibi gözüküyor. Geçtiğimiz hafta Alan Wake serisini Humble Bundle kampanyasına sokan firma, bu kez Steam indirimleriyle karşımızda.

3 Haziran'a kadar sürecek olan indirimlerde, %90'lık bir indirim oranını görüyoruz. Böylelikle Alan Wake'in ilk oyunu 3 dolara, American's Nightmare 1.50 dolara, Collector's Edition ekstraları da 1 dolara düşüyor. Bütün bu içerikler tek bir paketle sadece 4 dolara geliyor. 

Bu fiyatlara bu oyunun kaçmayacağını belirterek, sizi Steam'e buradan yönlendirelim.

|
    |

• Misafir Üyelik
    152482 Mesaj
    kaptım 1 adet
    |
    |
    152482 Mesaj
    aldım bi tane
    |
    |
    356 Mesaj
    gamepad ile oynamalık oyun arıyordum tam da indirime girmiş aldım bir tane...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-360-alan-wake-cok-temiz-82997194

PS 3 de olsaydı benzer fiyatlarda olurdu. Adamlar neredeyse Kargo fiyatına oyunu satıyor. İşte "PC'yi neden kullanıyoruz ?" sorusuna verilen en güzel cevaplardan biri...

Umarım benzer uygulamalar yeni nesil konsollarda da gelirde ..
    |
    |
    Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MSI Gaming PRO Carbon Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) CL15 TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    size tavsiyem oyun süper oynadım bitirdim türkçe yaması da çıktı türkçe oynadım hikayesi ve herşeyi süper
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    18064 Mesaj

Ben türkçe yamasını yükleyip oynadım. bayağı bi fark ediyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: BalrogTR

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    3065 Mesaj
    Aldım gitti.
    |
    |

"Her şey güzel olacak"
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Oynamayan arkadaşlara tavsiyem.Bu fiyata bu oyun gözü kapalı gider.Kısaca kaçmaz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: StrikeX

Geçen gün humblebumble da 1 dolar idi :)

yaw dostum humblebundle muhabbetini hiç bilmiyordum.senin yorumu görünce bir bakayım dedim.harbiden süper birşeymiş yok fiyatına oyun satıyorlar.bilmeyen arkadaşlarda varsa bakmasında fayda var.oradan aldığımız oyunları steam'ede ekleyebiliyoruz.kısaca saol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitirimAbi -- 1 Haziran 2013; 8:51:50 >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,049
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.