Şimdi Ara

Alan Wake Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 15 saat 35 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kalemistik (4 mesaj) Venomstr (4 mesaj) TechVET (4 mesaj) Coimbra (2 mesaj) dimontales (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj) Mobil (8 mesaj) (5 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

Yok hocam hep aynı ilerleyecek. Birbirinin fotokopisi gibi bölümler, hep aynı şeyleri yapacaksınız. İçimden, oyun bir an önce bitsin dediğim oyunlardan.

• Oyunu an itibariyle bitirdim daha önce oynamadığım bir oyundu açıkcası çok beğendim.... Keşke daha uzun olsaydı dedim... Devam oyunu hakkı da bilgisi olan var mı? Birkaç başlık gördüm çıkacak gibisine ama net bir şey yok galiba...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunu es geçmeyin. Xbox 360 ile oynamıştım. Ona rağmen atmosferi ve katmanlı hikayesi ile keyifle oynuyorum yine. Grafikleri ise beklediğimden iyi çıktı. Öyle demode durmuyor.

• Oyunu kutulu olarak aldım geldiğinde oynuycam.  

• Netleşti 2023

https://www.youtube.com/watch?v=5KRFsTbthfw&feature=youtu.be

• NiTRocy kullanıcısına yanıt

ooo süperrr sağol hocam çok teşekkürler

• DLC’lerle birlikte bitirdim. Survival horror hastası olarak bayıldım elbette. Atmosfer harika, hikaye ilginç. El feneri mekaniği çok güzel bence. Bana göre oyundaki tek sorun oynanışı yeterince çeşitlendirememeleri. Mesela DLC’lerde ilave bazı şeyler var ana oyunda da değişik birtakım sekanslar olsaymış tadından yenmezmiş.

Remedy gibi firmalar iyiki var. Her oyunları ayrı güzel. Şimdi Alan Wake 2’yi bekliyoruz heyecanla. Bir de Max Payne’leri remake yapsalar harika olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan Wake çok iyi bir oyun. Kaç defa bitirdiğimi tam hatırlamıyorum. Remastered sürümünün de grafikleri çok hoş olmuş. ikinci oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.

• Hocam kusura bakma rahatsız ediyorum. Ben pc konusunu bulamadım diye buradan yazdım. Ya oyunda adaya eşim ile gittiğimde bir bar kafe gibi bir yere gidiyorum tuvaleti kontrol etmemi istiyor tam o sırada oyundan atıyor bu neden oluyor sorun ne anlamadım. Oyunu silip yükledim yinw aynı.bilgin var mı acaba

• Özellikle eşim korku oyunlarına bayılıyor ama kolu bana verip yanımda izleyici olarak :)

Oyun listemde biraz daha uygun bir fiyata gelirse yada benim cebim daha iyi bir duruma yükselirse aklımızda :)

• Auto aim veya aim assist var mı? Yoksa pc de oynamayı düşünüyorum. Bilgilendirebilir mi birisi?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.