Şimdi Ara

Alan Wake Remastered [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam hep aynı ilerleyecek. Birbirinin fotokopisi gibi bölümler, hep aynı şeyleri yapacaksınız. İçimden, oyun bir an önce bitsin dediğim oyunlardan.

• Oyunu an itibariyle bitirdim daha önce oynamadığım bir oyundu açıkcası çok beğendim.... Keşke daha uzun olsaydı dedim... Devam oyunu hakkı da bilgisi olan var mı? Birkaç başlık gördüm çıkacak gibisine ama net bir şey yok galiba...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunu es geçmeyin. Xbox 360 ile oynamıştım. Ona rağmen atmosferi ve katmanlı hikayesi ile keyifle oynuyorum yine. Grafikleri ise beklediğimden iyi çıktı. Öyle demode durmuyor.

• Oyunu kutulu olarak aldım geldiğinde oynuycam.  

• Netleşti 2023

https://www.youtube.com/watch?v=5KRFsTbthfw&feature=youtu.be

• NiTRocy kullanıcısına yanıt

ooo süperrr sağol hocam çok teşekkürler

• DLC’lerle birlikte bitirdim. Survival horror hastası olarak bayıldım elbette. Atmosfer harika, hikaye ilginç. El feneri mekaniği çok güzel bence. Bana göre oyundaki tek sorun oynanışı yeterince çeşitlendirememeleri. Mesela DLC’lerde ilave bazı şeyler var ana oyunda da değişik birtakım sekanslar olsaymış tadından yenmezmiş.

Remedy gibi firmalar iyiki var. Her oyunları ayrı güzel. Şimdi Alan Wake 2’yi bekliyoruz heyecanla. Bir de Max Payne’leri remake yapsalar harika olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan Wake çok iyi bir oyun. Kaç defa bitirdiğimi tam hatırlamıyorum. Remastered sürümünün de grafikleri çok hoş olmuş. ikinci oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.

• Hocam kusura bakma rahatsız ediyorum. Ben pc konusunu bulamadım diye buradan yazdım. Ya oyunda adaya eşim ile gittiğimde bir bar kafe gibi bir yere gidiyorum tuvaleti kontrol etmemi istiyor tam o sırada oyundan atıyor bu neden oluyor sorun ne anlamadım. Oyunu silip yükledim yinw aynı.bilgin var mı acaba

• Özellikle eşim korku oyunlarına bayılıyor ama kolu bana verip yanımda izleyici olarak :)

Oyun listemde biraz daha uygun bir fiyata gelirse yada benim cebim daha iyi bir duruma yükselirse aklımızda :)

• Auto aim veya aim assist var mı? Yoksa pc de oynamayı düşünüyorum. Bilgilendirebilir mi birisi?

• Kurşun bitti. Fener bitti. Sürekli gerdan kırıyorum.   Sabrımı zorlamaya başladı.

• PC'de remastered sürümü var mı

• Oyunu daha önce iki kez bitirmiştim. Üçüncü kez Ps5 üzerinden başladım. Alan Wake 2 puanları bu kadar yüksek gelince ona yükseldim, Quantum Break ve Control'ü de araya alıp öyle bir seri yapacağım uzun soluklu. Oyunun açılışı, verdiği Twin Peaks havası falan muazzam. Mekanlar, sesler falan filan da on numara ama işte çatışma mekanikleri tekrara düşüyor bir süre sonra ki tek kusuru da o bana kalırsa.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

2 yıl olmuş yazalı ama aynısı bizde de var hocam. Kontrolcü de bende olduğu için daha çok etkilenen ben oluyorum. Resident Evil serilerini baştan sona bitirdik, şimdi AW2 oynuyoruz. Korkup karizmayı da çizdirmek istemiyorum, ama korku oyunlarını veya filmlerini yanında biri olunca oynamaktan/izlemekten çok daha zevk alıyorum.

• Erkka kullanıcısına yanıt
    Oyun oynarken yada film izlerken eşim benden,ben de kendisinden güç alıyorum açıkçası.
    İkimizde yalnızken yapamayacağımız şeyler 🖐️

AW 2 çok istedik ama , Türkçe dil seçeneği olmayınca soğuk geldi .Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlayarak oynamak daha zevkli oluyor
    İyi oyunlar / seyirler size 👍

• "It's Not a Lake, It's an Ocean"

Ne oyun be. Mekanikler yer yer kabız etse de atmosferi eşsiz bu oyunun. Bende feci şekilde The Twilight Zone izleme isteği uyandırdı.

• 5 lira etmez bir oyun.elinde baltalı 4-5 sapiğın gozune fener tutanca da bilmem ne.3 saniye de biten piller ve sarjör..deli saçması vakit kaybı.lover peak mi ne oraya gelmeden sildim oyunu.gebermiyo da baltalı aveller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 17 Aralık 2023; 18:2:26 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt

Önce ışık ile zayiflatacaksin sonra vurup indireceksin hocam. Vururken ışık tutmaya gerek yok. Kötü oyun değil bence, bir şans daha ver derim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.