Şimdi Ara

Alan Wake (2012) [ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
3
Favori
77.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ilk oyunu türkçe oynadım sorun yoktu sanki.

Alan Wake American Nightmare için türkçe yama çalışmıyor.Kurabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 1 Aralık 2015; 11:27:46 >
  • Keske 2. Oyun yapilsa..kasaba sokaklarinda cirit atsak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni alan wake haberi baska bisey cikti :(

• konuyu hortlattim ama beyler oyun baraj bol.takildi ilerlemiyor kapiyi actim şerifle arkadasim iceri girdi uzerime cisim gelmesi gerekiyor gelmiyor buga girdi oyun varmi bi çozumu

• başlık ve konu güncellendi
  • Merhaba oyun xbox one'da oynanabiliyomu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdi1987

Merhaba oyun xbox one'da oynanabiliyomu acaba.

evet
  • oyun steamde türkçe yama ile uyumlu mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 23 Aralık 2016; 0:55:38 >
  • evet uyumlu
  • Oyun Steamden ayın 15inde kalkıyor. Bu nedenle yarın 90% indirime girecek. Oyunu satın almak için son şans.

Kalkma nedeni müzik lisansının Mayıs 15te bitmesi.
  • Mutlaka oynanması gereken bir efsane. Hala oynamayan varsa kaçırmasın. Son şans.

• 15 Mayıs'ta kalkıyormuş diye duyarak bugün satın aldım gece yükleyeceğim. Umarım efsane tabirine uyuyordur
  • bu oyunun ikinci serisi gelirse ki gelecek açık dünya olur ve çok ilginç bir deneyim yaşatır bizlere
  • The signal ve the Writer eklerini xbox için nasıl alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Ürkütücü. Teşekkürler.

• Bu aralar oyun kıtlığından eski bitirdiğim oyunları tekrar bitiriyorum. Bazı oyunlara aşık olursunuz bu oyun da onlardan biri. Remedy'nin Max Payne serisinden sonra oyun dünyasına kazandırdığı başyapıtlardan biri daha. Hem oyun oynuyorsunuz, hem film izliyorsunuz hem roman okuyorsunuz hepsi bir arada. Karakterin yazdığı romanı oynamak çok zekiceydi ve oyunun içindeki kahve termosu ve yazıları yok etme detayları çok zekice olmuş. Barry karakteri çok eğlenceliydi, şerif Sarah'da adamdır. Gece kulaklığı takın harika atmosferin tadını çıkarın. Korku ve gerilim sevenler için bulunmaz bir nimet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 6 Şubat 2020; 5:19:49 >
  • Oyunu bitireli çok oldu detayları hatırlamıyorum ama oynanış bir süre sonra kabız ediyordu diye biliyorum. Oyun lineer ilerliyordu bir de kasabayı özgürce keşfedebildiğimiz bir oyun iyi olabilirdi. Yeniden oynamam lazım gerçi.

• Sürekli gölge adamlardan insan bir süre sonra bunalıyor. Sanki hep aynı şeyler gibi. Keşke kasaba gezilebilseydi. Neyse bitirecez para verdik

• Oyuna başladım yıllar sonra. İlk iki bölümü bitirdim, bu da oyunun sanırım üçte birine denk geliyor. Dört saattir başından kalkamadım. Her noktayı keşfederek ağır ağır ilerlemeye çalışıyorum. Notları vs. kaçırmamaya gayret ediyorum. Tps mekanikleri Max Payne kadar akıcı değil maalesef. O oyunu yaratan adamlardan daha iyisini bekledim ben hep. Ancak oynadığım/izlediğim kadarıyla Quantum Break ve Control da ilk iki Max Payne oyunları kadar akıcı değil. Neyse, sonuçta 2005 gibi duyurulup 2010da çıkmış bir oyun, mekaniklere laf etmek pek doğru değil. Oyun hatırladığımdan daha keyifli çıktı. Düşmanların ve çatışmaların tekdüzeliği yine boğacak beni bir süre sonra ama hikayesi her ne kadar klişe de olsa güzel. Seviyorum ben böyle ufak kasabada geçen hikayeleri. Atmosferi çok başarılı. Grafik motoru çok eski olsa da havaya sokuyor. Çoğu noktada bir filmin dizinin veremeyeceği tadı veriyor. Keşke açık dünya olsaydı da özgürce dolaşabilseydik diyorum tekrar ancak oyunun amacı lineer bir hikaye anlatımı, buna da bir şey diyemiyorum. Bölüm sonlarında çalan müzikleriyle, bence oyun tarihinin de, dünya tarihinin de son güzel dönemi olan 2010 yılında piyasaya sürülmesiyle, zaman içinde iyiden iyiye külte evrilmiş bu oyunu muhakkak oynayın.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.