Şimdi Ara

Alan Wake (2012) [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
3
Favori
77.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mermi dayamıyor oyunda mermi bitince kaçıyorum ama hemen yetişiyorlar -.- kaçamıyorumda fırlattıkları şeylerden falan. ne yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

arkadaşlar oyunu hd7670m ile zar zor kasarak oynuyorum 1.5 yaması kurulu neden böyle acaba?

oyun biraz sağlam sistem istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

arkadaşlar oyunu hd7670m ile zar zor kasarak oynuyorum 1.5 yaması kurulu neden böyle acaba?

oyun biraz sağlam sistem istiyor.

ultrada 20 1024*768 çözünürlükte low'da bile 27-28 fps veriyor ben oyundan olduğunu düşünüyorum
  • oyunda 5. bölüme geldim ama daha başlamadım. buraya kadar hiç sıkılmadan zevkle oynadım güzel bir oyun olmuş gerçekten.önceki yorumlarda kendini çok tekrar ettiğini hep aynı düşman olduğunu falan okuduktan sonra açıkçası biraz önyargılı yaklaşmıştım.dizi gibi bölüm bölüm olması ve bölüme başlarken bir öncekinin özetini göstermesi çok güzel olmuş son olarak hikayesi de gerçekten sağlam. insan neye hangisine inanacağını şaşırıyor :) tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu bitirdim çok güzeldi.sonra speical episode 1 ve 2 yi oynadım bunun haricinde başka bölüm yok değil mi ? alan wake için.Şimdi alan wake american nightmare ye başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

arkadaşlar oyunu bitirdim çok güzeldi.sonra speical episode 1 ve 2 yi oynadım bunun haricinde başka bölüm yok değil mi ? alan wake için.Şimdi alan wake american nightmare ye başlayacağım.

dostum sakın bence başlama oyun kendini tekrar ediyor ben oynadığıma pişmanım 3 tane bölüm var 3 kere aynı bölümleri tekrar tekrar oynuyoruz türkçe yamasıyla bitirmiştim hatta oyunun konusu sahte alan wake çıkıyor bizi bir dünyaya hapsediyor ve ondan kurtulmaya çalışıyoruz spoiler olmasın diye fazla bahsetmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5lgc25005

quote:

arkadaşlar oyunu bitirdim çok güzeldi.sonra speical episode 1 ve 2 yi oynadım bunun haricinde başka bölüm yok değil mi ? alan wake için.Şimdi alan wake american nightmare ye başlayacağım.

dostum sakın bence başlama oyun kendini tekrar ediyor ben oynadığıma pişmanım 3 tane bölüm var 3 kere aynı bölümleri tekrar tekrar oynuyoruz türkçe yamasıyla bitirmiştim hatta oyunun konusu sahte alan wake çıkıyor bizi bir dünyaya hapsediyor ve ondan kurtulmaya çalışıyoruz spoiler olmasın diye fazla bahsetmek istemiyorum

moralim bozuldu ya :/ öyle mükemmel sürükleyici bir oyunu nasıl böyle yapmışlar dediğin gibiyse.Peki ana alan wake oyunu ile alakasız bir şey mi ?

• beyler elımde Alan Wake Collector's Edition + Alan Wake's American Nightmare + eklentılerın bulundugu paket var..ısteyen olursa pm den ulasabılır..humblebundle kampanyasından fazla aldıgım oyundur..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 5lgc25005

quote:

moralim bozuldu ya :/ öyle mükemmel sürükleyici bir oyunu nasıl böyle yapmışlar dediğin gibiyse.Peki ana alan wake oyunu ile alakasız bir şey mi ?

arkadaşın dediği gibi başa sarıyorsun nightmare de İlk Alan Wake oyunun hatırı olmasa hiç oynamıcaktım bile + ingilizce oynamamda cabasıydı ...
    ilk oyunla tabikide farklı apayrı senaryo güzel olan tarafı yeni silahlar

• Acaba oyun windows 8'e de destek veriyormu
  • Ben de indiriyorum zorrentten şuanda. Bakalım MSI 6850 Cyclone'da napacak...
  • Alan Wake 2 iptal edildi diye duydum doğru mu?
  • Ya oyun iyi güzelde mermi dışında alternatif adam öldürememek kötü olmuş ayrıca adam çok çabuk yoruluyor günde 2 paket sigara içiyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hand X

Alan Wake 2 iptal edildi diye duydum doğru mu?

Hayir Sam Lake aciklama yapti, sanirim paramiz yok demisti. Remedy den yeni oyun quantum break olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopard10

quote:

Hayir Sam Lake aciklama yapti, sanirim paramiz yok demisti. Remedy den yeni oyun quantum break olacak.

Alan Wake gibi mi?
  • quote:

quote:

quote:

Alan Wake gibi mi?

Onun hakkinda fikrim yok. Sadece xbox one a ozel cikacak. Alan wake ile baglantisi olacakmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alan Wake gibi mi?

Onun hakkinda fikrim yok. Sadece xbox one a ozel cikacak. Alan wake ile baglantisi olacakmis.

Alan Wake istenilen satış rakamına ulaşamadığından iptal edilmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekepe

quote:

quote:

quote:

quote:

Alan Wake gibi mi?

Alan Wake istenilen satış rakamına ulaşamadığından iptal edilmiş olabilir.

Olabilirde, alan wake'i bitirmedim ama max payne kat kat daha iyi bunu soyleyebilirim.

• Alan wake'ın normal oyununu bitirdim devamı için American Nightmare versiyonumu oynamalıyım yoksa bunun haricinde 1-2 dlc daha var(The Signal, the writer) onları mı kafam karıştı açıkçası.
  • Ben de humble bundle den almıştım 1$ daha bitmedi ancak oyun süper

Korku değil tam olarak gerilim diyebiliriz , bu oyundan sonra mezarlıkta yatarım artık gece ormanda dolaşma korkumu yendim
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.