Şimdi Ara

Alan Wake 2 [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
29
Favori
30.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan Wake 2, Remedy'nin "şimdiye kadarki en büyük projesi"

GamesRadar+twitter
    “Alan Wake 2 is Remedy's "biggest project yet" https://t.co/sCNwyeJpYo”
    https://twitter.com/GamesRadar/status/1620817265196253185?s=20
  • Bilgi için teşekkürler amiciacım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun çok iyi olacak hissediyorum. Alan Wake hikayesiyle zaten eşi benzeri olmayan bir oyundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remedy, Alan Wake 2’nin baştan sona oynanabilir olduğunu söylüyor.

• Bu mükemmel bir haber teşekkürler @amicia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  

Sam Laketwitter
    “A writer writes 😅😁😎. Some of #alanwake2. @yourpalclay @remedygames @alanwake”
    https://twitter.com/SamLakeRMD/status/1631306178369138695?s=20
  • Remedy Entertainment, Alan Wake II'nin bu yıl gecikme olmadan yayımlanacağından ve geliştirmenin iyi gittiğinden emin

"Alan Wake 2... tam üretim aşamasında. 2023'te merakla beklenen çıkışına hazır olacak"

Benji-Salestwitter
    “Remedy Entertainment is confident Alan Wake II will release this year with no delay, and development is going well "Alan Wake 2...is in the full production phase. In 2022 the game was coming together on all fronts and will be ready for its highly anticipated launch in 2023"”
    https://twitter.com/BenjiSales/status/1638220615516561425?s=20
  • Redfall öyle müthiş bir oyun olmuş ki galiba Control, Alan Wake, Quantum Break gibi Remedy işlerinden çok daha fazla eğlendim ve etkilendim.

Alan Wake 2'nin Redfall'a level dizaynı, çevre detay yoğunluğu, kombat ve de genel oynanış olarak yarışamayacağı kesin. Ama atmosfer olarak da yarışmayabilir. Çok geç kaldı Remedy bu oyun çıkarmaya.

• Umarım şakadır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Kendisi bu dalda tahsilini tamamlamış büyük bir trolldür banlanıp banlanıp geri gelir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Keşke şaka olsaydı da ben de siz oynamayanlar gibi gömme rahatlığına kavuşsaydım.

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Banlanıp banlanıp geri gelen kim acaba? Sana küfür mü edeyim istiyorsun ne istiyorsun benden.

• Oynamadığım kanısına nereden vardınız? :)

• Et de bu hesabı da banlat

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Çünkü açık. Oynamıyorsunuz, internette yorum görüp ona göre neffret etmek için kafanızı kurup kafa açıyorsunuz. Ben bıktım sizden bıktım. Remedy'nin de fanıyım ama bu oyundaki quirkyliği vermelerine imkan yok.

• Ön yükleme yapıp oyunu çıktığı gibi arkadaşlarımla beraber oynadım. Hiç inceleme de okumamıştık, büyük hayal kırıklığı oldu bizim için. Arkane sevdiğim bir stüdyodur fakat oyun bize göre olmamış. Aynı şekilde Remedy'i de severim ama artık hangi oyunun nasıl çıkacağını bilemiyoruz. Ben yine Remedy kalitesi bekliyorum bu oyundan tabi ki.

Kafa kurup kafa açma konusuna gelince, ben zaten Redfall'u oynamak için bekleyen biriydim. Neden mesaimi boş boş Redfall'u gömmeye harcayayım ki? Ne gördüysem ona göre konuşuyorum. :) Kendi düşüncelerimin internette gördüğüm yorumlarla da alakası yok. İyi forumlar. Bıktıysanız bloklayabilirsiniz. :)

• Redfall ile diğer Arkane oyunlarını karşılaştırırım, benzer co-op oyunları karşılaştırırım, aynı şekilde benzer gunplayi olan fps oyunlarıyla karşılaştırırım ama Alan Wake karşılaştıracağım son oyun olurdu herhalde.

Redfall ile diğer Arkane oyunlarının bir alakası yok, onlar immersive sim bunda öyle elementler yok veya çok sınırlı. Atmosfer bambaşka. Level dizaynlı cooplu looter shooter desek ancak The Division serisi akla gelir ama onunla da alaka yok ne atmosferin ne sinematografinin ne de başka bişeyinin benzemesi konusunda.

Bu oyunun en benzediği oyun Alan Wake. Spooky atmosfer, kasaba ortamı, vampirlerin yakılış şeklinin külleri hatta bazı düşman çeşitleri vs doğrudan Alan Wake'i hatırlatıyor bana. Kasaba içi, sahil, tepeye çıkış, deniz feneri vs. O kadar çok mekanda aklıma Alan Wake geldi ki sayısını unuttum artık.

Oyunu beğenmemiş olabilirsiniz bunun için kimseyi banlamam.

• Alan Wake II, 17 Ekim 2023'te geliyor.

IGNyoutube
    Get your latest look at the upcoming sequel to Remedy's beloved survival horror game. Alan Wake 2 launches on October 17, 2023.
    https://www.youtube.com/watch?v=q6TmhvIpIoI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 25 Mayıs 2023; 0:20:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.