Şimdi Ara

Alan seçiminde kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara'da kırkkonaklar Anadolu Lisesi 10. Sınıftayım. Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Fizik ve biyolojiyi çalışınca yapabiliyon ama kimyada biraz zorlanıyorum. Matematikte de fonksiyonlarda filan zorlanıyorum geometriyi daha iyi anlıyorum. Sözel derslerde de edebiyatım kötü seçme konusunda yardım ederseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar. İllaki bir(kaç) derse diğerlerinden daha fazla ilgi duyuyorsundur. Sevdiğin dersler hangileri?(sevmeyerekde okuyabilirsin ama eziyet çektirir.) Ayrıca genel olarak derslerin notlarını (perf-proje hariç) söylersen daha iyi olut.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim benim okuduğum lisede TM ler yata yata takdir teşekkür alıyor.

Birde mühendislik istiyormuşsun.. Sayısal daha yararlı olabilir..

• byogrenci42 B kullanıcısına yanıt
    https://i.hizliresim.com/vjXdpp.jpg

Notların resmini attım

https://i.hizliresim.com/nOjVJa.jpg

MF seçmek için bu resimdeki matematik ve fen bölümündeki ilk 4 dersi seçmek zorunlumu?

Okulda iyi bi açıklama yapmadılar.

• Evet zorunlusun. Zaten seçim yapılacağı zaman söylerler Sayısallar şunu seçecek eşitler bunu diller bunu vs.

Ayrıca biraz daha çalışman lazım. Sayısal derslerin o kadarda yüksek değil. Biyoloji sayısal kategorisinde olmasına rağmen ezber dersi. İşlem yeteneği ile alakası yok bunu aklından çıkarma..

Şuan ne desem bilemiyorum.. Şu yazdıklarımı okuduktan sonra sen karar vereceksin..

Son olarak şunu söyleyim aileye arkadaşlara akrabalara danış ama son kararı onlara bırakma..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.