Şimdi Ara

Alagözler Süper Antep Fıstığı 5kg (kilosu 58.5TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet sırf yorumlara bakarak almak doğru sonuç vermeyebilir. En doğrusu tadına bakarak almak. Çünkü bir kişinin çok sevdiği bir şeyi başka biri hiç sevmeyebiliyor. Ben daha öncesinde sipariş verdiğim ve tadını beğendiğim için paylaştım. Evde 3-4kg kadar stok mevcut bitince tekrar alacağım. Siz de yorumlardan ziyade marka olarak değil direkt olarak spesifik ürünü, daha önce tatmış kişilerin öneri tavsiyelerini dikkate alarak daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Tuğçe kuruyemişten alınan kilosu 130TL jumbo antepler ile karşılaştırmayın tabiki ama ben başlayınca duramıyorum gayet taze ve lezzetliler.  

• Forumdaki bitmek bilmeyen Antepfıstığı aşkı 😂
  • Fıstık sarayından almayinda.bildiginiz yerden alın.maceraya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En baba Antep fıstığı in kilosu 68 lira mağazada bazı insanlar e ticareti çok abartıyor mahallenize mahallenizde yoksa semtinizdeki satıcıya kazandırın biraz 600 km den sipariş vermek yerine

• A.C. kullanıcısına yanıt

Ne 68 i 95tl bulunduğum ilde. Bu çakallara para mı kazandırayım?

• Millet fakiriz para yok diye ağlıyor ne hikmetse antep fıstığı konuları hep patlıyor. Para yok diye biz anca ayda bir iki kere yer fıstığı yiyoruz millet yarısından çoğu kabuk olan antep fıstığıni kilolarca alıyor. Bir ben fakirim heralde şu ülkede

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Yiyemedikleri yılların acısını çıkarıyor millet, ne fıstıkmış arkadaş
  • Yok hocam ya. Ben hep derim bu ülkede fakirden çok fakir edebiyatı yapan adam var 

• Türkiye de yaygın şekilde yer alan tatbak mağazalarında Antep fıstığı ortalama 59 ile 69 lira civarında, ama normal kuruyemişçiler de fiyat pahalı.
  • Ussuz kullanıcısına yanıt

Bence olaya oradan bakmak yanlış. Çekirdek olmuş 30 lira, 50 60 a bunu almak cok cok daha mantıklı

• A.C. kullanıcısına yanıt

4 market gezdim 90 in altında bulamadim...

• cezaa60 kullanıcısına yanıt

Kuruyemişçiler pahalı evet bizim burda 85 tl kilosu az önce alagözlerden sipariş geçtim havale ile alınca kilosu 56 tl ye geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaa60

Türkiye de yaygın şekilde yer alan tatbak mağazalarında Antep fıstığı ortalama 59 ile 69 lira civarında, ama normal kuruyemişçiler de fiyat pahalı.

Başka bir konuda da konusu geçmişti. "Türkiye'de yaygın bir şekilde yer alan" ifadesini özellikle mi kullandınız. İstanbul haricinde neredeyse hiçbir yerde yok Tatbak.

• quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

Kuruyemişçiler pahalı evet bizim burda 85 tl kilosu az önce alagözlerden sipariş geçtim havale ile alınca kilosu 56 tl ye geldi.

Hayırlı olsun hocam. Teslim alınca tadım testi yaparak fikirleriniz paylaşırsanız almayı düşünenler için aydınlatıcı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: r3ally

325TL olanı, süper'i tavsiye ederim. 3'ünü de aldım. Natureller ufak. Siirt ise biraz fazla tuzlu.

bilgilendirme için teşekkürler, verdim siparişi.

üstteki yorumları okuyorum da resmen komedi.

58,5 liraya yetiştirildiği yerden daha kalitelisini almak varken neden macera arayım ki.

mahalledeki çakal kuruyemişçi esnafına para kazandırmaya elim varmıyor bi türlü, ne yapayım. suç bende mi.

• 10 kg de ben istedim trendyol da ki satışından daha önce almıştım. ürün güzeldi. üreticisi yada dağıtıcısı olarak kendi sayfası olması da artık çok iyi.

• cenkee kullanıcısına yanıt

ben yumuşata yumuşata 4 kez beğendiremedim adamlara. diyorum adamlar dolandırıcı ne yazmamı bekliyorsunuz, süper dolandırdılar siz de alın sizi de dolandırsınlar mı yazayım demiştim.

(aldığım ürün antep fıstığı değildi...)

• Daha önce almayanlar için söylüyorum trendyoldan içi kurumuş kabuk ve tuz topağı dolu olanlarla karışık süper antep fıstığı gelenlerdenim. Yüzde 5 civarı kapalı, yüzde 7-8 civarı da yenmez durumda. Kalanı idare eder küçük taneli.Ayrıca faturasız satış yapıyorlar ne hikmetse.

• Standart 1 kg ambalajda 5 adet gelme ihtimali var, vakumlu gönderim sizin için önemliyse firmayla yazışarak bu konuyu netleştirmenizi öneririm.

• 5 kişi birleşip fistiga girelim..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.