Şimdi Ara

Alacağım Kitaplara Bir Bakar Mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TYT Türkçe için karekök düşündüm. Limit'in soru bankası şu anda biraz pahalı geliyor. TYT Matematik için Karekök ve 3-4-5 çözüyorum şuan. Onlar bittikten sonra yıl içinde çözmek için Acil Matematik almayı düşünüyorum dolar fiyatları piyasayı etkilemeden. Geometri içinde Acil'in kitabını düşündüm. Fizikte de Nihat Bilgin Piyasada bulunmadığı için Palme alacağım. Kitaplar hakkında ne düşünüyorsunuz? Birde TYT Kimya için bende Bilgi Sarmal YGS Kimya var yeterli olur mu sadece bunu çözsem?

• matematikte aynı yoldayız sadece sen karekök ben supara yayıncılık. tyt kimya için bilmiyorum ama diğerleri iyi bence ben de onlara yakınım
  • Ne zaman basilir yeni mufredatli kitaplar haberiniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu yayın bastı kitapları zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimya icin sarmal onermem asiri detay palme coz tyt ayt. Geo icin fen bilimleri. Tyt Matta karekok 345 acil cozdum acilin bi yarari olmadi sadece kumeler fonksiyonlar ve problemleri guzeldi onun yerine full deneme. Ayt mat ocin karekok ve denemeler coz acil fazla gereksiz.Fizik icin fen bilimleri, nego, karaagac ve apotemi fasikullerini kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kitaplara zam gelmeye başladı bile. Geçen gün 30 küsür TL olan Palme TYT Kimya şu an 42 TL, daha sabah 30 Tl olan Karekök Türkçe şu an 35 Tl.
  • Arkadaşlar TYT Kimya için Yayın Denizi alsam olur mu? İyi midir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.