Şimdi Ara

Al sat anlayanlar yardımcı olabilir mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ibrahim.42 (4 mesaj) Beavis34 (4 mesaj) Ibrahim Akca (2 mesaj) Apoly (1 mesaj) sml_akyz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (5 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    312 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler 2020 yılında 3 adet araç alıp sattım şimdi Babama kullanması için araç alıcam ama vekalet verse onun adına alsam bir sorun yaşarmıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Ne demek kimene adam vergi ödemeden ticaretle haksız kazanç elde ediyor. Senin de hakkını gaspediyor. Farkında değilsin. Ayrıca piyasanın şişmesinin bir sebebi de bu al satçılar.
    Valla ben de sövüyorum hakedene 😀 Herkes kendinden sorumlu , senin vicdanına kalmis ben olması gerekeni söyledim. Çoğu kişi sizin gibi düşündüğü için burnumuz b.k tan çıkmıyor. Bu ülkeden umudum yok zaten.
  • Yarbay
    2010 Mesaj
    istediğin kadar al, sat devlet ses çıkarmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 28 Haziran 2020; 21:33:11 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1635 Mesaj
    umarim yasarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Çok saçma bir uygulama yani adam isterse 100 tane alsın satsın kime ne ki? Neyse insAllah bir sorun yaşamazsın.

• Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Vergi vermeden ticaret yap ne alâ memleket bir de buraya sorup sıvamışsın .
    Al-sat yapacaksan açarsın galeri ödersin vergini , paranı kazanirsin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

Ne demek kimene adam vergi ödemeden ticaretle haksız kazanç elde ediyor. Senin de hakkını gaspediyor. Farkında değilsin. Ayrıca piyasanın şişmesinin bir sebebi de bu al satçılar.

|
    |
    Ibrahim Akca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kardeşim bana acıtasyon yapmayın ekmek alırken fatura alıyormusun marketten devlet gitsin kodomanlarla uğraşsın önce onlardan sıra bize gelmez emin olun al sat işi iş değil 0 leon almıştım satmasam yaptığım karın aynısını edicektim

|
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Ben fiş veya fatura almadan alışveriş yapmam . Bir konuda haklısınız balık baştan kokar. Sistem baştan aşağı leş kokuyor. Ama bunlar sizin yaptığınızın doğru olduğunu göstermez . Herkes kendinden sorumlu. Vergi vermek zorundasınız milletin hakkına giriyorsunuz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Valla hocam herkes kendince haklı devlet gitsin önce büyüklerden başlasın parayı arabaya yatırmasak paramız eriyip gidiyor adamlar trilyonluk yatlara biniyor bayrak asıyor vergi yok benim kıçı kırık parama göz diktiyse sövdürtme bana 😀

• Yüzbaşı
    415 Mesaj

Valla ben de sövüyorum hakedene 😀 Herkes kendinden sorumlu , senin vicdanına kalmis ben olması gerekeni söyledim. Çoğu kişi sizin gibi düşündüğü için burnumuz b.k tan çıkmıyor. Bu ülkeden umudum yok zaten.

|
    |
    Beavis34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.42

Ne demek kimene adam vergi ödemeden ticaretle haksız kazanç elde ediyor. Senin de hakkını gaspediyor. Farkında değilsin. Ayrıca piyasanın şişmesinin bir sebebi de bu al satçılar.
    Vergi veriyor zaten.

Benzin alırken vergi veriyor.

Araba alırken veriyor.

O arabadan kazanç bile elde etse gidip ne alsa vergi verecek. Ucuza araba almak istiyorsunuz diye insanlar ekmeklerinden mi olsun?

|
    |
  • Yüzbaşı
    909 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    tevfiko

Kullanması için he. Good story bro:)

Sorun olmaz vekaleti süresiz versin baban sana her seferinde uğraşma. Devlet alsatçılara karşı tavrını değiştirirse banka hareketleri dahil geçmişe dönük yapıştırır bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitewolf101 -- 28 Haziran 2020; 23:9:56 >
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam para transferi sonuçta babamın hesabından olucak ikametlerimiz ayrı

|
    |
    tevfiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1385 Mesaj

Valla 0 araç kapatıp satan galerileri şikayet etmemize rağmen bir sonuç alınmıyorsa size hiç bir şey yapmazlar. Keşke cezaları ile vergi kesseler ama sistem çarpık olduğu için kurallara uyan bizlere oluyor ne olacaksa.

|
    |
    Beavis34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.