Şimdi Ara

Akvaryum silikon değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba donanım haber forum sakinleri benim el yapımı 50 lt bir akvaryumum vardı geçen haftaya kadar 1-2 tanede lepistes bakıyordum ama 2 ay önce hafif bir su sızıntısı başladı alt taraftan havlu koyarak idare ettim sonra balıkları geçen hafta bir arkadaşa verdim içindeki kumu boşalttım sorum şu hangi slikonu önerirsisniz sürerken bir taktiği varmıdır ve 50 lt akvaryumda ne beslemeliyim ?

Akvaryum silikon değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legand54 -- 26 Eylül 2016; 13:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• quote:

Orijinalden alıntı: legand54

Up up up

cam silikonlama hakkında sana mesaj attım kardeşim.

50 litre için ne beslenir ? lepistes - kılıç - moli - plati - neon gibi balıklarla karma akvaryum yapabilirsin.
    5-6 lepistes 2 moli 2 plati 2 kılıç 5-6 neon gibi.
    yalnız akvaryumun üstü kapalı olmasına özen göster kılıçlar atlayabiliyor =) yada atlayacak türleri alma.
    yada iyi cins 2-3 adet japon balığı
    yada 2 adet dişi 1 erkek olarak sarı prenses ciklet beslersin.
    bunların yanında 1 vatos 1 çöpçü iyi olur.
    balıklardan daha büyük yada çok küçük olmamaları kaydıyla =)

zaten bunlardan başka balıkta yok =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camlicaibrahim -- 27 Eylül 2016; 2:48:43 >
  • Bide 2 defa oldu ölen vatozu bulamadım bidefada 1 vatozda kayboldu akvaryumun sağında solunda aradım zıplamıştır falan diye yok çok ilginç bu vatozlar yardımın ve önerin için teşekkürler

• Akvaryum bütün halde aşuanda ben iç kısımlardaki silikon artıklarının %95 ni jilet yardımı ile temizleyin kaçak nerede belli değil kuruma süreci falan kaç gün olsun birde bu akvaryum için Java moss bitkisi varmış bunun uygun kum gübre cinsi nedir ?

• Up up up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.