Şimdi Ara

Aküyü değiştirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aküyü aldım,kendim değiştireyim diye düşündüm fakat bunu kaç numara anahtar ile sökerim ?

Aküyü değiştirmek
    Aküyü değiştirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 31 Mart 2021; 21:35:35 >

• 10-11 12-13 anahtar ile pense yeterli,o değilde o motorun pisliği ne öyle 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbey96 -- 31 Mart 2021; 21:42:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Canbey96 kullanıcısına yanıt

şu tipler den alacağım bunun yerine alsan daha iyi olur kullanışlıdır dediğin bir şey var mı ?

https://urun.n11.com/anahtarlar/izeltas-iki-agiz-acik-anahtar-kisa-boy-10x11-mm-0100-01-1011-P410787357

akü bölgesi biraz pis yoksa gerisi temiz :) birde alt açık olduğu için 10 güne aynısı oluyor.

• Bir komşudan iste bunun için gerek yok bir denk gelirse takım alırsın.

Ayrıca teyp falan kilitlenir bir kablo ile aracın aküsüz kalmadığından emin ol

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatı kadar kargo vericeğene 6 lı setler var 50 lira civarına onlardan olabilir açık ağız kapalı ağız çok fark etmez

• Canbey96 kullanıcısına yanıt

örnek olsun diye gösterdim yoksa milyoncudan falan alacağım. tekli bile alabilirim . izel taş cırcır var fakat derin 10 numara derin lokma olduğu için oraya sığmıyor.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Ben hep kendim değiştiririm,bir penseyle tutarım, diğer penseyle hafif gevşetince çıkıyor, sonuna kadar açmaya gerek yok zaten. İki pense daha pratik oluyor, hatta biri karga uçlu olursa daha iyi olur.

• ^Teacher^ kullanıcısına yanıt

alla alla bi de penseyle deneyeyim yarın . pense de var karga burunda. arkadaki kolay çıktı da önde görülen i adam öküz gibi sıkmış mı ne yapmış anlamadım.

• araaba ne? aküyü söküp radyoyu, ecuyu vs. kitlemeyin yanlışlıkla..

• emreplt E kullanıcısına yanıt

306 . radyo kodu var sorun olmaz,kullandığım bişey de değil zaten olmasa da olur.

• En guzeli ayarli kurbagacik.Eger civata sıkışmışsa yalama oluyor zorlayinca penseyle
  • oksijen kaynağıyla sökülebilir

Aküyü değiştirmek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.