Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

a101'den 3 lü set . Fiyat iyi gibi ama şu taşlamayı kullanır mıyım diye düşünüyorum

Almayın hocam. Şarjlı matkap vardı bende. Çöp kere çöp. Geri kalır taşlama ve matkap. Taşlamaya ihtiyacım yok diyorsunuz. Uyduruk bir matkap a 150 lira vermiş olursunuz.

150 liraya devir ayarlı bir Einhell ıvır zıvır alın. Vidalama da yaparsınız duvar da delersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda şarjlılar kötü diyorsunuz değil mi sadece Atlas değil?
    Ben genelde küçük işlerle uğraşıyorum matkap sanki biraz ağır ve hantal olacak sanki. Mesela laptop yada herhangi bir elektronik ürünü açmak yada bazen motosikletteki vidaları sökmek. O yüzden matkap ne kadar kullanışlı olacak bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Genel anlamda şarjlılar kötü diyorsunuz değil mi sadece Atlas değil?
    Ben genelde küçük işlerle uğraşıyorum matkap sanki biraz ağır ve hantal olacak sanki. Mesela laptop yada herhangi bir elektronik ürünü açmak yada bazen motosikletteki vidaları sökmek. O yüzden matkap ne kadar kullanışlı olacak bilmiyorum

Hayır, Atlas ve bu model kötü. Rezil hatta. Standart lityum iyon bir şarjlı matkap alın. Uzun süre kullanırsınız.

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    Bu markadan almış ve çöpe atmış bir kullanıcı olarak söylüyorum. Çöp kere çöp diyen arkadaş haklı. Sıklıkla kullanmıyorsanız elektrikli tercih etmenizde fayda var. İyi bir çok marka var kaliteli alın yıllarca kullanın. Matkapta kibar bir ürün olan dewalt Dwd014s moselini Avuç taşlama alacaksanız bosch gws 7 115 modelini öneririm gövdesi zarif ve kavraması kolaydır. El aletlerinde kendini kanıtlamış markaların pro serilenden alın bir kere alın.

• Bu ürünü kullanan yada bilen varmı.Yada bu fiyatlara başka bir akülü vidalama öneriniz varmı?

https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/einhell-tc-cd-18-2-li-1x15ah-tek-lion-akulu-sarjli-vidalama-18-P219764027

• Hocam genel olarak Einhell ıvır zıvır çok sokmam dükkana. 20 saat aralıksız çalıştığımız zamanlar olur bizim bazen. Elimizde kalır bunlar diye almam.

Einhell, dbk ya göre görece daha iyi bir markadır. Ev kullanıcısı için temel olarak çok fark etmez dbk, Einhell ıvır zıvır. Forumda arkadaşlar trotec almışlardı sanırım, memnunlardı. Ben de dolar 2.8 Ken 38 dolara çift akülü deko almıştım eve. Memnunum.

Ev kullanıcısı olan arkadaşlarım ya çift akü alsın. Ya da tek akü alıyorlarsa şarj süresini dikkate alarak alsınlar. 6 saatte şarj olan tek akülü bir matkap, sıkıntı yaratabilir.

• evde ufak tefek duvar/tahta vs. delmek için şarjlı vidalama mı tavsiye edersiniz yoksa kablolu devir ayarlı matkap mı ? ve marka önerilerine açığım

iş yerinde 2 tane şarjlı vidalama ile delik delindiği için arızaya çıkmış olduğundan karar veremedim.
  • ben geçen gün tekzen'den maestro uyduruk marka şarlı vidalama ve matkap aldım. ikisine de içinden uç çıkmadığı için bosch uç seti aldım. aletler sağlam mermere delik açtı, bir sürü mobilya kurdu. daha önce de maestro gibi markasız uyduruk şarjlı tornavidalar kullanmıştım yıllarca sorunsuz gidiyor. ev kullanıcısı için hiçbir markaya para vermeye değmez. en olmadı son 2 turu elle sıkarsınız önemli olan ayda yılda bir mobilya birleştirilecekse boş turları hızlıca çevirmesi.

ticari kullanıma 2 gün bile gitmez orası ayrı.

ekleme: matkap-vidalama için link
    https://www.tekzen.com.tr/maestro-darbeli-matkap-500w-ve-sarjli-vidalama-48v-184319?gclid=Cj0KCQiAg4jSBRCsARIsAB9ooauIXEJ-XpxKQo3L4cGF-jDusLjRb_MRP4SanDoJaPV1YhtDlDjPuygaAsjYEALw_wcB

uç seti için link
    https://www.tekzen.com.tr/bosch-xline-titanyum-30-parca-aksesuar-seti-690846

a101'deki taşlama aletine para vermeye gerek yok. mal aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 29 Aralık 2017; 21:27:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cihazı duyan bilen varmıdır ? 1000w 140 tl fiyatı var.

Evde duvara delik vs açmak için kullanılacak, profesyonel işlerde saatlerce değil.

• albati kullanıcısına yanıt
    Ben fiyattan çok ürün hakkında eksiği gediği vs sormak için yazmıştım. Paylaştıktan sonra araştırdığımda bende görmüştüm ama nasıl site bilemiyorum.

1000w cihaz 600w liklardan ucuz,

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Ben fiyattan çok ürün hakkında eksiği gediği vs sormak için yazmıştım. Paylaştıktan sonra araştırdığımda bende görmüştüm ama nasıl site bilemiyorum.

1000w cihaz 600w liklardan ucuz,

Evet normalde watt/fiyat oranına göre oldukça ucuz. Einhell ortalamanın bir altında ya da ortalama kalitede aletler üretiyor. Atlas ve dbk'nın üstünde ama B&d'nin altında gibi. İhtiyacınız varsa bence fiyat uygun alın derim.
    Bütçeyi 200 yaparsanız Bim'de bu hafta B&D kırıcı delici var.

• Sayın Albati,

Çok amaçlı el aleti almayı planlıyorum. Kesme, raspalama amaçlı kullanıcam. Zımpara makinem var. Siz kullanıyor musunuz? Ne önerirsiniz?

• tyanik T kullanıcısına yanıt
    Hocam ufak tefek işler için gravür setim var. Hiç büyük işler için lazım olmadı öyle bişey, o yüzden kullanmadım.

• ayda yilda bir kullanilacak,tablo vs asmak icin delik acabilecek,vidalama isini guzelce yapabilecek bir alet bakmaktayim..bi esnaf cagirsak 50 lira..
    deidm alayim en azindan kenarda dursun..
    Ne onerirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

ayda yilda bir kullanilacak,tablo vs asmak icin delik acabilecek,vidalama isini guzelce yapabilecek bir alet bakmaktayim..bi esnaf cagirsak 50 lira..
    Ne onerirsiniz acaba?

Bütçeniz 200e çıkarsa 550-600 wattlık yeşil seri Boschlar var. O kadar para veremem derseniz B&D, Skil ya da Einhell markalı en az 550 wattlık darbeli bişey alın. Ama vidalama için pratik olmaz matkaplar. Tek elle zor kullanılır.
    Ayda yılda bir kullanırım derseniz bütçeyi zorlayıp tetik hassasiyeti daha iyi olan kaliteli markalara (Makita, Bosch, Aeg, Dewalt gibi) yönelin. En azından vidalama daha rahat yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

ayda yilda bir kullanilacak,tablo vs asmak icin delik acabilecek,vidalama isini guzelce yapabilecek bir alet bakmaktayim..bi esnaf cagirsak 50 lira..
    Ne onerirsiniz acaba?

https://urun.n11.com/matkap/stanley-stdh7213c-720watt-13mm-profesyonel-darbeli-matkap-P223249229

Kaliteli makinadir.720 w icin iyi fiyat.ceksatis bolumunde 20 liralik cekleri 3-4 liraya satiyorlar.

15-20 lira daha ucuza gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar siz ana ozelligi darbeli matkap olan biraz buyuk aletler yazdiniz.

http://www.hepsiburada.com/black-decker-epc126bk-cift-akulu-darbeli-matkap-vidalama-p-HRKLBDEPC126BK?magaza=Hepsiburada

misal su tarz veya buna benzer birsey daha cok isimi gormez mi ?
    Bu tarzda tavsiyenizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.