Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehrialışveriş sitesinden aldığım metabo powermaxx 12 elime ulaştı. kutuyu ilk açışımda aletin üzerinde MADE IN CHINA yazısını okuyunca şok oldum. Ben bunu Alman malı
    diye biliyordum. Umarım firmanın Çin'deki üretim tesislerinde üretilmiştir. Çakma bir Çin kopyasıyla karşı karşıya kalmayalım da. Sahi Metabo'nun Çinde üretim merkezi var mı acep?
  • kesin olan en az 30 yildir almanyada hic uretim bandi kalamadigidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 27 Ağustos 2014; 19:53:10 >
  • Bendeki bosch prof da malezya mali

Sonucta kalite ayni sayilir

Zaten alternatifte yok hepsi oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sağlıklısı bu tür ürünleri USA dan sipariş etmek sanırım

• Yeni akülü vidalama almak istiyorum, ni-cd pil veya li-ion pil arasında hangisi tercih etmek lazım. Hangisi daha uzun ömürlüdür?
  • ni-cd piller eski teknoloji, almışken li-ion alın.
  • Evde dolap , yatak , masa , sandalye , kitaplık montajı yapabilmek için bir şarjlı vidalamaya ihtiyacım var. Ucuz yollu bir şey önerebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

kesin olan en az 30 yildir alamanyada hic uretim bandi kalamadigidir.

Fujitsuda muhendisim. Iki fabrikasindan biri japonyafa biri almanyada. Turkiyede satilan server desktop laptop anakartina kadar hepsi almanyadaki uretim bandinda augsburgdaki fabrikada uretiliyor.

• lostvoid L kullanıcısına yanıt
    metabo uretimi almanyada en az 1 nesildir yok, tahminimce.
  • Metabo'nun Almanya'daki fabrikası (yanlış anlamadıysam)
    Sağ alt köşede.
    http://de.wikipedia.org/wiki/Metabo
  • Tavsiye isteyen buraya gelsin arkadaşlar.
    http://forum.donanimhaber.com/m_14451041/mpage_7//tm.htm#96479295
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Evde dolap , yatak , masa , sandalye , kitaplık montajı yapabilmek için bir şarjlı vidalamaya ihtiyacım var. Ucuz yollu bir şey önerebilir misiniz ?

Gecenlerde koctas dan aldım 25 Tl sarjli uc değişmeli
    Gayet memnunum dediginiz olaylar arti ivir zivir montajinda sikinti cikarmadi hic.Markasini hatirlamiyorum malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginbeyist

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Evde dolap , yatak , masa , sandalye , kitaplık montajı yapabilmek için bir şarjlı vidalamaya ihtiyacım var. Ucuz yollu bir şey önerebilir misiniz ?

Gecenlerde koctas dan aldım 25 Tl sarjli uc değişmeli
    Gayet memnunum dediginiz olaylar arti ivir zivir montajinda sikinti cikarmadi hic.Markasini hatirlamiyorum malesef.

Hocam Bosch bi makina buldum 25 tane de uç var. 139 TL hepsiburada fiyatı. Çekle falan 100 TL'ye düşürebilsem alacağım valla. Marka da çok önemli değil aslında montaj ve söküm işi için işlevsel uçları olan orta yollu bir alet istiyorum.

@albati

Hocam diğer konudan da mention attım. Şu özelliklerde bir şey önerebilir misiniz ? N11'den falan puanla çekle bir şekilde indirimli alırım ben.

• LİNK bu aletten aldım. Arasıra lazım oluyor iş yerimde ve evde Li-Ion olması, 14.4 V bu fiyat iyi geldi. Yorumlarınız nedir, iptal de edebilir negatif bir durum varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enclave

LİNK bu aletten aldım. Arasıra lazım oluyor iş yerimde ve evde Li-Ion olması, 14.4 V bu fiyat iyi geldi. Yorumlarınız nedir, iptal de edebilir negatif bir durum varsa...

Fiyat gayet uygun, alet de çok iyi, uzun bir süre çok işinizi görür, güle güle kullanın.

• Çok övdünüz ürünü, TR'de bitti kanımca :(
    Nereden alacabiliriz şimdi Metabo Powermaxx 12'yi, China yazmayanlardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Çok övdünüz ürünü, TR'de bitti kanımca :(
    Nereden alacabiliriz şimdi Metabo Powermaxx 12'yi, China yazmayanlardan?

China yazmaya bulamazsınız. Çünkü almanyada üretimi yok. Ürün şehrialişveriş isimli sitede satılıyor du en son

• http://www.sehrialisveris.com/metabo-powermaxx-12-akulu-vidalama-10-8-v?keyword=metabo%20po
    Bu değil mi hocam? Siz de buradan aldınız, herhangi bir sıkıntı oldu mu?
    Buradan alırsam herhangi bir ilave aksesuar almama gerek var mı? Yeterli gelir değil mi?
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

http://www.sehrialisveris.com/metabo-powermaxx-12-akulu-vidalama-10-8-v?keyword=metabo%20po
    Bu değil mi hocam? Siz de buradan aldınız, herhangi bir sıkıntı oldu mu?
    Buradan alırsam herhangi bir ilave aksesuar almama gerek var mı? Yeterli gelir değil mi?
    Teşekkürler :)

evet bende buradan aldım. sorunsuz elime ulaştı. yalnız sipariş vermeden önce telefonla arayıp stok teyidi alın.
    kutusunda şarj cihazıyla birlikte geliyor. içinden sadece bir tane bits uç çıkıyor. bu yeterli gelmeyebilir. ayrı uç alabilirsiniz
    yalnız uçları alırkende kaliteden ödün vermeyin. cihaz kadar uçlarında kaliteli olması lazım

• Tamam hocam, sizin kullandığınız iyi bir uç takımı var mı set halinde ya da tek tek?
    Burla a.ş'ye mail attım, gün içerisinde telefon da açacağım;oradan bir cevap gelmezse teyit ile alayım bari en azından fazla para verip kafamız rahat etsin :)
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.