Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

bosch'un darbeli matkabı var elimde -

tüp borusunu balkona dışarıya çıkarıp delebilecek bi 'matkap ucu' öneriniz varmıdır -

duvarın arkasına kadar delebilecek

Betonda max 12 mm delersiniz o da tüp borusuna yetmez. Borunun çapını ölçüp ona göre beton panç uç alacaksınız. Onlar da pek ucuz değil. Ya da herhangi bir uçla delip çekiç ve keskiyle kibarca genişleteceksiniz.

beton değil ya. normal tuğla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    matkaplarda duvarın arkasına kadar delecek uzun uclar yok. size sds uclu kırıcı lazım. en temizi yakınlardaki bi elektrikçiye yada sucuya deldirmek.
  • duvar önden delinip sonra arka duvar delinse aynı yere çıkmıyor mu.
  • Hepsi burada da yapı market ürünlerine 250 ye 50 indirim kargo ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

duvar önden delinip sonra arka duvar delinse aynı yere çıkmıyor mu.

Tutturmak çok zor. Ama uzun uçlar mevcut matkap için.
  • Bu cihazı aldım 199 TL ye
    Umdugumdan iyi cikti
    Tavsiye ederim...

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
  • Ekkkooo E kullanıcısına yanıt
    psb 1800 Li 2 kodlu ürünü koçtaşta gördüm darbeli bir ürün. Bunu bisiklete monte ederek şajlı olarak kullanmak istiyorum. İki batarya ile yarı yolda kalmamayı garanti edeyim diyorum.
    bu konu hakkında düşünce ve destekleriniizi beklerim.

• 18V altini pek dusunmeyin derim.guc ve performans olarak cokta beklentilerinizi karsilayacagini dusunmuyorm.

• quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Evde ara sıra kullanmak için bu iki ürün arasında kaldım. Yardımı olur musunuz? Hangisini seçmeliyim?

https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/american-technology-samsung-bataryali-jcb-18-v-3-ah-li-on-tek-akulu-vidalama-307675724
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/hyperplus-hy-2103s-li-ion-akulu-matkap-vidalama-12v-1-3ah-cantali-rtyt-291053614

18V biraz çakma gibi gözüküyor ama alıp denemeye değer bir fiyatı var gibi duruyor. En azından diğerine göre güçlü gözüküyor kağıt üzerinde. Normalde markalı-markasız bu tarz ürünler 350-400 aralığında olduğununda altını çizerek belirtmekte fayda var.

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    18v olan 150 liraya 25 lira mobil indirim ile 130 a geldi. Umarım sıkıntı çıkmaz.
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde olsun, gelince bir inceleme yapar bizleride aydınlatırsanız memnun oluruz.

• Hyperplus tan güçlüdür heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: c a g a t a y

Bu cihazı aldım 199 TL ye
    Umdugumdan iyi cikti
    Tavsiye ederim...

ilk alanlardanım kaliteli fiyatı uygun bir ürün.kesinlikle üzmez
    gittigidiyor için çek satışta 25 liralık indirim alırsanız 175 liraya gelir arkadaşlar
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/trotec-cift-akulu-vidalama-pscs-10-12v-303277958

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 7 Ekim 2017; 21:44:39 >

• Huperplus çift akülü ve viteslisini aldım

Denildiği gibi mandren yalpası var

Elimdeki emektar bosch psr12 a göre bariz yalpa görünüyor

Bu arada vites ile devir farkı için bu ürünü tercih etmiştim

Tabi bir de çift akü için Ama devir vites farkında umdugum gibi değil

Yani tek akülü vitessiz olan da sipariş edilebilirmiş

İş görür mü evet kesinlikle

Ama öyle bir bosh makita vs kalite beklentisine de girmemek lazım

Önerirmiyim evet vitessiz tek akülü olan bir de çekle 90 TL gelir ki Bu fiyatın hakkını veriyor ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

189,9 TL American Technology Samsung Bataryalı JCB 18V 3Ah Li-iON Çift Akülü Vidalama - 38Nm TORK (2 Yıl Garantili 10 Yıl Parça Garantili 300 Parça Matkap Uçlu SET HEDİYE)
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/american-technology-samsung-bataryali-jcb-18-v-3-ah-li-on-cift-akulu-vidalama-307672935

tek akülü olanıda 139,90 lira
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/american-technology-samsung-bataryali-jcb-18-v-3-ah-li-on-tek-akulu-vidalama-307675724

14v max-extra için iyi fiyat (çift batarya)
    http://www.hirdavatan.com/urun/max-extra-mx1450-14-4v-bugun-kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 7 Ekim 2017; 21:56:58 >

• şu jcb yi merak ettim bahsattikleri özellikte bir cihazın minimum 1 kg ağırlığı olması lazım batarya ile alan arkadaşlar gelince bir deneselerde bizde baksak
  • JCB sahtedir

JCB hay Maaşallah 18 volt 3 amper 38 nM tork

JCB nin ürün gamında böyle bir alet yok satıcı da ürün kodu yazmamış

amerikan technology samsung battery bunlar basbas bağırıyor zaten ben sahteyim diye.

batarya üzerindeki LI-ION daki büyük i ler noktalı,
    bataryaya da samsung logosu basmışlar.

made in USA yersen,

bu alet swazer ve maxstar adıyla satılan aletle aynı kasa aşağıda resimleri var,
    alayı Çin malı belki 100lerce farklı markayla satılan tapon aletler,
    made in Germany mümkün değil

biri 24V 5 amper 50 nM tork diğeri 18 v 3 amper 38 nM diye satılıyor bu amper bu güç cücük kadar batarya mümkün değil.
    ileriki günlerde farklı markalarla da karşınıza çıkabilir.
    yemeyiniz, bu tip tapon aletlere para vereceğinize düşük bütçeli ürün arıyorsanız,
    max-extra attlas bavaria DBK mac allister, Black and decker alt serileri veya Maktec skil vs ünlü markaların alt markalarını tercih edin.

bunlar geçici markalardır 1-2 sene sonra esamesi okunmaz. muhatap bulmazsınız. çöp olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haldunser -- 7 Ekim 2017; 22:34:2 >

• haldunser H kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 150 lira arasına ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.