Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.026
Cevap
403
Favori
400.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim sektördeki bazı ürünler 110-240v aralığında çalışıyor. eğer matkap kitapçığında bu ibareyi görmediyseniz bahsettiğiniz yöntemi tavsiye etmem. pile bile zarar verebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgilendirdiğin için artık siparişi geçtim. Ufak tefek işler için yeterli olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_doktor

Hocam yalnız tek akülü ile 2 akülü arasında fark var.

Tek akülü 2103s

Tek vites

Max 18 NM tork

Max 550 rpm

Çift akülü 2104

Çift vites

Max 22 NM tork

Max 1350 rpm

Videolardan çıkardığım farklar bunlar. Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin.

iki ürünün teknik özellikleri yazıyor şimdi bunlarmı doğru yoksa videodakilermi ?
    Videoda farklılıklar var fakat yazılan özelliklerde farklılık yok gibi.
    Satıcıya soru sordum dönen olmadı. Bende alacam hangisini alsam kararsızım.

Hyperplus HY-2104 Teknik Özellikleri
    Batarya tipi Lithium-ion
    Akü gerilimi 12 Volt
    Akü kapasitesi 1,3Ah
    Şarj süresi 90 Dakika Hızlı Şarj
    Boştaki devir sayısı (1.Vites/2.Vites) 0-350 / 0-1350 RPM
    Mandren tipi Otomatik
    Mandren sıkma aralığı: 0.8-10 mm
    Maksimun tork 10 22 Nm
    Tork Kademe Sayısı 18 + 1
    Çelik delme çapı, max. 10 mm
    Ahşap delme çapı, max. 30 mm
    Led aydınlatma ışığı Mevcut
    Ergonomik yumuşak tutamak Mevcut

Hyperplus HY-2103S Teknik Özellikleri
    Batarya tipi Lithium-ion
    Akü gerilimi 12 Volt
    Akü kapasitesi 1,3Ah
    Şarj süresi 90 Dakika Hızlı Şarj
    Boştaki devir sayısı 0-1350 RPM
    Mandren tipi Otomatik
    Mandren sıkma aralığı: 0.8-10 mm
    Maksimun tork 10 22 Nm
    Tork Kademe Sayısı 18 + 1
    Çelik delme çapı, max. 10 mm
    Ahşap delme çapı, max. 30 mm
    Led aydınlatma ışığı Mevcut
    Ergonomik yumuşak tutamak Mevcut

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarla iletişim sağladım.

Ürün açıklamalarında bir hata olduğunu otomatik sistemle ilan açtıkları için heryerde hatalı göründüğünü söylediler.

Videolarda görülen özellikler doğru özellikler. Yani 2 ürün arasında farklar var.

Farkları da tekrar yazayım.

Tek akülü 2103s

Tek vites

Max 18 NM tork

Max 550 rpm

Çift akülü 2104

Çift vites

Max 22 NM tork

Max 1350 rpm
  • Tek akulu olandan aldim, 80 e geldi

• Arkadaşlar selamlar yaklaşık 1 ay önce catpower alıp iade edip trotec almıştım üründen memnunum evleniyorum ve ufak tefek işlerde kullanıyorum. Dolabın birinde tahta delme vida sokme ve benzeri işleri yaptım. gelen ilk şarjı bile bitmedi daha. Tavsiye ederim.

Daha duvar delmeyi denemedim ama evim emlak bankası evi blok beton o yüzden deleceğini sanmıyorum. O yüzden maktap almayı düşünüyorum. Tablo vb seyleri asmak için delip dubel atıcam 1-2 mobilyayı duvara sabitleme yapıcam gibi seyler icin. Düşük bütçeli anahtarsız mandren düşünüyorum önerebileceğiniz birşey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekkkooo

Arkadaşlar selamlar yaklaşık 1 ay önce catpower alıp iade edip trotec almıştım üründen memnunum evleniyorum ve ufak tefek işlerde kullanıyorum. Dolabın birinde tahta delme vida sokme ve benzeri işleri yaptım. gelen ilk şarjı bile bitmedi daha. Tavsiye ederim.

Daha duvar delmeyi denemedim ama evim emlak bankası evi blok beton o yüzden deleceğini sanmıyorum. O yüzden maktap almayı düşünüyorum. Tablo vb seyleri asmak için delip dubel atıcam 1-2 mobilyayı duvara sabitleme yapıcam gibi seyler icin. Düşük bütçeli anahtarsız mandren düşünüyorum önerebileceğiniz birşey var mı?

6-7 senedir bundan kullanıyorum.gayet memnunum.bir çok kere korniş takmışlığım var

http://urun.n11.com/matkap/einhell-tc-id-650-e-darbeli-matkap-P166659044

uç olarak todril elmas uç kullanıyorum

http://www.n11.com/arama?q=TODR%C4%B0L+ELMAS+MATKAP+U%C3%87&srt=PRICE_LOW

• arkadaşlar eğer orjinal ise güzel fiyat.25 liralık gittigidiyor çekle 290 liraya gelir

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/makita-akulu-matkap-df330dwe-289880198
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. Dediğin ürüne ve ona çok benzer bir b&d baktım mandren plastiği filan kalitesiz geldi biraz bilmiyorum belki boschlara da baktığım içindir :)

şöle bir ürün buldum ama full metal mandren anahtarsız. markada iyi diye biliyorum, ama gözümle görme şansım olmadı ne yazık ki. Karasız kaldım alsam mı emin olamıyorum.

http://www.hepsiburada.com/stanley-stdh6513ck-650watt-13mm-profesyonel-darbeli-matkap-p-HRFRZSTDH6513CK
  • quote:

teşekkür ederim hocam. Dediğin ürüne ve ona çok benzer bir b&d baktım mandren plastiği filan kalitesiz geldi biraz bilmiyorum belki boschlara da baktığım içindir :)

şöle bir ürün buldum ama full metal mandren anahtarsız. markada iyi diye biliyorum, ama gözümle görme şansım olmadı ne yazık ki. Karasız kaldım alsam mı emin olamıyorum.

http://www.hepsiburada.com/stanley-stdh6513ck-650watt-13mm-profesyonel-darbeli-matkap-p-HRFRZSTDH6513CK

hocam hani derler ya kalpten kalbe yol var.siz ucuz yollu bisey aradiginiz icin einhelli tavsiye ettim

forumdan KaraHisar_03 hocamda benden matkap tavsiyesi istemisti.aynen sizin linkini verdiginiz 650watt stanleyi tavsiye etmistim.hic durmayin alin pisman olmazsiniz.o fiyata daha iyiside bulunmaz zaten :))

daha evvel ben stanley in 710watt avuc taslamasini ve vidalama icin devir ayarli 500watt darbesiz matkabini aldim.cok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 17 Temmuz 2017; 13:16:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

hocam hani derler ya kalpten kalbe yol var.siz ucuz yollu bisey aradiginiz icin einhelli tavsiye ettim

forumdan KaraHisar_03 hocamda benden matkap tavsiyesi istemisti.aynen sizin linkini verdiginiz 650watt stanleyi tavsiye etmistim.hic durmayin alin pisman olmazsiniz.o fiyata daha iyiside bulunmaz zaten :))

daha evvel ben stanley in 710watt avuc taslamasini ve vidalama icin devir ayarli 500watt darbesiz matkabini aldim.cok memnunum

Valla hocam saolasın ucuz yollu derken 150ye kadar çıkabilirim. sıkıntı yok stanleyi beğendim ama gözle görmedim. b&decker'ın 710w olan modeli fena değil ama onun da bi plastik bi metal mandren olanı var görmeden alınmaz yani.

birde einheilin şu ürününü gördüm bunu stanleyden daha çok beğendim bunda da bi %15-20 olsa :)
    http://www.hepsiburada.com/einhell-te-id-751-1-e-darbeli-matkap-751-w-p-HREIN4259671

su modeli gözüme hoş geldi. Acaba einheile de %15-20 indirim gelir mi bilemedim devir ayarı mil kilidi filan var stanley de o var mı bilmiyorum.

kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekkkooo -- 17 Temmuz 2017; 19:11:35 >

• Arkadaşlar akülü olarak delme yapabilen bosh öneriniz varmı 300-400₺ civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekkkooo E kullanıcısına yanıt
    Hocam 650w olan stanleyde devir ayarı yok.ama sizin dediğiniz einhell de var .tercih sizin
  • Bosch gsr 180-li çift akülü aldım mavi. nasıl sizce? çok araştırmadan almış bulundum.

2 vites

darbeli,delme, vidalama kademeleri ve 20 li ayarı var.

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Gsr yada psr serilerinde darbe ve duvar delme yok diye biliyorum gsb ve psb serilerinde mevcut

• Lazermetre için f/p ürünü olarak ne önerirsiniz?

• hyperplus çift akülü aldım 25 tl kod ile bakalım nasıl bişi. gerçi çokta anlamam ama gücüne bakarak anlaşılabilir heralde.
  • gsb 180 li imiş. yanlış yazmışım

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Güzel ürün.bende o ürün ile psb 18li-2 arasında kaldım 2-3 ay sonra alacağım alırsam psb alırım oda 2.5a olduğu icin

• Bosh en ucuz akülü matkap hangisi alınır. İlerde mandrenin dönmesi sağa sola kaymayacak şekilde varsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.