Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TabirimCaiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
4.077
Cevap
240
Favori
413.953
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2389 Mesaj
    Ayda yılda bir kullanmak için yeterli mi ?

http://urun.n11.com/matkap/bosch-psb-570-compact-cantali-darbeli-matkap-570-watt-P132846587

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

fazla bile, bende attlas'ın dandik matkabı var, 2 yıldır hâlâ köpek gibi kullanıyorum :)
    |
    |
    TNTB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TNTB

Ayda yılda bir kullanmak için yeterli mi ?

http://urun.n11.com/matkap/bosch-psb-570-compact-cantali-darbeli-matkap-570-watt-P132846587

Fazla bile hocam 3 seneden beri lazim oldukca kullaniyorum.evimin butun kornislerimi bu matkapla kendim taktim.halen masallah tik demedi

http://urun.n11.com/matkap/einhell-bt-id-650-e-darbeli-matkap-650w-P123566715

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2389 Mesaj

Bizde de Çin malı matkap vardı.Çok fazla uzun süre çalıştırmaya gelmiyordu.Hemen ısınıyor.duman çıkıyor.

20 indirimli alacağım.Bosch 120 liraya filan gelecek.

@endülüs_faruki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: endülüs_faruki , Reobig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu iş biraz maddiyata bağlı, bana sorarsanız ayda yılda bir kullanılacak cihaz için biraz keyfi harcama olur ama içinize bu ürün siniyorsa zaten başkasına bakmayın yoksa gözünüz arkada kalır :)

Bunun dışında elimdeki matkap bahsettiğiniz gibi çin malı ancak 2 yıldır her türlü işte kullandım ve hep yerlerde geziyor bahçede :) maşallahı var. Biraz fazla çalışınca plastik kokusu gelmeye başlıyor benimkinde ama öyle duman vs hiç olmadı, her türlü duvar delme işinde kullandım, dediğim gibi eğer bütçenizi sarsmayacağını düşünüyorsanız alabilirsiniz ama alternatifi çok.

Mac Allister cihazlar var koçtaş'ta, bu markadan uzak dururdum mesela (çin malı havası alırdım hep) ama bir yerde fabrika kurmaya gittik yakın zamanda, elimize mac allister cihazları verdiler ve inanırmısınız tüm işletmeyi o markanın ürünleri ile kurduk, hiçbiri tık bile demedi, epey kaliteli bir marka imajı oluşturdu bende, yani bazen yanılabiliyoruz o yüzden Bosch olmasada atıyorum Mac Allister - Einhell gibi markalara da bakabilirsiniz.
    |
    |
    TNTB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    7 Mesaj
    arkadaşlar merhaba

ennalbur sitesinde bosch gsr1000 in fiyatı uygun.ben 160 tlye aldım.ürün kullanışlı ve ergonomik.vidalama almak isteyenlere tavsiye ederim.
    [image][/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logitec -- 6 Aralık 2016; 22:46:15 >
    |
    |

mac allister ile bosch arasında 10 tl fark var :)
    Einhell TH-ID 720/1 E 100 liraymış.Bu hayli hayli yeter :)
    |
    |
    Reobig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesajınızı geç gördüm, özür dilerim. Forumda bir arkadaş paylaşmıştı. Ürün sayfasında promosyon yazısı çıkıyor, tıkladığında küçük bir pencere açılıyor ve kod yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ramobalo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şunu çok net söyleyebilirim ki, ürün beklentimin çok üstünde bir güce ve de malzeme kalitesine sahip. Dönüşü durdurmak için gerçekten ciddi bir kuvvet uygulamak gerekiyor, ben ortalama bir basınçla durdurulabilecek kadar zayıf bir cihaz bekliyordum...Kısaca ciddi ciddi işe yarar bir alet çıktı. Üstelik kutusunda Bauhaus tarafından 5 yıl garantili olduğu yazıyor ki bu da büyük avantaj. Kısacası bu fiyata bedava diyebilirim.

NOT : Çok kurcalamadım ama sanırım pili değiştirilemiyor, alacak olanlar göz önünde bulundursun. Zaten 2-3 pil alırım, uzun süre kullanırım diyorsanız daha iyi bir şey alın... Bu ürün daha çok yılda 1-2 kez vidalama yapan kullanıcıların "evde bulunsun" düşüncesiyle alacakları bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 9 Aralık 2016; 13:27:26 >
    |
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    Sadece uç için uygun fiyatlı bir kampanya bilen var mı?
    |
    |
    evde kullanmak için uygun bir matkap arıyorum,hem delik açma hemde vidalama işlerinde kullanabileceğim kabloluda olabilir illa kablosuz diye bir takıntım yok,yurtdışındanda sipariş verebilirim.Hangi marka model uygun olur bu işler için acaba.
    quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

evde kullanmak için uygun bir matkap arıyorum,hem delik açma hemde vidalama işlerinde kullanabileceğim kabloluda olabilir illa kablosuz diye bir takıntım yok,yurtdışındanda sipariş verebilirim.Hangi marka model uygun olur bu işler için acaba.

Bu fiyata kaçırma sakın 48 euro'ya geliyor Black & Decker almasaydım kesin alırım 2 adet 18v lion pili ile beraber bedava , ödeme ekranında en alta MERHABA kodunu girersen 10 euro indirim veriyor yani 48 euro'ya almış olursun ;

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-2-Gang-LED-Licht-Koffer/dp/B01AB2KVQO/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1481382164&sr=8-1-fkmr0&keywords=einhell+ak%C3%BCl%C3%BC

• Binbaşı
    1294 Mesaj

indirim kodunu kullanınca 58 euroya denk geliyor şu andaki fiyatı 68 euro çünkü.Markayı hiç duymadım gerçi bu işlerden pek anlamam bildiğim 2 marka vardı biri bosch diğeri black decker bunları duymuştum ama bahsettiğiniz ürün güzele benziyor,ev içinde yeterli olur sanıyorum.
    |
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

indirim kodunu kullanınca 58 euroya denk geliyor şu andaki fiyatı 68 euro çünkü.Markayı hiç duymadım gerçi bu işlerden pek anlamam bildiğim 2 marka vardı biri bosch diğeri black decker bunları duymuştum ama bahsettiğiniz ürün güzele benziyor,ev içinde yeterli olur sanıyorum.

sepete ekle en son ödeme ekranında 48 euro + kargo bedava , einhell iyidir , üstelik 2 adet lion aküsü ile bence çok uygun fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 10 Aralık 2016; 18:14:15 >

şimdi fark ettim doğru 48 euro oluyor 172 tlye felan denk geliyor fiyatı iyi gibi gerçekten.Peki bunun yanına ne almamı önerirsiniz,hangi uç seti iyi olur yani,delme,vidalama vb parçaların bulunduğu.
    |
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    son paylaşımda görünen akülü vidalama
    Ağırlık 2.6 Kilogram çok değil mi ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Bu fiyata kaçırma sakın 48 euro'ya geliyor Black & Decker almasaydım kesin alırım 2 adet 18v lion pili ile beraber bedava , ödeme ekranında en alta MERHABA kodunu girersen 10 euro indirim veriyor yani 48 euro'ya almış olursun ;

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-2-Gang-LED-Licht-Koffer/dp/B01AB2KVQO/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1481382164&sr=8-1-fkmr0&keywords=einhell+ak%C3%BCl%C3%BC

Deko 18v almıştım aliexpressten bunu görünce pisman oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    9462 Mesaj
    quote:

şimdi fark ettim doğru 48 euro oluyor 172 tlye felan denk geliyor fiyatı iyi gibi gerçekten.Peki bunun yanına ne almamı önerirsiniz,hangi uç seti iyi olur yani,delme,vidalama vb parçaların bulunduğu.

uçları tr den alırsın önemli değil o , cihaz önemli olan
    |
    |

Kalite anlamında Deko bu üründen üstün her iki makineyide kullandığım için söylüyorum..
    |
    |
    rmdy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    ayrılışlarımsın hüzünlerimden
    ve gülümsemelerim...
    yıllarca saklanmış yüreğimsin,
    unutulmuş,sahipsiz hatıralardan kaçan...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.