Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

amperin gücü kullanım süresini uzaltıyor volt olarak zaten 18 volt

• kjetlee K kullanıcısına yanıt

Duvar delecekseniz Kampanya bitmeden (ana sayfadan kaldırmışlar ama hala satışta)

bauhaus einhell akü seti hediyeliyi düşünebilirsiniz.

• YuRtCaN Y kullanıcısına yanıt

Akü seti hediyelilere baktım ancak bulamadım. Bir set görünüyor onda da stok yok.

• serghat kullanıcısına yanıt
  • Yetişemedim galiba ürün stokta değil diyor sepete ekleyince

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

maalesef sepete ekle deyince stok yok diyor

• Bursa da mağaza da stok var gözüküyor. Olmadı bir mağazaya gidip alabilirmiyim bir bakayım. Teşekkür ederim sağolun.

• teknikhergele kullanıcısına yanıt
    Makita on numara ama fiyatları çok yüksek malesef

• Bauhause tan 549 tl ye matkap ve starter kiti aldım.
    Amazone dan da Einhell 18V 5,2 Ah Power-X-Change Plus, Akü yü 579 tl ye aldım. Axess 50 tl chip verdi. 5.2 ah pilde 529 tl ye gelmiş oldu.

Ayrıca bauhause dekopaj da uygundu.

Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    Sağolun.

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

Hayırlı olsun. Denediğinizde bize de bilgi verir misiniz, yalpalama var mı merak ediyorum.

hayırlı olsun güle güle kullan

benim bunu yazmamdan bu yana dolar alıp başını gidince haklısınız demekten başka bir şey gelmiyor elimden maalesef. geçende kendime bile alamadım, idareten çin malı alıp geçtim..

• aragonReddevils A kullanıcısına yanıt

Amper cihazın gücünü de etkiler ancak standart kullanıcılar için önemli değil.. Benim 10.8 Volt matkabımda 2 amper bataryada güç 34 nm iken 4 amper bataryada 40nm oluyor.

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. Birtane Makita DHP482Z alıp, çinden bataryaların dış kabını aldım. İçerisini 1.9 amperden aşağıya olmadığını söylenen çıkma laptop pilleriyle doldurdum. Ancak 64nm tork üreten matkap sert ahşap delerken bile zorlandı. Pillerin sağlıklı olması ve yüksek amperlik çekim verebilmesi gerçekten çok önemli bende test ederek öğrenmiş oldum.

• kelaynak33 kullanıcısına yanıt

Laptop pilleri ile matkap pillerini oluşturulması uygun değildir matkap pillerinin c değeri yani anlık verebileceği akım fazladır ama laptop pillerinde anlık yüksek akımlar istenmez o yüzden düşük c değerleri vardır birde sizin piller çıkma pil olduğunu düşünürsek kayıpları çok olur,

c değerini şuna benzetebiliriz araba aküleri 60amperlik diyelim marş motorunu çevirirken anlık olarak 300-400 amper verebiliyorlar

bu piller bazı markalıları 2500mah kapasitesindeyken anlık olarak 30amper bile verebiliyorlarmış tek bir pilden bir akü grubunda 5 adet olduğunu düşünelim 150 amper gibi muazzam bir güç tabiki matkaplar okadar yüksek güç çekmezler

merak edenler bu konuyu okuyabilirler çok kıymetli bilgiler var

https://forum.donanimhaber.com/matkap-icin-pil-tavsiyesi-12c-lik-18650-pil-test-ettim--149070078

• Baristatales B kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, sayende güzel bir kanal keşfetmiş oldum. Piller ve elektronik benim de meraklı olduğum alanlardan.

Yıllar önce Bülent İpekkan vardı forumda sanırım emekli oldu, artık paylaşım yapmıyor.

Yine de merak edenler için çok genel olsa da güzel bilgiler var.

https://forum.donanimhaber.com/sarjli-piller-hakkinda-her-sey--11309414

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 18 Ekim 2021; 12:33:49 >
  • Bauhaus'dan 550TL'ye Akü (2.5mAh) ve şarj cihazı hediyeli olarak aldığımız

Einhell TE-CD 18/48 Lİ-İ Solo Akülü Darbeli Vidalama

Amazon.com.tr'de Aküsüz (Solo) olarak 393,27 TL görünüyor. (Satıcı Amazon),

Eğer Power-X-Change (PXC) akü ve şarj cihazınız varsa, bence güzel fırsat.

• Sıcak fırsatla alakası yok ama bilgisi olan varsa yardım almak için yazıyorum. 1 yıl kadar önce konuda görüp FERM marka vidalama almıştım n11 üzerinden. Nadir kullanıyordum fakat tetiği bozulmuş; az bassam bile son hız dönüyor , vidalama yapılmıyor . Bulunduğum şehirde servisi yok. Bunların kargo ile gönderebileceğimiz bir servisi var mı? Bilen -tecrübe eden yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serghat kullanıcısına yanıt
    Cihazı hafta sonu kullandım. Motor kuvveti çok iyi.
    Demir ve ahşapa vidalama yaptım.
    Fakat sizin sorduğunuz yalpalama olayı malesef aldığım üründe var. Uzun vida sıkarken bariz yalpalıyor. Bu modelde genel problem mi yoksa benim aldığım cihaz mı problemli acaba.
    İlk defa kullandığım için bir bilgim yok. Bauhause gidit değiştirmem gerekli mi yoksa böyle kullanmaya devam mı etmek gerek. Yavaş ve dikkatli vidalayınca problem olmuyor.
    Genel olarak fiyatına göre iyi makine diyebilirim. Belirsiz markalara 300 400 vereceğine az bir farkla bunu almak mantıklı.
    Son olarak bu model kömürlü model bilmeyenler için.

İlave olarak sonradan hatırladım yazayım istedim.
    Duvarda kalebodur arası derz dolgu delmeye çalıştım. Dolgu ve beton müşhiş sağlam ve sertti. Bosch X/Line 40 Parça Aksesuar Setindeki 3 tane beton ucu ilk kullandım. Üçüde delik delemeden yandı eridi. Sonra darbeli matkapla aldığım Sds uçla deliği açabildim. Bu tür sert zor zeminlerde mandren ucu tam sıkamıyor boşa döndüğü oldu.
    Ama normal beton ve demir de sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjetlee -- 18 Ekim 2021; 23:14:53 >

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.