Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.026
Cevap
403
Favori
400.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayda!

https://m.youtube.com/watch?v=gTiu3ZD9p2U&t=440s

Hocam videoda kolonda delikler açıyor. Başka bir uçla deneyin bence hocam. Arkadaşın çakma 12v lik ürünüyle bile delik açtım ben duvarda(Fayans, fayans altında 3 cm beton içi normal duvardı eski yığma binada).

Ekstre atlasin diye bekledim bende sipariş vericem bu üründen .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan_4234 kullanıcısına yanıt

Valla hocam bende uçtan şüpheleniyorum ,yeni bina hazır dökme beton ,duvarın başka yerinden deldim tuğla olan onda sorun yok,alet güzel benimde biraz tecrubesizligim olabilir bilemiyorum.

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt

Bir de ustayım diye geçinen adamlar mutlaka şu koruma siperliği söküyorlar. Deli oluyorum, yahu taşlama ucu dediğin şey sıkıştırılmış kum taneleri zaten, bir fabrikasyon hata olsa 22bin devirde bomba gibi patlıyor. Siperlik kendini koruyor, bu yüzden taşlama ile çalışan biri görürsem önünden geçmem hiç.

Bazıları incecik inox kesme uçlarıyla taşlama yapmaya çalışıyorlar. Şu aletlerin kullanılması için ehliyet verilmesi lazım vallahi AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR 

Dremeli bile şu ana kadar hiç 6'ıncı devirde çalıştırmadım. Taşlamaların da devir ayarlısını arıyorum, uyguna bulursam alacağım. bir anda 18bin 22bin devirde dönen bir uç bana çok korkutucu geliyor.

• samil422 S kullanıcısına yanıt

Beton delmede matkaptan çok uçlar önemlidir, kaliteli uç kullanırsanız betonun nasıl hamur gibi delindiğini görürsünüz. Benzer durumu daha önce yaşamış biri olarak artık uçları makita, bosch gibi kaliteli uçlardan alıyorum. Mutfaga bir şeyler asmak için fayansta delik açmaya çalışısken elimdeki kalitesiz uçların 3 tanesi ile bir deliği tamamlayamayıp uçlar dümdüz olurken, bosch marka tek uç ile geri kalan 8 deliği gayet kolay açtım. Artık tüm uçlarımı kaliteli markalardan seçiyorum. Tabi bu markaların bile farklı kalitelerde uçları mevcut.

• 50 tlye aldığım atlas maktapla her betonda delik açabiliyorum. tek gereken uç . maktabın bir numarası yok dönüyor sadece

• raskolnikov77 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam aldınızmı memnun musun bende almayı düşünüyorum yanında üç falan geliyor mu gelmiyor sa siz ne aldınız

• mstfmd kullanıcısına yanıt

Hocam ne kadara aldınız bu seti hangi matkap la kulanıyorsunuz

• Hyundai kullanan var mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ReDLaX kullanıcısına yanıt
    AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
  • mstfmd kullanıcısına yanıt

Ben dun akşam sana yazdıktan sonra şipariş verdim bu sabah elime ulaştı biraz daha pahalıya aldım ayrıca takım 34 değil 33 parça sağlık olsun ama matkap çok iyi duvarı deldi geçti iyiki şarjlı almadım

• ReDLaX kullanıcısına yanıt

Görünce yazdım. Maktap çok çok iyi. Bosch marka zaten. Uçlar zorlamasan gayet ev kullanıcısı için ideal. Geçen paslanmış vidayı açmaya çalışırken iki uç kırıldı. Ne elle ne başka şekil çıktı. Çekiçle söktük o derece.

Başka arkadaşlar da cevaplamış, uç çok önemli hocam. Amazonda sık sık bosch uçlarda indirim oluyor, denk getirdiğinizde değişik çaplardan veya setlerden edinmeniz faydalı olacaktır.

Bir konuda ilavem olacak, iş sadece uçta bitmiyor matkap da önemli. Bosch 18v-55 darbeli şarjlı ile delik açamadığım duvar oldu. 2-3 dakika uğraşıp da 1 milim ilerletemediğim yeri 18v-26 kırıcı delici ile 3 saniyede deldim. Böyle durumlarda eğer mümkünse aynı duvarda farklı bir noktadan tekrar deneyin, olmuyorsa çok zorlamaya gerek yok. Sonuçta atom parçalamıyoruz, tetiğe basıp aleti itiyoruz. Deldiğimiz yer/Uç/Matkap kaynaklı olabilir, hangisini değiştirebiliyorsak onu değiştirmemiz lazım.

Bir de muhtemelen çoğumuz biliyordur fakat bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Her uç her vidaya düzgün oturmaz. Uç vidaya düzgün oturmuyorsa da ya vida yalama olur ya uç çabuk aşınır. Genelde vidaların kutusunda hangi uca uygun olduğu yazar.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tomax marka uçlardan almıştım. Normalde delemediğim kolonu onunla delmiştim. Cihaz einhell 18/50 fırçasız. Tek tek satılıyordu uçları. Benim işime gelmişti sadece lazım olanı almak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bana cazip gibi geld. ben aldim. ihtiyaci olan incelesin

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLARamazon
    Bosch Professional Gsr 120-Li Akülü Vidalama Makinesi
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07N1T9T4S
  • Sadece vidalama işi için lazım bize akülü de olur kablolu da olur mobilya söküp takmak tornavida ile saatler sürüyor gerçekten tavsiyeniz var mı tam set almışken iyi bir şey olsun

• Bosch Professional Gsr 18V-50 (5.0Ah) Akülü Vidalama Makinesi
    Amazone
    1577 TL
    B0892NT4FL

Normalde sadece 2 adet 5 amperlik aküler bu fiyat yapıyor. 1 adet sipariş verdim.
    İnşallah güzel ürün çıkar.
    2 adet kaldı.

Vidalama olarak yazıyor. Bu aletle beton duvar delemez miyiz.
    Darbeli yazmıyor. Beton delemeyeceksem siparişi iptal edeyim. Be o amaçla sipariş verdim.
    Bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjetlee -- 14 Ekim 2021; 11:19:57 >
  • kjetlee K kullanıcısına yanıt

gsr serileri darbeli olmuyor darbeli serilieri gsb

Bosch Professional Gsb 18V-50 Akülü Darbeli Vidalama Makinesi : Amazon.com.tr: Yapı Market darbeli olan gsb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 14 Ekim 2021; 12:15:50 >
  • aragonReddevils A kullanıcısına yanıt
    Darbe benim için şart değil. Bu matkapla beton duvar delebilir miyim. Set duvarlarda iş görürmü? Ben normal ev işlerinde kullanmak için alacağım. Almışken tüm işleri bununla görebileyim istiyorum.
    Teşekkür ederim bilgi için

Şu anda fiyat 2300 e çıktı. Duvar delme işemi yapabileceksem iptal etmeyeyim siparişimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjetlee -- 14 Ekim 2021; 12:19:28 >
  • kjetlee K kullanıcısına yanıt

duvar delmek için darbeli olması lazım

• aragonReddevils A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için sağolun.
    Ben siparişi çıkmadan iptal edeyim ozaman.
    Duvar da delebilmem gerekiyor alacağım aletle.

Bir sorum olacak.
    Bu akülü matkaplarda pilin 2.0 Ah veya 5.0 Am olmaları sadece kullanım süresini mi etkiliyor yoksa güce fe faydası var mı?

Amber değeri artınca neler değişiyor acaba?
    Ona göre farklı bir model seçeceğim.

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.