Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pardon hocam starter kit dediği akü ve şarj aletimi oluyor ,o zaman bu alet çok daha iyi ve ucuz :) Bunu almak daha mantıklı ,teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt

verdiğim linkten alınca şarj ciğazı ve 1 adet akü hediye hocam ilandada yazıyor ''Tüm Power X-Change ürünlerine uyumlu 18V 2,5 Ah Li-ion Akü 3A Şarj Cihazı Hediye!''

forumdan alanlarda oldu var olduğunu teyit ettiler

kl pro 650tl edecek bir ürün değil darbesiz olanları sadece sarı renklisi 100tl civarına satıldığı oluyor arasıra ama asla einhellin bu modeli ile kıyas olmaz

• Baristatales B kullanıcısına yanıt

Darbeli dimi hocam bu?

• samil422 S kullanıcısına yanıt

evet darbeli hocam

• Baristatales B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim,sayenizde elimin altında güzel bir alet oldu:)

• Max extra mx1215 var evde, tuğla duvar delip raf astık sıkıntı yok. Bu ürün varken üzerine üstteki linkteki Einhell'e gerek var mı? Aslında uygun yollu kablolu matkap düşünmüştüm, ama bu ürün de ilgimi çekti. Şimdi bu Einhell'i alırsak beton ve banyo fayans delmede işimizi görür mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebrar21 E kullanıcısına yanıt
    İşinizi görür

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kelaynak33 kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Ben de bu tür kazaların önüne geçmek için Tezgah testere düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz model var mıdır? Sadece sunta-mdf kesiminde evde kullanıcam.

• Ebrar21 E kullanıcısına yanıt

Lab.da MX1215, ayrıca evde Mager MGR1020DRS var, ama MX1215 çok daha iyi.

MX1215'den çok memnunum, Einhell'i de yine Lab.a aldım ama bana MX1215 e göre çok ağır geldi,

normal işlerde kesin MX1215'i kullanırım. Darbeli matkap kısmı lazım ise bu fiyata Einhell çok uygun görünüyor

Ayrıca bir kablolu darbeli matkabınız varsa gerek olmayabilir. (kablolu da her yere uzatma gerekebiliyor.)

ileride Einhell'in diğer Solo ürünlerini almayı planlıyorsanız güzel fırsat orası kesin.

• Hem vidalama hem duvar delmek için gereken matkapta tork ne kadar olmalı sizce 50 nm yeter mi duvar için ? ev kullanımı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 6 Ekim 2021; 23:4:48 >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt

Sağolun. Ben sizin için kendimden örnek vereyim, zamanında bende sizin tezgah testere ihtiyacı duydum, dewalt, makita, bosch gibi profesyonel ürünlere baktım, evet çok güzeller ancak oldukça pahalılar. Sonrasında bütçeme göre ürünlere yöneleyim dedim, einhell, mac allister gibi ürünlere baktım, belki işimi görürdü ancak oyuncak gibi geldiler açıkçası pek beğenemedim. En son kendim yapma kararı aldım. Bitane makita hs7601 alarak, masaya sabitledim, bu şekilde kullanıyorum, inanılmaz derecede memnunum. Bu konuda sizin kullanım amacınız ve ayırdığınız bütçe önemli. Açıkçası profesyonel kullanmıyacaksanız, kaliteli bir daire testere alıp(hs 7601, bosch gks 190) kendinizin yapmasını önerebilirim, onun dışında zaten bütceniz var ise, kaliteli markalar bellidir, bosch, makita, dewalt teknik özelliklerini( kesim çapları değişiyor) inceleyerek gönlünüzden geçeni alın.

• Tavsiye edebileceğiniz kaliteli matkap ucu seti var mı?

• Arkadaslar bauhaustan einhell 18/48 modelini 549 TL ye aldim bugün elime ulaştı. Kömürlü olduğundan dolayi mi arka taraftaki motor kismindan her matkabin devreye girmesinde elektrik kivilcimi çıkıyor. Üründe mi bir hata var acaba kullanan arkadaslar yorum yapabilir mi?

Allahım muhafaza buyursun.benim yiğen profesyonel bir çalışan olduğu halde diz üstüne kaçırdı .kot vardı bacağında baya derin kesti 10 dikiş yedi.

hocam ufakta olsa bir sadaka verseniz iyi olur

• elmariacci kullanıcısına yanıt

komurlu oldugu ıcın bı sıkıntı yok hocam.

• konsar K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• elmariacci kullanıcısına yanıt

Tetiğe sonuna kadar basıp birden bıraktığınızda ani bir kıvılcım parlaması olur, normaldir. Onun dışında kömürlü aletlerde kömürler sürtündüğü yere alışana kadar biraz fazla kıvılcım çıkartır, sonrasında gözünüze çok batmayacak seviyede kıvılcımlar olmalıdır. Zorladığınızda da kıvılcım artabilir

Geçmiş olsun. Avuç taşlama ile ahşap kesmeye çalışmayın. Parmağını kesmiş biri olarak söylüyorum. Avuç taşlama kullanırken kesilmeye dayanıklı eldiven takın mutlaka. Makinayı tam durmadan bırakmayın. Ucuz atlatmışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Einhell Te-Ag 125 Ce 1100W var. Acemi olduğum için pistonlu stand aldım. tavsiye ederim.

• Arkadaşlar Einhell TE-CD 18/48 Lİ-İ Akülü Darbeli Vidalama olanı almıştım fakat beton duvara darbeli ayarda delik açamadım,elimdeki adı sanı belli olmayan matkap uçlarılarindan mi acaba ,yoksa ben mi beceremedim.Kaliteli matkap ucumu almalıyım.

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.