Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.056
Cevap
339
Favori
266.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1420
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 340
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • albati (346 mesaj) endülüs_faruki (184 mesaj) dış kapının iç mandalı (177 mesaj) Gökhan G. (124 mesaj) Pi (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2657 mesaj) Mobil (2002 mesaj) Tablet (246 mesaj) Mini (298 mesaj) Uygulama (388 mesaj) (11 mesaj) (68 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
Giriş
    911 Mesaj

1 - 6 mm

istediğim 1-10 veya 1-13

|
    |
    aragonReddevils kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Pxc 4.0 ah bataryayı 210 liraya aldım hocam geçen gün. O yüzden solo darbeli kovalıyorum. Dediğiniz gibi darbeli olaydı solo molo dinlemem yapıştırırdım  

Bu bahsedilen eleman her türlü ürünü sömürüp amazonda tekrar satışa koyuyormuş hocam. O yüzden satabilir belki yüksek fiyattan. Ben bu ara fırsat görsem de paylaşmayacağım. Hatta az önce gördüm bir ürün ama yazmıyorum. Bakalım bitecek mi sabaha  

aldığınız batarya indirimdeyken solo darbeli vidalamada indirimdeydi.tam hatırlayamıyorum ama 420-430 gibi fiyattan satıldı sanırım

amazon
    Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama
    https://www.amazon.com.tr/Einhell-Li-i-Solo-darbeli-matkap-4513926/dp/B07L6Z3HQY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 7 Eylül 2021; 23:7:15 >

• Binbaşı
    1123 Mesaj

Amazon'un şimdiki fiyatından düşük satıldı fakat hepsiburada'da şuan 405 lira zaten hocam. TEB ve yeni üyelik kampanyası ile 305 liraya alacağım inşaAllah yarın. Amazon maalesef bu konuda bizımla değıl  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    endülüs_faruki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72954 Mesaj

Kalite konusunda takıntılı birisi olarak Bosch GSB 12V-30Li üründe karar kıldım geriye kaldı fırsat kovalaması :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Eylül 2021; 0:13:54 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Amazon'un şimdiki fiyatından düşük satıldı fakat hepsiburada'da şuan 405 lira zaten hocam. TEB ve yeni üyelik kampanyası ile 305 liraya alacağım inşaAllah yarın. Amazon maalesef bu konuda bizımla değıl  

Guzel alet bende 50 lira cek ile 360 liraya aldim. trendyol yapicenter magazasindan.fakat kullanmak nasip olmadi

|
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj

Bende darbeli olan SB modeli var. Kafa salgısı videodaki kadar var. Ben gerçekten her işe çok zorladım, sonradan da arttı. Ama sürekli kullanan biri olarak söylemeliyim, bu tarz esniyor olmasının kullanımda hiçbir etkisi yok.. Burada zamanında hyperplus matkap alıp "yamuk" dönmesinden şikayetçi olan arkadaşlar olmuştu. Ama yamuk dönmesi ve kafada boşluk olması arasında kullanım farkı var. Metabo'daki bu boşluk kullanılırken bir titreşim ya da sallanma yapmıyor. Eğer 300mm uzatma takmazsanız* Standart vidalama ve delme uçlarında fark hissedemezsiniz, ki yakın zamanda 2mm ve 3mm ile onlarca delik açtım çelikte.

Benim de şahsen hoşuma gitmiyor. Ama elimdeki diğer 18V Metabo ile kıyaslayınca aradaki kalite farkı zaten belli oluyor. Yurtdışında kampanya ile 60 dolarlara kadar düşen, 80 dolarlık bir matkap maalesef bizim ülkemizde bu fiyatlara ulaşınca insan her tarafından kalite fışkırsın istiyor. Bu fiyatlara benim de çok tavsiye ettiğim bir ürün değil artık, Bosch'un yeni fırçasız ve kompakt serisi 12-xx cihazları daha kullanışlı

|
    |
    Baristatales kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3366 Mesaj
    Trendyoldan einhell te cd 18/48 li i 382,5₺’ye aldım.
    Vidalama için ağır gelmez umarım. 12v makinelerden hoşlanmıyorum iki vidaya şarjı bitecek gibi geliyor. En azından 18v 3-4 ah bi akü takınca sabaha kadar vidalar :)

Darbesiz modelleri de çok düşündüm nedense fiyat farkına rağmen darbeli aldım. 40nm darbesiz olan da güzel aslında.
    Edit: iptal ettim :)
    Edit2: yine sipariş verdim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 9 Eylül 2021; 12:17:12 >
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Selamlar, eve ufak tefek işler için bir sarjlı matkap arayışındayım. Öyle çok delme vb işlerim olmayacak, ileride olur bir ihtimal diyerek hazırda bulundurmak istiyorum.

Geçen günkü pxc 4.0 ah bataryayı kaçırdım.

Bataryayı da alacağımı düşünerek bu alet alınır mı sizce?

Gün geçtikçe almayı öteliyorum fakat fiyatlar günbegün artıyor.

• Binbaşı
    1123 Mesaj

Delme işi için de vidalama işi için de gayet yeterli diye düşünüyorum hocam. 12v cihazlar için bile her türlü vidalama işini görür diyorlar. Ama daha önce akülü matkap tecrübem olmadı. Daha bilgili biri yanıtlarsa sizin için daha iyi olur.

|
    |
    cakal14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

valla atölyede bosch mavi 10.8 v şarjlı vidalama ile

6x100 , 6x120 vidalar tahtaya zımbalıyoruz.

tek yapmanız gereken 1.vites de sıkmak.

|
    |
    brktmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1123 Mesaj

Doğrudur hocam. 18v ve darbeli almamın sebebi mümkün olduğunca duvar delme işlemleri için kablolu matkap ile uğraşmamak. Yoksa iki arkadaşımda çakma cihazlar var ve evde her türlü vidalama işini hallettiklerini söylüyorlar  Hatta ev taşıyan ve koltuk takımı montajına gelen elemanlarda bile gördüm bu çakma modelleri. Vidalama için gayet iş görüyorlar.

|
    |
    riderman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3366 Mesaj

Çin malı markasız matkaplar gayet güzel bu yaz elektrikli bir tanesinde arıza oldu açtık baktık hiçbir sıkıntı yok kömürleri bile sapa sağlamdı ki yıllardır çok ağır kullanılmıştı içinde küçük bir kablo yanmış zorlayınca onu değiştirdik Canavar gibi çalışmaya devam etti kömürleri de değiştirilebilir.

Akülü cihazlarda sert yerleri delmek problem oluyor markalı ürünlerin darbeleri ve güçlerine ihtiyaç oluyor. Çin malı akü üzerinde beş amper yazıyor ama einHel 2,5 amperden hafif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 10 Eylül 2021; 12:1:6 >
    |
    |
    brktmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3366 Mesaj
    Einhell te cd 18/48 li i darbeli matkap bugün geldi. Çok ağırmış eğer eliniz kuvvetli değilse kesinlikle vidalama için kullanamazsınız. Sağlam bir şeye benziyor ama çok kıvılcım çıkarıyor. Zorlanırsa uzun ömürlü olmayabilir.

Ben herocco’nun mandreni sds olduğundan ona 150₺ verip adaptör alacağıma belki elimdeki Bosch uçları değerlendirmek için lazım olur diye bunu aldım yoksa 18/35 alacaktım. Vidalama için o daha iyi olur. Aküsüz hali 1.4kg sanırım. Kafa kısmı çok ağır.

• Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cakal14

Selamlar, eve ufak tefek işler için bir sarjlı matkap arayışındayım. Öyle çok delme vb işlerim olmayacak, ileride olur bir ihtimal diyerek hazırda bulundurmak istiyorum.

Geçen günkü pxc 4.0 ah bataryayı kaçırdım.

Bataryayı da alacağımı düşünerek bu alet alınır mı sizce?

Gün geçtikçe almayı öteliyorum fakat fiyatlar günbegün artıyor.

Alıntıları Göster

duvar delme işi olmayacaksa bu size yeterdi ama stok bitti.amazon konusuna koymuştum hemen birisi almış

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9d/13/86/9d1386ca9f84923966dc427574840ac9.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 10 Eylül 2021; 23:28:2 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Einhell te cd 18/48 li i darbeli matkap bugün geldi. Çok ağırmış eğer eliniz kuvvetli değilse kesinlikle vidalama için kullanamazsınız. Sağlam bir şeye benziyor ama çok kıvılcım çıkarıyor. Zorlanırsa uzun ömürlü olmayabilir.

Ben herocco’nun mandreni sds olduğundan ona 150₺ verip adaptör alacağıma belki elimdeki Bosch uçları değerlendirmek için lazım olur diye bunu aldım yoksa 18/35 alacaktım. Vidalama için o daha iyi olur. Aküsüz hali 1.4kg sanırım. Kafa kısmı çok ağır.

kıvılcım atması ; şimdi bu matkabın kömürleri köşeli ve yeni olduğu için tüzeyi tam olarak temas ademediğinden olacakki kıvılcım atması normal kabul edilir zamanla çalıştıça kömür aşınıp temaslı yüzeyi yuvarlak hatlara sahip olunca kıvılcımlar normal seviyelere inmesi beklenir,

bende Einhell TE-CI 18/1 Li var alalı bir sene oldu sık kullanmadım bu yüzden olacak ki hala kıvılcım azda olsa atması ve pis koku çıkartmaya devam ediyor ama gücü harika çatı için almıştım 10x10 kalaslara torfin vidaları bileği yormadan çok rahat atabiliyor darbeli olduğu için normal vidamalılar gibi kendi ekseninde dönmek istemiyor

|
    |

• Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

kömür Zamanla Motordaki bakir kollektor dilimlerine sürtüp dilimlerin yüzeyine gore aşınıp şekil alincaya kadar kivilcim cikar ve bu bir sorun degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Einhell HEROCCO Kit +5 kampanyasını kaçırdım maalesef. Satmayı düşünen varsa anlaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanOn -- 18 Eylül 2021; 3:1:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    Arkadaşlar bugün gaza geldim uygun fiyatı görünce elimde iki tane çin malı olmasına rağmen bir adet einhell TC 18/35 aldım .bunun 40 olandan tam farkı nedir kullanan bilen var ise yorum yapabilirmi ? (Elimde ki markalar catfiller vs gibi çin işleri idi 18w )

|
    |
  • Yarbay
    2531 Mesaj
    Vidalama için 80 tl civarında piranha var ben denedim 10 numara, uclarda fena değil. Evde yeterli bence usb şarjlı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1180 Mesaj

ben de kullanıyorum 50 liraya almıştım a101den güzel cihaz sadece tork ayarı olmaması işimi zorlaştırıyor ama bu fiyata artık tornavida seti alınıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    the guardian14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,627
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.