Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
5.945
Cevap
335
Favori
255.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1401
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 27
  • Favoriye Eklediklerim 336
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • albati (345 mesaj) endülüs_faruki (183 mesaj) dış kapının iç mandalı (177 mesaj) Gökhan G. (121 mesaj) Pi (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2594 mesaj) Mobil (1971 mesaj) Tablet (246 mesaj) Mini (293 mesaj) Uygulama (388 mesaj) (11 mesaj) (55 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR
Giriş
    128 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, benim ev işleri için matkaba ihtiyacım var. Ama güçlü olsun yani tavanı, perde petonu vs delebileyim. Buna uygun pahalı olmayan bir ürün arıyorum.
  • Teğmen
    128 Mesaj

Bende merak ediyorum, çok güçlü deniyor yorumlarda
    |
    |
    kardeş yakışıyor mu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: solent

Merhaba arkadaşlar, benim ev işleri için matkaba ihtiyacım var. Ama güçlü olsun yani tavanı, perde petonu vs delebileyim. Buna uygun pahalı olmayan bir ürün arıyorum.

Bosch Gsb 16 re aldım geçen. Kırıcı delici gibi olmaz. Ama ondan daha kullanışlı bana göre. 597ye almıştım. 750w profesyonel mavi seri. Bir ölçüt müdür bilmem ama bir kaç kez az büyük akıllı vidanın kafasını kopardı fazla sıkınca.

• Teğmen
    128 Mesaj

Fiyatı 800 olmuş gsb 16 re nin hocam. 597ye iyi bir alışveriş olmuş.
    |
    |
    Pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16456 Mesaj

Önümüzdeki günlerde indirim olacak sanırım. Benzer fiyata denk getirilebilir sanırım hocam. Bakmakta yarar var. Amazon bu. Daha ucuza bile verebilir.
    |
    |
    solent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    quote:

Daha dün 7-8 senelik mavi seri 600w einhell matkabimla 5.45, 2adet 3.50, 2.88 boylarinda toplam 4 boy 60 cm ara ile delik delerek kornis taktim.banamisin demedi.ama matkap ucum elmas
    Bu zamana kadar 6-7 ev icin kornis takmisligim vardir bu.matkapla

350 -400 liralik einhell 650,710w matkaplar cok rahat is gorur

Ev kullanicisina yeterde artar bile.ha maddi durum elveriyordur.zaten 1000liralik matkap bile sorun olmaz o insan icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Haziran 2021; 21:31:51 >
  • Yarbay
    16456 Mesaj

Doğrudur hocam. Bir ürüne gereksiz yere çok para verilmesine ben de karşıyım. Ancak uyguna denk getirilirse az daha para verilebilir bence.
    |
    |
    endülüs_faruki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Doğrudur hocam. Bir ürüne gereksiz yere çok para verilmesine ben de karşıyım. Ancak uyguna denk getirilirse az daha para verilebilir bence.

eyvallah tabiki hocam ucuza düşürülürse niye alınmasın .örneğin elimde akülü vidalamam olduğu halde ucuza denk getirdiğim için

1,5- 2 ay evvel aşağıdaki ürünü 40 liralık çekle trendyoldan 360 liraya aldım

https://www.trendyol.com/einhell/te-cd-18-48-li-i-solo-akusuz-darbeli-matkap-vidalama-4513926-p-33984276

akü ve şarj setinide amazondan 178 liraya aldım

https://www.amazon.com.tr/Einhell-Power-X-Change-%C5%9Earj-Cihaz%C4%B1/dp/B082TD4R4L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 21 Haziran 2021; 0:1:3 >

• Yarbay
    16456 Mesaj

Aynen. Ucuz olunca elinde olsa bile alası geliyor insanın.. Dediğiniz gibi güzel rakama gelmiş. Makine de iyi. Güle güle kullanın
    |
    |
  • Binbaşı
    1443 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 21 Haziran 2021; 1:17:40 >
  • Çavuş
    57 Mesaj

Hocam 421tl ye mi çıkmış ben mi yanlış bakiyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj

amazondan Einhell CC-PO 1100/2E, Polisaj ve Zımpara Makinası aldım sizce nasıldır? pasta cila için kullanacağım. 371 tl şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 21 Haziran 2021; 2:4:15 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1443 Mesaj

amazon prime üyeliğe o fiyatmış hocam. 7.90 lira üyelik

|
    |
    Oix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    Arkadaşlar selam, amatörce DIY işleri için amazondan BOSCH IXO 5. Nesil şarjlı vidalama aldım (229₺). İş görür mü acaba yorum yapabilir misiniz?
  • Binbaşı
    1983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Camit

Arkadaşlar selam, amatörce DIY işleri için amazondan BOSCH IXO 5. Nesil şarjlı vidalama aldım (229₺). İş görür mü acaba yorum yapabilir misiniz?

gelince ufak çaplı test edin, işinizi görmeyecek gibi olursa Amazon sorunsuz iade alıyor. Ben kişisel olarak bu fiyat seviyesinde "Xiaomi Mijia" tercih ederdim.

https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-mijia-smart-tornavida-akilli-matkap-kcm75742283

• Teğmen
    158 Mesaj

Neden bunu tercih edersiniz.?

Benim de böyle bir alete ihtiyacım var ancak teknik açıdan pek hakim olmadığım için hangisini alacağım konusunda kararsızım.

Siz bu konuda bilgi ve tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    |
    |
    snoppy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1983 Mesaj

açıkcası kağıt üzerinde devasa farkları yok. Xiaomi biraz daha fazla akü kapasitesine ve torka sahip. Bir diğer sebepse tasarımı daha çok hoşuma gidiyor (tasarımı ödüllü zaten). Dediğim gibi "kişisel" bir tercih sadece.

|
    |
    ernaltnts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj

1 ay ücretsiz üyelik veriyormuş, aslında prime üyelik alıp uygun fiyata şu ürünü alayım diyorum ama 1 ay sonra ücretsiz üyelik iptali durumunda aradaki farkı bana geri ödetirler mi diye düşünüyorum?
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07PMKN5X2/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_9XFVZCRKHQFETZSGWB5X?_encoding=UTF8&psc=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    quote:

1 ay ücretsiz üyelik veriyormuş, aslında prime üyelik alıp uygun fiyata şu ürünü alayım diyorum ama 1 ay sonra ücretsiz üyelik iptali durumunda aradaki farkı bana geri ödetirler mi diye düşünüyorum?
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07PMKN5X2/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_9XFVZCRKHQFETZSGWB5X?_encoding=UTF8&psc=1

öyle birşey olmuyor içinizi ferah tutun üyelikte sanal kart kullanın

|
    |

• Yüzbaşı
    995 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0866N564R/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Arkadaşlar bu ürünü satın aldım ama emin olamıyorum içinde akü ve şarj aleti var mı acaba?

Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.