Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hiç akülü darbeli vidalama delme kullanan yokmu. kaç gündür soruyorum, cevap veren yok. bosch aldım darbeli diye darbesiz gönderdiler i,ade edecem ama sonra da pahalı bişey almayacam. bana ev işlerinde nadiren kullanacağım akülü delme ve vidalama lazım. yokmu önereceğiniz ucuz kaliteli bi cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Merhaba arkadaşlar, acil bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Elimde bir elektronik alet var ve bunun içini açmam gerekiyor fakat vidalardan birinin tornavida yuvası aşınmış tamamen sıyrılmış. Paket lastiği ve tornavida ucuna silikon sıkıp çevirme yöntemlerini denedim vida dönmüyor. Birkaç cep telefonu ve bilgisayar servisine götürdüm hepsi ellerine tornavida alıp girişti bir tanesi lehim de denedi ama açılmaz bu deyip geri verdi vida iyice mahvoldu. İnternette gördüğüm kadarıyla bu tip vidaları sökmek için matkap uçları var. Vidanın başının çapı 4mm. Vida sökücü olarak google'da arama yaptığımda karşıma sadece EasyOut/SpeedOut markaları adı altında satılan uçlar çıkıyor bu küçük vidada işe yararlar mı? Ayrıca vidalama veya vidalama özelliği olan bir matkaba da ihtiyacım var. Daha önce bir deneyimim yok o yüzden ne kadar güçlü ne tip bir alet almam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bir tavsiyeniz var mıdır? Nasıl bir yol izleyebilirim?

bende aynı iş için taa çinden aldım ama bi işe yaramadı yada ben yapamadım.ç videolarda gösterildiği gibi yaptım ama olmadı.

• Elektronik aletlerin vidalarında da kullanmak için hangisini önerirsiniz? Kablolu veya akülü olması önemli değil.

https://www.koctas.com.tr/mac-allister-kablolu-vidalama-300w/p/2000024151

https://www.koctas.com.tr/mac-allister-msid12-li-12v-1-5a-tek-akulu-matkap/p/2000031954

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

arkadaşlar hiç akülü darbeli vidalama delme kullanan yokmu. kaç gündür soruyorum, cevap veren yok. bosch aldım darbeli diye darbesiz gönderdiler i,ade edecem ama sonra da pahalı bişey almayacam. bana ev işlerinde nadiren kullanacağım akülü delme ve vidalama lazım. yokmu önereceğiniz ucuz kaliteli bi cihaz

Sturdy marka var. Ben de bayağıdır araştırıyordum ucuz ama iş görecek bişey. Sonundan fp ürünü olarak onu buldum aldım. Hepsiburada 100e50 çek verdi yeni üyeliğe. Fazla para vermeden ara sıra kullanabileceğim bir ürün diye düşünüyorum 1000 küsur yorum var 4.8 yıldız. Bi bak derim. Yeni üyelikle gayet uyguna geliyor. Ben oğlana mail aldım mobil uygulamadan giriş yapar yapmaz banner çıktı 100e50 çek diye. 148tlye geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yedaself kullanıcısına yanıt

Kablolu ürünler çok güçlü oldukları için kullanılması zor. Vidayı sıkarken yuvayı yalama etme ansın yüksek.

Akülü alıp tork ayarı yaparak kullanmak en mantıklısı. Hem yuvaya zarar vermez hem de bütün vidaları aynı ayarsa sıkarsın.

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    hmm anladım. ona baktımda, volt değerleri ah değerleri yanlış yazılıyormuş. ben kaliteden genelde şaşmak istemem ama nadiren kullanacağım bir ürün için 1000 tl küsürde para vermek istemem. geçen aldım adam darbeli diye darbesiz verdiği için iade edecem. ama promosyon verdiği çantayı satrım, yenisini alıp onunla yollayacam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Stanley, dewalt, makita gibi ürünler arıza çıktığında yedek parçasını bulup tamir ettirmek kolay olur.

Diğer çin malı ürünlerin yedek parçasını bulmak bir dert, tamir edecek adam bulmak bir dert.

Çin malı ürünlerin yedek parçası da sıkıntılı olduğundan dolayı aynı arızayı kısa sürede vermesi olası olduğundan tamir etmek isteyen tamirci az.

Almışken dewalt gibi bir makina alıp yıllarca kullanmak iyi olur.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Linkini attığım akülü olanda tork ayarı yok sanırım. Sizin önerdiğiniz bir model var mı?

Edit: Tuşa ne kadar basarsan şeklindeymiş hız ayarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 6 Haziran 2021; 20:23:7 >
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Hocam dwd014s te hız ayarı var, akü işi gerçekten çok yorucu onunla uğraşamam sürekli, hem bulması hem ücreti ayrı dert.

• Dewalt dwd014s güzel bir ürün, yedek parçası ve servisi olan marka.

Bosch, dewalt, makita gibi markalar pişman etmez.

Uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam bauhaus bu tür ürünlerde 5 yıl garanti veriyordu.

• Yedaself kullanıcısına yanıt

Hocam geçen gün koçtaşta gezerken gördüm, çok kaliteli değil ama ev kullanıcısı için olabilir.

https://www.koctas.com.tr/erbauer-edd12-li-2-cift-akulu-matkap-12v/p/2000031952

5 yıl garantili, 2 bataryalı bir ürün, bütçen varsa bosch ürünlerinde güzel indirimler vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

hmm anladım. ona baktımda, volt değerleri ah değerleri yanlış yazılıyormuş. ben kaliteden genelde şaşmak istemem ama nadiren kullanacağım bir ürün için 1000 tl küsürde para vermek istemem. geçen aldım adam darbeli diye darbesiz verdiği için iade edecem. ama promosyon verdiği çantayı satrım, yenisini alıp onunla yollayacam.

Hem kaliteli olsun hem ucuz olsun zor be kardeş eğer denk gelirse haber verirsen ben de düşünebilirim. Muhtemelen günlerdir bundan dolayı cevap gelmiyordur. 3 4 sene önce a101den 29 tlye şarjlı vidalama aldım halen duruyor ama artık miyadı dolmak üzere. Bu sturdy de 3 4 yıl götürse ne ala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

evde kullanmaya iyi gider

Maestro MT-GX-ED014 Elektrikli Vidalama 300 Watt 169 TL

Mac Allister Kablolu Vidalama 300W 249 tl

Hocam merhaba mac allister olan model hoşuma gitti ayda yılda bir kullanılacak vidalama ve duvar delme de işe yarar mı acaba ?

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    o zaman şans tekzene falan bakacam galiba. belki kampanya falan bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Merhaba arkadaşlar, acil bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Elimde bir elektronik alet var ve bunun içini açmam gerekiyor fakat vidalardan birinin tornavida yuvası aşınmış tamamen sıyrılmış. Paket lastiği ve tornavida ucuna silikon sıkıp çevirme yöntemlerini denedim vida dönmüyor. Birkaç cep telefonu ve bilgisayar servisine götürdüm hepsi ellerine tornavida alıp girişti bir tanesi lehim de denedi ama açılmaz bu deyip geri verdi vida iyice mahvoldu. İnternette gördüğüm kadarıyla bu tip vidaları sökmek için matkap uçları var. Vidanın başının çapı 4mm. Vida sökücü olarak google'da arama yaptığımda karşıma sadece EasyOut/SpeedOut markaları adı altında satılan uçlar çıkıyor bu küçük vidada işe yararlar mı? Ayrıca vidalama veya vidalama özelliği olan bir matkaba da ihtiyacım var. Daha önce bir deneyimim yok o yüzden ne kadar güçlü ne tip bir alet almam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bir tavsiyeniz var mıdır? Nasıl bir yol izleyebilirim?

Vidanın aynısından bulma imkanı olursa vidanın başını matkap ucu ile eritebilirsiniz-parçalayabilirsiniz.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanyadan mı almıştınız? Ürünün fiyatı çok yükselmiş. Çok uyguna almışsınız. Hayırlı olsun. Ben de akülü vidalama matkap bakıyorum ama fiyat düşmesini beklemeli miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gross

Hocam kampanyadan mı almıştınız? Ürünün fiyatı çok yükselmiş. Çok uyguna almışsınız. Hayırlı olsun. Ben de akülü vidalama matkap bakıyorum ama fiyat düşmesini beklemeli miyim?

bende şaşırdım o fiyata tam 7 kez sipariş verdim 1 kere tutturdum kutu sıfır etiketini ben söktüm

akü cihazı + 2 adet 3ah akü = 1200 - 1300 tl tutuyor cihaz bedavaya geldi

amazonda bazen 1200 - 1600 tlye çok güzel ürünler düşüyor

Einhell alacaktım bu cihaz denk geldi

Bu döviz kurlarıyla fiyat bir daha düşmez

----------------------------------------

Bosch Professional GSB 18V-50 Akülü Darbeli 1602 tl

https://www.amazon.com.tr/Professional-18V-50-Darbeli-Vidalama-Makinesi/dp/B0892LYJBW

Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL (2ah çift akü + şarj cihazı + çanta) fiyatı 1000 -1100 tl civarında

alırken harflere dikkat et Li - İ - BL

Bosch GSB 18-2 LI Plus Akülü Darbeli Vidalama(Solo Model) 825 TL

https://www.hirdavatbulurum.com/bosch-gsb-18-2-li-plus-akulu-darbeli-vidalama-solo-model

Bosch 18V Başlangıç Seti 1x4.0 Ah + Gal 18V-40 Şarj Cihazı 688 TL 

https://www.hepsiburada.com/bosch-18v-baslangic-seti-1x4-0-ah-gal-18v-40-sarj-cihazi-p-HBCV0000015HJE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 9 Haziran 2021; 20:51:7 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt

11/11 de N11 den Einhell 18/50 almıştım, güzel makine. İki dolap montajı yaptım, bir iki korniş taktım, o günden beri tek pili hala bitiremedim.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

18/50 nin 3 çeşidi var

Li - İ - BL (en iyisi bu)

• @bjkyener

Darbeli fırçasız 60 lık alacaktım, o ara fiyatı epey yüksekti. En yakın darbeli fırçasız 18/50 Li i Bl vardı, o zaman kupon bonus vs 850 liraya geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 9 Haziran 2021; 21:5:29 >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.