Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.026
Cevap
403
Favori
400.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kjetlee

Ürün fiyatı 2599 TL gözüküyor. O kadar ciddi indirim oldumu yoksa farklı bir ürün mü aldığınız.

satıcı amazon ben aldıktan sonra fiyat 2599 tl olmuş inşallah ürün hasarlı olmaz

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Mayıs 2021; 0:53:19 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    çok uygun fiyata almışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tilsimonline kullanıcısına yanıt
    Bende evde kullanıyorum,iş yerinde daha üstleri var.Ev kullanıcıları için gayet yeterlidir.

Bu einhell taşlamaların tek sevmediğim tarafı tetik sırtta bulunuyor, diğer birçoğunun tetikleri yanda ,yani tutma kolunun yanında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt

8220 bende de var ve yorumunuz hoşuma gitti. Bu modelin 2021 üretimlisi var mı ? Aynı batarya vs sahip ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fazla güçlü değil ben de gördüm almadım. Wrench alınacağı zaman biraz daha yükseğe çıkmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Fazla güçlü değil ben de gördüm almadım. Wrench alınacağı zaman biraz daha yükseğe çıkmak lazım.

delme işinde güçlü değil diğer işlerde güçlü ürünün videolarını izledim

vidalama, delme, somun sıkma işleminin 3 nüde yapıyor

zaten bu 3 nü mükemmel yapan alet yok

einhell te-cd 18/50 li-i bl akü 2ah 1050 tlye bunu alacaktım

GDX 180-LI 3ah x2 fiyatı düşük olduğu için boschu tercih ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Mayıs 2021; 22:50:19 >

wrench lazım değilse Einhell solo alıp yanına 4 ya da 5,2 ah akü alınabilir 4’ün fiyatı baya iyi hızlı şarj aleti de var

Düşük amperli aküler zorlamaya gelmiyor

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt

ilerde alırsam GSB 18V-50  bunu alırım 2 adet akü ve şarj cihazını satmak koşuluyla

• Bendede uneo var 2 akulu satacam uyguna baya yükselmiş fiyatı yazabilir isteyen

• ürün geldi etiketi sökülmemiş akü tarihi 12/2020 (3 ah x 2 Adet)

şarj cihazı cihazdan büyük

Bosch Professional GDX 180-LI 1154 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 17 Mayıs 2021; 17:42:14 >
  • Geçen bahsettiğim Bosch Gsb 16 re modelini denedim. 750w lik mavi seri. Ağacı sorunsuz vidaladim. Yorulma vs olmadı. Isınma oldu ama o da normal. Kırıcı hantal olur diye düşünmemiştim. 597ye almıştım. Matkap olarak tavsiye ederim düşünenlere.

• Kablolu darbeli ve uygun fiyatlı ürün arayanlara attlass atm 710 fiyatına göre fena degil. 700 watt 175 TL bu fiyata 700 watt çok seçenk yok zaten. Karton kutuda geliyor. Fiyatına göre iş görür. Tetige ne kadar basarsanız o kadar dönüyor. Plastik kalitesi çok iyi degil ama kötüde degil.

700 watt civarında einhell almaya kalsanız alman markası ama çinde üretiliyor 265 TL ucuza yok.(einhell tc-ıd 710e). Einhell alman malı diye pazarlamaya kalkıyorlar tasarımlarını kendileri de yapıyor olabilir ama kalitesi çinlilerle hemen hemen aynı ama çinli markaların çogundan pahalı.

Bosch black decker vs yarı fiyatına hatta daha aşagısına geliyor attlass atm710

Plastik çanta önemliyse koçtaşta mac alister darbeli matkabı var onun plastik kalitesi vs daha iyi.650 watt

https://www.koctas.com.tr/mac-allister-darbeli-matkap-600-watt-mshd600/p/2000021669

Eger ev kullanıcısı iseniz bosch dahi alsanız belli birsüre sonra atıyorum 10 yıl sonra bir sorun yaşadınız servise gittiginizde parça sorunu yaşıyorsunuz. Eski ürünlerin parçası üretilmiyor yada bulunmuyor.

Bakalım ömrü ne kadar olacak attlass atm 710 zaman gösterir...

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

8220 bende de var ve yorumunuz hoşuma gitti. Bu modelin 2021 üretimlisi var mı ? Aynı batarya vs sahip ? Teşekkürler

Aşağıdaki bataryayı yedek olarak aldım. 8220ye de uyuyor yalnız tarihi 12-2018 . Bilerek aldım. Fazla kullanmadığım için yeni tarihliye para vermek istemedim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01N2VMGDO/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_ZZXD5N6V37X07T7KD0HA?_encoding=UTF8&psc=1

Ayrıca bir batarya daha var. Geç gördüm. Şu anda fiyatı yüksek. iyi bir indirime girse alınabilir. Modül alırsanız powerbank olarak da kullanılabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0713YDJ65/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_92NW99345MRAN7WRPF75?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 18 Mayıs 2021; 22:29:45 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palki -- 23 Mayıs 2021; 20:53:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palki

Akülü vidalama yerine alınabilir mi kablolu olması önemli deği arkadaşlar

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt

yorumlarda hızlı olduğundan uygun olmayacağı bilgisi var ama işi bilenler cevaplarsa iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: palki

yorumlarda hızlı olduğundan uygun olmayacağı bilgisi var ama işi bilenler cevaplarsa iyi olur

Sağol cevap için ben de okudum biraz yorumları vidalamaya uygun olmadığını söylemiş biri.

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.