Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek farkı kırıcı değildir , ayrıca delme işlemindede pnömatik matkaplar , darbeli matkaplara göre tahmini 10 kat daha etkilidir. İkisini mukayese edilemez,harcadıkları güç aynı olsada ,çalışma prensipleri farklı.

Joule diye belirtilen güçleri vardır, fakat piyasada pek önemsenmez. Bende pek önemsemedim açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TUĞRUL 37 kullanıcısına yanıt
    Himm. O zaman kırıcı daha iyi olur hocam. Tam olarak cevabımı aldım. Geçen 710 liraya Bosch 240 satılmış. Denk getirebilirsem ona bakayım bari. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Dahili dimmere sahip olmayan avuç içi taşlamayı harici dimmer ile kullanan var mı?

Motora değil de giriş voltajına yapılan müdahale sağlıklı olmayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _terminatör_

İkisi arasında kaldım kullanım amacı genel olacak ekstra bauhaustan starter kitli dekupaj alıp aküsünü tamamlamak istiyorum.Sizce hangisi ?
    Yüksek Torklu:https://www.amazon.com.tr/dp/B076BCZH84/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_8P6H37J29V0P5CWG38D6?_encoding=UTF8&psc=1
    Fırçasız kömürsüz:https://www.amazon.com.tr/dp/B01LZJ6UVC/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_DWC981XCPKFBPERNPG25?_encoding=UTF8&psc=1

yüksek torku ağaç ürünlerinde kullanabilirsin fakat hassas ürünlerde ürünün .... korsun

• Bu ürünü PSB 54nm aküsüz ucuza nerde bulabilirim (2,5ah akü kiti var)

PSR ürün olmayacak

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 2 Mayıs 2021; 23:52:25 >
  • Ev kullanımı için hem ufak tefek delik açılabilecek hem de vidalama işlerinde kullanılabilecek f/p ürün hangisi arkadaşlar?

edit: şunu aldım geçtim çok anlamam zaten tamirat tadilattan vida sıksın açsın kafi :d https://www.hepsiburada.com/sturdy-36v5ah-sanzumanli-setli-darbeli-lion-matkap-23-parca-setli-p-HBV00000I9SY4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 3 Mayıs 2021; 15:31:3 >
  • Bosch professional gsr gsb somun sıkma 12v aküsüz aletlerde iyi fiyatlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: _terminatör_

İkisi arasında kaldım kullanım amacı genel olacak ekstra bauhaustan starter kitli dekupaj alıp aküsünü tamamlamak istiyorum.Sizce hangisi ?
    Yüksek Torklu:https://www.amazon.com.tr/dp/B076BCZH84/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_8P6H37J29V0P5CWG38D6?_encoding=UTF8&psc=1
    Fırçasız kömürsüz:https://www.amazon.com.tr/dp/B01LZJ6UVC/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_DWC981XCPKFBPERNPG25?_encoding=UTF8&psc=1

kömürlü darbeli olanını çek satışta 3-4 liraya satılan 50 liralık visa çekle 360 liraya aldım.bugün elime ulaştı.gayet kaliteli ve kuvvetli bir cihaz

şarj kitinide 179 liraya amazondan aldım 2,5Ah pilli

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 4 Mayıs 2021; 0:43:12 >

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

fiyat olarak 360 tl iyi

Einhell TE-CD 18 Lİ - İ - BL (kömürsüz) 450 -500 tl civarına satılsa alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 5 Mayıs 2021; 1:15:22 >
  • Şu sıcak fırsat mıdır bilmem ama 1 adet aldım. Duruma göre iptal ederim artık.

https://www.amazon.com.tr/dp/B001PMIOS2/ref=asc_df_B001PMIOS21620142380000/?creative=380333&creativeASIN=B001PMIOS2&linkCode=asn&tag=cimritr-21

Bosch Professional Gsb 16 Re 597 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 5 Mayıs 2021; 2:10:43 >
  • Merhaba , Sorum konunun üstadlarına ,

Karavan denge ayaklarını indirip kaldırmak için akülü bir vidalama cihazına ihtiyacım var. Cok fazla yük binmeyecek. ama 4 ayak oldugu için , şarj ın iyi gitmesi gerek. öneriniz var mı ? Çift pille satılan , ucuz cihazlar işimi görür mü ?

• https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/pro-cat-plus-st3250li-27-pcs-setli-metal-sanjumanli-cift-akulu-darbeli-vidalama-matkap_pdp_644338228
    Bu ürün için neler söyleyebilirsiniz? Çok profesyonel bir şeye ihtiyacım yok. Ama 3 gün sonra da elimde kalsın istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/pro-cat-plus-st3250li-27-pcs-setli-metal-sanjumanli-cift-akulu-darbeli-vidalama-matkap_pdp_644338228
    Bu ürün için neler söyleyebilirsiniz? Çok profesyonel bir şeye ihtiyacım yok. Ama 3 gün sonra da elimde kalsın istemem.

Bu çakma ürünler süprizlere açıktır. 3-4 sene sorunsuz da kullanan var ama bir kaç gün sonra elinde kalan da var.

Bir de şu var, böyle çakma bir ürünü GG üzerinden bile alsanız hiç bir hakkınız falan yok. İadesi bile çok zor.

İlan altındaki yorumu görmediniz sanırım.

Alıntı

metni:
    pro cat plus st3250 li Almak isteyenlere uyarmak istiyorum. Firmanın görseli ve göndermiş olduğu ürünler farklı aldanmayın. GittiGidiyor buna nasıl izin verebiliyor? Burası da düşündürücü bir yıldızı da yanlışlıkla verdim. 

• albati kullanıcısına yanıt
    Anladım. Böyle uygun yollu tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Anladım. Böyle uygun yollu tavsiyeniz var mı?

Bu fiyat aralığında çakmalar dışında pek alternatif yok.

200-300 aralığında Max-Extra var onlara bakabilirsiniz.

• hem sizin hem de diğer arkadaşların nezdinde sormak istiyorum.

bundan memnun olduğunuzu söylediniz bunun muadili kablosuz versiyonu hangisi vardır ?

kablolu mu daha iyi kablosuz mu ?

ben çamaşırlık demirini takmak için balkon demirini delmem gerek fakat arkadaştan aldığım Hyundai HPA2020 ile delemedim. Ya ben beceremedim ya da doğru uç takamadım bilmiyorum. Bir 1mm bile ilerletemedim ucu.

Neyse benim gibi ciddi amatör olan ama evdeki ufak çaptaki tahta, duvar, demir delme işlerini yapacak biri için bu alet yeterli midir ? kablosuz almak istersek bu önerilir mi ya da başka bir ürün ? https://www.amazon.com.tr/dp/B07CQ4WPTN/

çok teşekkürler.

@albati @juniperi

• quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

hem sizin hem de diğer arkadaşların nezdinde sormak istiyorum.

bundan memnun olduğunuzu söylediniz bunun muadili kablosuz versiyonu hangisi vardır ?

kablolu mu daha iyi kablosuz mu ?

ben çamaşırlık demirini takmak için balkon demirini delmem gerek fakat arkadaştan aldığım Hyundai HPA2020 ile delemedim. Ya ben beceremedim ya da doğru uç takamadım bilmiyorum. Bir 1mm bile ilerletemedim ucu.

Neyse benim gibi ciddi amatör olan ama evdeki ufak çaptaki tahta, duvar, demir delme işlerini yapacak biri için bu alet yeterli midir ? kablosuz almak istersek bu önerilir mi ya da başka bir ürün ? https://www.amazon.com.tr/dp/B07CQ4WPTN/

çok teşekkürler.

@albati @juniperi

Hocam akülü vidalama ile elektrikli matkaplar farkli işler için üretilmiş aletlerdir.

Her zaman birbirinin muadili olamazlar. Evet yer yer duvar delme vs işlerde güçlü akülü aletler kullanılabilir ya da yeri geldiğinde matkapla vidalama yapılabilir ama bunlar o aletin asli görevi değildir.

Konuya dönersek sizin balkon demirini o aletle delememeniz gayet normal. Balkon demiri en az 2 mm kalınlığında olur ve onu öyle akülü aletle falan zor delersiniz. Ayrıca kullandığınız uç da önemli. Özellikle metalde kalitesiz ucun pek bir anlamı yok, metali aşındırmayacağı için delme de yapmaz. Çabuk ısınacağı için de erir gider. Metal delerken suyla ya da yağ ile soğutmak gerekir ucu.

Linkteki Stanley ile bir çok işinizi halledersiniz ama ev kullanıcısı iseniz ve ayırabileceğiniz bütçe de çok değilse ben, aynı fiyata delme için elektrikli matkap (hatta kırıcı delici), vidalama için de ayrı bir alet alınmasını tavsiye ederim.

Arkadaşa önerdiğim matkap ile 12 voltluk bir vidalama alırsanız işinizi gayet görür.

Önemli olan aletin kapasitesini bilmek, kaliteli uç kullanmak ve en önemlisi kullanırken dikkatli olmak.

• albati kullanıcısına yanıt

Hocam arkadaşın cihazının özellikleri böyle. Bence çok rahat deler gibi en son tork kademesinde. Ama sağlam kaliteli bir uç şart ve ara ara yağ dökecek.

Yani matkap uçları da yemek yaparken kullandığımız bıçaklar gibi. Keskin değilse işe yaramıyor, kalitesiz ise hemen köreliyor ve sonunda işi yapabilecek bir alet olsa da yapamıyor.

Giriş Gücü: 20 Volt 

*         Batarya: 2 x 2.0 Ah Li-on

*         Manderen: 10 mm

*         Boşta Devir Hızı: 0 - 350 / 0 - 1350 dev/dk

*         Tork: 25 Nm

*         Ağırlık: 1 kg

*         Çift akülü

*         Taşıma çantası

*         Led aydınlatma ve şarj göstergesi

*         Sağ sol dönüş ve Auto Stop

*         Farklı uygulamalar için çift vites

*         Ergonomik soft kabze

• EngineerBaris E kullanıcısına yanıt

Almışken fırçasız modelini alın hocam. AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR 

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Hocam arkadaşın cihazının özellikleri böyle. Bence çok rahat deler gibi en son tork kademesinde. Ama sağlam kaliteli bir uç şart ve ara ara yağ dökecek.

Yani matkap uçları da yemek yaparken kullandığımız bıçaklar gibi. Keskin değilse işe yaramıyor, kalitesiz ise hemen köreliyor ve sonunda işi yapabilecek bir alet olsa da yapamıyor.

Giriş Gücü: 20 Volt 

*         Batarya: 2 x 2.0 Ah Li-on

*         Manderen: 10 mm

*         Boşta Devir Hızı: 0 - 350 / 0 - 1350 dev/dk

*         Tork: 25 Nm

*         Ağırlık: 1 kg

*         Çift akülü

*         Taşıma çantası

*         Led aydınlatma ve şarj göstergesi

*         Sağ sol dönüş ve Auto Stop

*         Farklı uygulamalar için çift vites

*         Ergonomik soft kabze

Hocam o Hyundai'nin isim hakkını kimin aldığı ya da kimin ürettiği belli değil.

Böyle büyük markaların adıyla üretim yapan şirketler var. Aynısı Ford için de geçerli.

Yani 25 nm'nin demir delmedeki yeterliliği bir yana o aletin tam 25 nm vermesi de şüpheli.

Bence akülüyle o işlere girmeye hiç gerek yok.

600 wattlık bir matkap işinizi rahat görür.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.