Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bu vida dübel ve uç seti 30 liraya düştü. Ben geçen hafta 37 tlye aldım tavsiye ederim. İçinden vida dübel haricinde her boya uygun matkap ucu ve yıldız bits ucu da çıkıyor.
    Amazon prime olanlar kargosuz alacak bence kaçırmayın.

https://www.amazon.com.tr/dp/B000P4MW5W/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_UiWQFb0JN950G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOSCH PROFESSIONAL GSR 120-LI AKÜLÜ VİDALAMA 552,49 MAVİ SERİ

https://www.amazon.com.tr/dp/B07N1T9T4S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 11 Kasım 2020; 2:20:51 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    919 gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harubate

919 gözüküyor

artırmışlar. benim link koyduğumda fiyat düşüktü

• Hazır 11.11 var iken n11.den bir ürün almak istiyorum ev kullanımı için. Yeri gelecek beton olmayan duvarı da delmek isteyeceğim. 200-300 lira arasında ürün tavsiyeniz ne olur? Matkap alıp vidalama amaçlı da mı kullanalım, yoksa vidalama alıp yeri geldiğinde tek tük duvar da delebilecek bir ürün mü lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

Fiyat ve yazılanlar cezbedici ama yorumları okursanız fiyatının neden ucuz olduğu anlaşılır. Akülü vidalama olarak kullanılabilir, darbenin olmadığını söylüyorlar, garanti konusu muamma, torku düşükmüş, bataryaların ömrü bitince ne olacak belli değil. Eğer darbe ve tork gerekliyse bunu almanız iyi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bu arada bu vida dübel ve uç seti 30 liraya düştü. Ben geçen hafta 37 tlye aldım tavsiye ederim. İçinden vida dübel haricinde her boya uygun matkap ucu ve yıldız bits ucu da çıkıyor.
    Amazon prime olanlar kargosuz alacak bence kaçırmayın.

https://www.amazon.com.tr/dp/B000P4MW5W/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_UiWQFb0JN950G

Tüh bunu kaçırmışız :( 51 liraya çıkmış. Gerçi kargo ücretsiz olması için 50 lira üstü olması lazımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 13 Kasım 2020; 0:28:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Hazır 11.11 var iken n11.den bir ürün almak istiyorum ev kullanımı için. Yeri gelecek beton olmayan duvarı da delmek isteyeceğim. 200-300 lira arasında ürün tavsiyeniz ne olur? Matkap alıp vidalama amaçlı da mı kullanalım, yoksa vidalama alıp yeri geldiğinde tek tük duvar da delebilecek bir ürün mü lazım?

Çok vidalama yapılmayacak ise matkap ev için daha uygun gibime geliyor. İkisinin ana yaptığı iş belli. Hangi işi daha çok yapacaksanız ona yönelik almanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

• quote:

Easy serisi giriş seviyesidir. Mandren de daha dar. Tabi ki mavi seri alın. Öalzeme yapısı ve motor daha kalitelidir.

Anahtarsız mandren daha sık uç değiştirmek için pratiktir ama anahtarlıda kendiniz daha fazla sıkabilirsiniz. İlerde dişli sıyırma falan olmaz ev kullanıcısı o kadar zorlamaz aleti.

Acaba biraz daha fazla verip şunu mu alsam diye düşünüyorum. Metal anahtarsız mandren var. Sonuçta uzun yıllar kullanılacak. Blender, miksere bile 400 500 lira veriyoruz. Ev için belki hepsi yeter ama psikolojik olarak almışken hep daha iyisini almayı istemek gibi bir yapım var :)

https://www.akakce.com/matkap/en-ucuz-bosch-gsb-13-re-600-w-darbeli-fiyati,22181.html

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Arada 200 tllik bir fark görmüyorum. Betonda güçlü olsun, uğraştırmasın hemen delsin derseniz kırıcı-delici öneririm ama Bosch markalar yüksek fiyatlı. O aralıkta en kaliteli Einhel var.

• Bu ikisi aynı makine değil mi neden fiyat farkı var?

• quote:

Arada 200 tllik bir fark görmüyorum. Betonda güçlü olsun, uğraştırmasın hemen delsin derseniz kırıcı-delici öneririm ama Bosch markalar yüksek fiyatlı. O aralıkta en kaliteli Einhel var.

Ev için biraz fazla olur gibime geliyor. Nadir de olsa vidalama yaparsam sıkıntı olabilir. Ayrıca çok daha ağır oluyorlar. Bir de alt seviye kırıcı delici almak yerine almışken iyisini alayım deyince fiyatları yükseliyor.

Anahtarsız mandren daha pratik geliyor bana. Ne bileyim anahtar kaybolmaz, (alt kısmına takılsa bile) sıkarken kaçma yapma durumu vs vs gibi şeyler yüzünden yoksa Mavi olanı alacağım. Belki indirime girerse puan vs imkan olursa daha uyguna gelir bakalım.

Fark olarak metal mandren ve vidalama yapılırsa daha avantajlı olacağını düşündüğüm devir ayar olayı var. Tabi bir tık daha güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 13 Kasım 2020; 0:41:29 >

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Matkapla vidalama yapmak sağlıklı olmaz. Vida başı sıyırmaktan tutun da stopu olmadığından kendinizi yaralamaya kadar gidebilir. Tetikteki ayara güvenmeyin.
    Ben kırıcı deliciyle de vida atan usta gördüm ama adam günde 500den fazla 10luk buldex vida atıyor. Ona şarjlı dayanmaz. Ayrıca adam işin erbabı olmuş.
    Vidalama işini akülü vidalamaya bırakın. En çakma gg ürünleri bile matkaptan daha iyi vidalama yapar.
    Ayrıca anahtarlı mandrenle uçları her zaman daha fazla sıkarsınız.

• USTAM VİDALAMA İÇİN KABLOLUMU ŞARJLI MI ÖNERİRİSİNİZ

• VİDALAMA İÇİN ÖNERİDE BULANACAKLARA ŞİMDİDEM TEŞKKÜRLER

• quote:

Matkapla vidalama yapmak sağlıklı olmaz. Vida başı sıyırmaktan tutun da stopu olmadığından kendinizi yaralamaya kadar gidebilir. Tetikteki ayara güvenmeyin.
    Ben kırıcı deliciyle de vida atan usta gördüm ama adam günde 500den fazla 10luk buldex vida atıyor. Ona şarjlı dayanmaz. Ayrıca adam işin erbabı olmuş.
    Vidalama işini akülü vidalamaya bırakın. En çakma gg ürünleri bile matkaptan daha iyi vidalama yapar.
    Ayrıca anahtarlı mandrenle uçları her zaman daha fazla sıkarsınız.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler hocam.

• Şu ürün indirimdeymiş. 1010 watt, çantası ve uç takımıyla birlikte.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FKX1X7V/ref=asc_df_B07FKX1X7V1605141180000/

• quote:

Şuna bakayım dedim 5 kiloymuş. Evde daha çok duvar tavan vs beton tarzı işlerde kullanılıyor aldığımız matkaplar. Acaba bu ürünü mü alsam bilemedim. Ağırlığı biraz endişe ettiriyor.

https://www.hepsiburada.com/einhell-tc-rh-800-e-kirici-delici-p-HREIN4257920

Şu ürün daha hafif.

https://www.akakce.com/kirici-delici/en-ucuz-einhell-te-rh-26-1-4f-fiyati,406740372.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 13 Kasım 2020; 18:13:7 >

• TRENDYOL 100/40 İNDİRİM

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.