Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sayfada ki KABLOLU DARBELİ matkap vidalama aleti tavsiye olarak hâlâ geçerli midir arkadaşlar (Yani o sayfada ki tavsiyeler güncelliğini hâlâ koruyor mu?)
    Ona göre sipariş vereceğim o yüzden soruyorum saygılarımla 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma bime gelecek SGS vidalama seti nasıldır arkadaşlar iş görür mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

Cuma bime gelecek SGS vidalama seti nasıldır arkadaşlar iş görür mü?
    Standart bir Çin malı olacağını düşünüyorum. Çünkü aynı marka ile başka şeyler de geliyor.
    Ama Bim'in iade alması ve 2 yıl garantisi, çakma mallardan daha iyi olduğunu da gösterir.

• Arkadaşlar merhabalar, şöyle bahçe ortamında (elektrik yok) kullanılabilecek akülü hem matkap görevini hem de vidalama görevini görecek 500 TL'ye kadar bir ürün tavsite edebilirseniz çok sevinirim. İlk sayfadaki şu ürün Tıklayınız nasıldır yoksa başka fiyat performans ürünü var mıdır?
  • sgs kullanan yokmu, ev için yeter gibi de özellikle pil ömrü merak ediyorum. pil dandik değilse alalım arada bir kullanırız. hb de daha iyi özellikte ucuza da var ama hangisi vaadettiğini yapıyor bilemiyorum.

• Arkadaşlar Hyundai HPA0415 akülü vidalama iş görür bir mal mıdır ? Alıp eve koyayım diyorum bazen lazım oluyor. 140 tl civarı fiyatı var. Bazen çakma satanlara rastlıyorum 100 150 lira diyorlar. Onlardan almaktansa bu ucuz ve iş görür sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Arkadaşlar Hyundai HPA0415 akülü vidalama iş görür bir mal mıdır ? Alıp eve koyayım diyorum bazen lazım oluyor. 140 tl civarı fiyatı var. Bazen çakma satanlara rastlıyorum 100 150 lira diyorlar. Onlardan almaktansa bu ucuz ve iş görür sanki
    alacağınız ürün mandrenli ve 12v yada üstü olursa daha iyi olur onlarda torkda daha güçlü oluyor 20nm,44nm,54nm gibi değerlere sahip olabiliyor, Hyundai HPA0415 de volt düşük 3.6v ve torkda 4nm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baristatales

alacağınız ürün mandrenli ve 12v yada üstü olursa daha iyi olur onlarda torkda daha güçlü oluyor 20nm,44nm,54nm gibi değerlere sahip olabiliyor, Hyundai HPA0415 de volt düşük 3.6v ve torkda 4nm

Alıntıları Göster
    Teknik olarak birşey anlayamadım ama sanırım çok düşük bir seviye ürün :) teşekkürler üstad

• bir şey soracağım, bende bir adet matkap var, bir de şarjlı tornavida seti.

bu matkapın uç takma yerine tornavida setinin uçlarını takıp kullanabilir miyim? pilli saçma sapan aletlerden gına geldi basayım köklesin tornavidayı da matkap olmazm ı?
  • Bimdeki sgsyi alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sgsye bence kalburüstü diyebiliriz.

SGS Grup Müşterilerine Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler Sunar.
    60 Ana Bayi, 650 Tali Bayi ile 32 Ülkeye İhracat Yaparak Türkiye'nin ve Dünyanın El Aletleri Alanında Aranılan Bir Firması Olmuştur.

200e incelemek kaydıyla iyi bence. Tornavida seti fiyatına hemen hemen.

• hemen hemen ayni özelliklerde ama fiyati daha uygun aletler var.Varmı önerisi olan veya kıyaslayacak arkadaşlar?
    Ferm Power Cdm1129 Akülü Lı-Ion Vidalama 12V 1,3Ah 321,86 TL yerine 224,50 TL
    https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/ferm-power-cdm1129-akulu-li-ion-vidalama-12v-13ah-P428491776

Max-Extra MX1215 12V Li-Ion Aküla Matkap Vidalama 349,00 TL yerine 244,90 TL
    https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/max-extra-mx1215-12v-li-ion-akula-matkap-vidalama-P446642941

her ikiside okula dönüş kuponu ile 200 tl civarina geliyor
    bide bu var ggde 139 tl
    https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/mager-mgr1020drs-cift-akulu-li-on-bataryali-kutulu-isikli-vidalama-sarjli-matkap-2-yil-garantili_pdp_588870071

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barakuda1 -- 18 Eylül 2020; 11:40:28 >

• emree27 kullanıcısına yanıt
    Saat 10. 4 tane bim gezdim izmir-çeşme bölgesinde ama bulamadim. Nasip değilmiş. 2 haftadir bekliyorum. İlk gittiğim şubede 9:05 te ordaydim. Ne ara satılmış anlamadim
    Meret

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bir şey soracağım, bende bir adet matkap var, bir de şarjlı tornavida seti.

bu matkapın uç takma yerine tornavida setinin uçlarını takıp kullanabilir miyim? pilli saçma sapan aletlerden gına geldi basayım köklesin tornavidayı da matkap olmazm ı?
    Ben yıllardır öyle kullanıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Ben yıllardır öyle kullanıyorum...

Alıntıları Göster
    hocam nasıl ayarlıyorsun peki hızını canavar öyle güçlü ki ödüm kopuyor zorlayıp çok döndürürüm diye :D

• Emperor Karl Franz kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.

• 064 kullanıcısına yanıt
    Bu makineden bende dün gece yarısına yakın %8 indirim varken 460 TL’ye gittigidiyordan aldım, 2018 üretimi olduğu söyleniyor olsun, piyasada pxc bataryaya sahip daha uygun ürün neredeyse yoktu, çift akülü olanlar 750 TL’ydi piyasada 150 civarına 1.5 amper akü bulunuyor denk gelirse alırım, solo ürünler oldukça uygun bu ürüne bir şey olursa şarj cihazı ve aküsü sağlam oldukça ki en önemlisi şarj aleti anladığım solo üeümlerden alırım diye düşünüyorum ev kullanıcısına fazla bile bence bakalım gelince göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.