Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 064

Ben de yalpalama sorunundan dolayı Dbk CD 120 Lİ ürünü iade ettim. Vonroc mantıklı geldi. 25 TL indirim çeki ve paraf günüm indirimi ile yaklaşık 251 TL ye gelecek. Sanırım iyi fiyat.

https://urun.n11.com/matkap/vonroc-vpower-20v-matkap-20-ah-pil-hizli-sarj-cihazi-P392439741
    cihaz tek akülü gerçi ama yine de çok iyi fiyat.. yedek batarya da satılıyor ayrıca. 125/10 çek ile o da alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 40Nm tork diyor eğer doğruysa bu fiyata bedava. Aynı fiyata satılan Black&Decker modellerinde 30 falan oluyor maksimum. Ki ben 1. viteste 17Nm veren matkabımla vidaları çatır çatır kırıyorum Ev kullanıcısı için oldukça fazla bir değer.
  • Catfiller
    Einhell
    DBK
    Hangisi alınır, ya da bu fiyat civarı(125-200 arası) öneri?

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 6 Haziran 2021; 0:0:31 >
  • Formika traşlama ile yaylı klasik freeze arasında güç dışında ne fark var arkadaşlar? Bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Catfiller
    Einhell
    DBK
    Hangisi alınır, ya da bu fiyat civarı(125-200 arası) öneri?
    Hocam bosch xio v oneririm 2 haftadir kullaniyorum daha sarj etmedim bile gun asiri tabi hergun degil . Uclar az ama bence kaliteli bir urun

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    sırf meraktan geçen şunu aldım. 125/25 çekim de vardı.. Bugün geldi. beklentimin çok üzerinde çıktı. 200 liranın altında satılan bütün 18-20-24 V pilli ürünler en fazla 12 V tur. Bu en azından söylediği değerde.

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/catfiller-12-v-3-ah-li-on-cift-akulu-vidalama-matkap_pdp_350267567

Bi tık daha kalitelisi için bunu rahatlıkla öneririm. Kullandığım bi cihaz, fiyatına göre mükemmel.

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/max-extra-mx1213-cift-akulu-matkap_pdp_529858050

• autocar25 A kullanıcısına yanıt
    Evet geçen izlemiştim bunu. Zaten başka kullanıcı videosu görmedim. Ama masif ahşap performansı bu tarz ürünlerde referans alınmaz. 12 voltluk aletle de aynısı yapılır.

• albati kullanıcısına yanıt
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 6 Haziran 2021; 0:0:39 >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Esasen benim icin gücü biraz daha önemli yıldız düz uclar yeterli olur gibi, medefeye fln vida atabiliyo mu?

• Formika tıraşlama sabit tabanlı oluyor. Dalma işlemi yapamazsınız, yaparsınız da konforlu olmuyor. Formika tek elle kullanıma uygun oluyor, diğerleri genelde iki kollu. Eğer Makita RT0700C gibi bir makine bakmıyorsanız. Bu tarz üst seviye ürünlerde taban opsiyonları oluyor. Dewalt'ta da var.

@Sevenhillli Hocam Ixo 12V vidalamaların yanına yaklaşamaz güç konusunda. + Arkadaşın sordukları mandrenli matkap, Ixo ise basit bir "tornavida".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 26 Şubat 2020; 0:41:15 >
  • bu akülü vidalama markaları (ucuz olanları) beynimi yaktı. çok aşikar değilim. daha önce çalıştığım yerde modüler grup mobilyalar için Makita kullanıyorduk. ben evde kullanmak için bir ürün arıyorum ama çakma ürünlerden almak istemiyorum. ikeadan 24 parça komple ev mobilyası aldım daha montaja başlamadım.

aklımdaki bu üründü
    https://www.hepsiburada.com/black-decker-bdcdd12htsa-qw-10-8v-sarjli-matkap-19-parca-el-aleti-aksesuar-seti-tasima-cantasi-p-HBV00000BZHNS?magaza=Hepsiburada

ama yukardaki mesajlarda bu ürünü gördüm.

https://urun.n11.com/matkap/vonroc-vpower-20v-matkap-20-ah-pil-hizli-sarj-cihazi-P392439741

birde aynı fiyatlarda Hyundai var hepsi de. bana cihaz onerirmisijiz bütçe dostu ev kullanımı ama dayanıklı yani 3 gün sonra bir vida sıkarken gitmesin o yüzden aynı çin malı ürünleri farklı etiketlerle satılanlardan istemiyorum. nadir de olsa arada duvara 1 dübel atabilecek bı makina olsun istiyorum

tavsiyelerinize açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Formika tıraşlama sabit tabanlı oluyor. Dalma işlemi yapamazsınız, yaparsınız da konforlu olmuyor. Formika tek elle kullanıma uygun oluyor, diğerleri genelde iki kollu. Eğer Makita RT0700C gibi bir makine bakmıyorsanız. Bu tarz üst seviye ürünlerde taban opsiyonları oluyor. Dewalt'ta da var.

@Sevenhillli Hocam Ixo 12V vidalamaların yanına yaklaşamaz güç konusunda. + Arkadaşın sordukları mandrenli matkap, Ixo ise basit bir "tornavida".
    Oy oy, her makinenin ayrı bir görevi var, içinden çıkılamaz bir dünya.

Hocam çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Esasen benim icin gücü biraz daha önemli yıldız düz uclar yeterli olur gibi, medefeye fln vida atabiliyo mu?
    bosch ixo v için geçen gün duvara ayna asılacaktı aldım elime vidayı duvara vida attım serçe parmağın yarısı kadar bir vida idi sorun olmadı . tabi bu makina ile arkadaşların dedikleri gibi basit işleri yapabilirsiniz . düber atmak için kullanılmaz ama rutin işler için gayet rahatlıkla kullanılır . şarjı da bir o kadar iyi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinex

bu akülü vidalama markaları (ucuz olanları) beynimi yaktı. çok aşikar değilim. daha önce çalıştığım yerde modüler grup mobilyalar için Makita kullanıyorduk. ben evde kullanmak için bir ürün arıyorum ama çakma ürünlerden almak istemiyorum. ikeadan 24 parça komple ev mobilyası aldım daha montaja başlamadım.

aklımdaki bu üründü
    https://www.hepsiburada.com/black-decker-bdcdd12htsa-qw-10-8v-sarjli-matkap-19-parca-el-aleti-aksesuar-seti-tasima-cantasi-p-HBV00000BZHNS?magaza=Hepsiburada

ama yukardaki mesajlarda bu ürünü gördüm.

birde aynı fiyatlarda Hyundai var hepsi de. bana cihaz onerirmisijiz bütçe dostu ev kullanımı ama dayanıklı yani 3 gün sonra bir vida sıkarken gitmesin o yüzden aynı çin malı ürünleri farklı etiketlerle satılanlardan istemiyorum. nadir de olsa arada duvara 1 dübel atabilecek bı makina olsun istiyorum

tavsiyelerinize açığım.
    yok mu bir tavsiye verebilecek

• quote:

Orijinalden alıntı: robinex

yok mu bir tavsiye verebilecek

Alıntıları Göster
    Ben de arkadaşın durumundayım. Bu konuda bahsi geçen Vonroc gibi ürünlerde vidalama işlemi dışında, arasıra duvara dübel atma veya fayanslı duvar delme gibi işler yapılamaz mı? İlla darbeli matkap mı lazım?
    Bir diğer sorum ise, aynı fiyat aralığında daha güçlü ama kablolu bir ürün bulunamaz mı? Varsın kablolu olsun ama daha fonksiyonel veya güçlü olsun desek nasıl olur?
  • robinex kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Duvara dübel atmak için 5-6cm derinlikte bir delik işinizi görecektir. Kaliteli bir uç ile herhangi bir akülü vidalama kırk yılın başında bunu yapabilecek kapasiteye sahiptir. Yeter ki cihazın sınırlarını bilip çok zorlamayın.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Kablolu ürün kullanırım evimde de yerim var derseniz; Koçtaş'ın kendi markası olan erbauer 650w darbeli matkabını öneririm. Bende var. Taş gibi alet. Metal madreni, gövde kalitesi, çantası, kablosu gerçekten kaliteli. Şu sıralar stok eritiyorlar sanırım. 199 TL. Mağazadan almanız gerekebilir. Unutmadan koçtaş erbauer marka ürünlere 5 yıl koşulsuz garanti veriyor.
  • turkeroztrk kullanıcısına yanıt
    bir arkadaşım black decker dan çok memnunum sadece uzun vadede aküler oluyor dedi. bende seti aldım gectim.

https://www.hepsiburada.com/federal-power-fp-eal-td14df-akulu-vidalama-p-HRILKFPID19?magaza=Hepsiburada

bu arada bu üründen kimse almamış 264 den sepette 198 TL ye düşüyordu çok kararsız kaldım sonra vazgeçtim ama bence iş görürdü 14v birde 12v modeli var oda 160 TL falan geliyor en azından çakma ürün değil düşünen varsa kaçırmasın sanırım bugüne özel

• robinex kullanıcısına yanıt
    Malesef Ni-cd batarya. Çalışırken güzel kas yaparsınız :) Uzun sürede şarj olur. Ağırdır. Ama iş görür mü elbette. Şu sıralar Koçtaşın Mac Allister markası var. 18v çift akülü vidalaması 341 TL. Fiyatı yanıyor resmen. İhtiyacınız varsa değerlendirin derim. Erbauer 12v olanı da 379 TL. Koçtaş erbauer marka ürünlere 5 yıl koşulsuz garanti veriyor. Erbauer 12v olanı kullandım. Canavar gibi alet. Ama tervihim mac allister 18v den yana olurdu. Özellikle de bu fiyata.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.