Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her halükarda li-on olacak zaten. içinden uç çıkıp çıkmaması mühim değil. bende var zaten. kutusu olup olmadığını merak ediyorum.
  • Arkadaşlar yalama olan vidalarla başım dertte. Yalama olan vidaları kolayca delebilecek hem de küçük vidalama işlemlerinde işimi görecek bir ürün arıyorum. Tavsiyeleriniz bekliyorum.
  • drerdogan kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linktekinin ürün açıklamasında Çanta var yazıyor, yinede sorun satıcıya isterseniz.
  • Merhabalar 219 TL ye uygun gibi ama hiç bir yorum yok. Kullanan var mıdır? Pnomatik kırıcı.. Kağıt üzeri özellikleri iyi gibi..https://www.hepsiburada.com/stanley-shr243k-24mm-780w-3-mod-sds-plus-pnomatik-matkap-p-HBV00000MG87K?magaza=SesamGrup

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThePlakumat kullanıcısına yanıt
    Kastettiğin Laptop kasa Civataları ise 12 v herhangi Bir vidalama ile başlarını delip uçtan ayırabilirsin 2,5 mm hss matkap ucuyla. 4 lük ahşap vida başlarını da rahatlıkla delersin. Uç kaliteli olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll06 -- 14 Ekim 2019; 13:36:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

24 V 5Ah ürünün o fiyata olması imkansız bence
    biraz arastirinca imkansiz oldugunu anladim, ayrica cat matkap uretmiyormus normalde. 12V decker alacagim muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch GSB 180-Li (735 TL) ve Stanley SBH20S2K (585 TL) cihazlarından hangisini önerirsiniz?

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Iki üründe üzmez, elime alip kullanmadim ama fiyattan dolayı stanley daha f/p gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Iki üründe üzmez, elime alip kullanmadim ama fiyattan dolayı stanley daha f/p gibi duruyor
    Stanley'in yorumlarda çok sayıda yalpalama yapıyor mesajı var. O yüzden emin olamadım. Az daha verip Bosch almak daha mı mantıklı acaba. Sonuçta bir kere alınacak bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: droll06

Kastettiğin Laptop kasa Civataları ise 12 v herhangi Bir vidalama ile başlarını delip uçtan ayırabilirsin 2,5 mm hss matkap ucuyla. 4 lük ahşap vida başlarını da rahatlıkla delersin. Uç kaliteli olsun yeter.
    Teşekkür ederim. Laptop ve eski masaüstü bilgisayarımın anakart vidalarının 2 si açılmıyor onlar için kullanıcam.
  • HB'de saat 21:00'de indirime girecek. Şuan 149,25 TL. Yorumlar oldukça iyi. İndirimde alınır mı sizce?
    https://www.hepsiburada.com/max-extra-mx1213-cift-akulu-matkap-p-HBV00000F4SRM
  • legion90 kullanıcısına yanıt
    Bir süredir takip ettiğim bir urun, geçen hafta 129 tl idi, önce 139 daha sonra 149 yaptılar fiyatı, bakalım indirim ile kaça düşecek.

Bunun bir üst modeli 1215 var, o çift vites, bu tek vites,

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Amatör kullanım için bu ürünün de yeterli olacağını düşünüyorum. 1215 sanırım indirime girmeyecek. Diğer sitelerde de fiyatlar genel anlamda 160-200 TL bandında. Bekleyip fiyatı göreceğiz.
  • Üstadlar, bende ev işleri için alacağım. Mx1213 ü önerir misiniz? Yoksa 1215 için bekleyelim mi?
  • 1213 modeli 0-650 devir, 1215 modeli ise 0-1100 devir. Dolayısı ile vidalama işlerinde iş görecektir ama özellikle delme işlerinde 1213 biraz zayıf kalır.
    Asıl amacınız sarjli tornavida olarak kullanmak ise alabilirsiniz ama delme de yaparım derseniz bence yüksek devirli bir cihaza yönelmekte fayda var.
    Iyi bir fiyat olur ise ben bunu alıp yanına da bir adet elektrikli darbeli matkap almayı düşünüyorum

• fezalii kullanıcısına yanıt
    o zaman fiyatı takip ediyor olacağız, teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Güzel fiyat sanıyorum,
    https://www.hepsiburada.com/aeg-bs-12-c2-li-cift-akulu-matkap-lithium-ion-12-v-2-0-ah-p-HRCNTAEGBS12C2

2 ah aküye ve markaya göre iyi fiyat.
    Bir de fırçasız olaymış süper olurmuş.

Çek kullanacaklar için n11de de var 546tl.

https://m.n11.com/aeg-bs-12-c2-li-cift-akulu-matkap-lithium-ion-12-v-20-ah-P383613887?gclid=Cj0KCQjwoqDtBRD-ARIsAL4pviAwHnOrazDFdIxnRvFf-jYe6_XFSSreBDebHQz2eOkX6XEKbQn054waApoREALw_wcB&gclsrc=aw.ds#Product/comments

• Bu fiyata ne dersiniz dostlar
    AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.