Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uygun fiyatlı alternatif olarak Einhell TH-CD 12-2 düşünebilirsin.
    çift vites 25nm söylediğin işleri rahat yapar. (tek farkı metal dişli sistemi yok ne farkeder bilemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Arkadaslar amazonda cok sicak bir firsat var markasi Stanley
    modeli STHR202K Pnömatik Matkap, Sarı/Siyah
    420 den 160 a dusmus ve yalnizca 2 adet var. Acele edin.
    180 tl zaten. Joule değeri düşük, sanırım ondan ucuz.

https://www.hepsiburada.com/stanley-sthr202k-620w-pnomatik-matkap-p-HBV00000BRUG3?magaza=Hırdavat%20Kılavuzu&wt_gl=cpc.nelk.6822.yapi-market-pla&gclid=Cj0KCQiAkMDiBRDNARIsACKP1FGjPuWhXrTBmLUR8DRD-u1mCLlTYHM0MHGOzdASBbCIc27YYmV7m0MaAiF9EALw_wcB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

uygun fiyatlı alternatif olarak Einhell TH-CD 12-2 düşünebilirsin.
    çift vites 25nm söylediğin işleri rahat yapar. (tek farkı metal dişli sistemi yok ne farkeder bilemiyorum)
    öncelikle cevabınız için teşekkürler, Türkiye distribütörü ile görüştüm daha önce TH-CD 12-2'nin Dbk Cd 120 Li ile aynı ürün olduğunu sadece Expert serinin "Te-cd 12" metal dişli sebebi ile daha iyi olduğunu bildirdiler ben de aşağıdaki ürünü mağazadan bakarak alacağım telefonla ayırttım. Fiyat olarak gayet iyi 259 TL ve çift akülü 25nm Tok var.
    https://www.baniom.com/einhell-te-cd-12--li-akulu-vidalama-cantali-

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    alırsanız batarya tarihini yazar mısınız? bir kaç hafta önce fiyat çok iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu üründen aldım 2 günde geldi, çantası çok sağlan durmuyor. Tutma yeri oynuyor, vidasını sıktım iyice ama dönüyor normalmidir?

Birde matkap sds pek matkaptan anlamam, buna normal uç takamıyormuyuz mandren ile takılan uçlardan?

Bu matkapa göre sds beton ve ahşap delme uç önerirmisiniz yoksa mandren aparatı alıp normal uçmu alsam?

Acele ile aldım araştırmadan ama iade etsem mi diye de düşünüyorum, evde ufak tefek işlerimi görmeye yetermi mesela duvara birşey asmak için delik açacam vs yetermi sizce?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_1985

Bu üründen aldım 2 günde geldi, çantası çok sağlan durmuyor. Tutma yeri oynuyor, vidasını sıktım iyice ama dönüyor normalmidir?

Birde matkap sds pek matkaptan anlamam, buna normal uç takamıyormuyuz mandren ile takılan uçlardan?

Bu matkapa göre sds beton ve ahşap delme uç önerirmisiniz yoksa mandren aparatı alıp normal uçmu alsam?

Acele ile aldım araştırmadan ama iade etsem mi diye de düşünüyorum, evde ufak tefek işlerimi görmeye yetermi mesela duvara birşey asmak için delik açacam vs yetermi sizce?

Teşekkürler.
    Bunları bende merak ediyorum, ben almadım. Kullanan birileri vardır elbet cevap verirler.

• Arkadaşlar akülü el motoru düşünen varsa fiyatı kablolu olanlara yakın.
    https://www.hirdavat24.com/Dremel-8200-20-Aksesuarli-Cift-Akulu-Li-ion-Akulu-El-Motoru-Sistemi,PR-2744.htmlAKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

• Akülü daire testere düşünenler bakabilirler.https://www.hepsiburada.com/bosch-gks-18-v-li-profesyonel-18-volt-lityum-akulu-daire-testere-p-HRENSGKS18VLI

Piyasa fiyatı iki katına yakın nasıl böyle bir durum var çözemedim ama 18 V set için güzel bir başlangıç olabilir.AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

• retropolbotes kullanıcısına yanıt
    Çoğu yerde aynı fiyat.

• Kolu ben sıkamamışım sorun yok, elimde sds plus uç olmadığı için deneyemedim.

İnşaatçı olan enişteme danıştım ev kullanımı için fazlasıyla yeter dedi. Beton delme ve vidalama için ideal ancak ahşap ve demir için ekstra adaptör almak gerekiyormuş. Youtube'da ürün inceleme videoları var ama Türkiye'de yok sanırım bu model bize yeni gelmiş.

175 TL'ye ev kullanımı için yeterli bu fiyatlara uyduruk markalardan almaktan iyidir.
  • Okan_1985 O kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir adaptör işinizi görür normal matkap uçları için ama mümkünse SDS uç alın özellikle beton delmek vs için. Normal uçlar her kadar sıksanızda zorlayınca ucun takılan kısmını aşındırıyor ama bunda o tarz bir problem olmuyor hemde sök+tak yapması epey kolay.
    https://urun.n11.com/mandren/matkap-mandreni-sds-plus-baglanti-aparati-8073-P241803883
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Öneri için teşekkürler,

Bizim enişte anahtarsız mandren elle sıkılan al daha kolay olur dedi ama anahtarlı mandren gibi sağlıklı olurmu?

Beton ve vidalama için sds alacağım zaten, ahşap veya metal gerekirse normal uç alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_1985 -- 5 Şubat 2019; 11:54:41 >
  • Okan_1985 O kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi kullanım açısından anahtarsız daha kullanışlı ama mandrenli kadar sağlam tutacağını sanmıyorum.
    Anahtarsızlar arada iş yaparken kendi kendine açılabiliyor çünkü. Çok yoğun kullanmayacaksan veya zorlamıyacaksan aşırı ikiside işini görür açıkcası.

• arkadaşlar markalı , pili - şarj aleti olmayan ya da sorunlu darbeli vidalamalarınız varsa alınır.örneğin bosch gdr 14.4 gibi

• Deadwood kullanıcısına yanıt
    DBK diğeri çakma çin malı çünkü. Büyük bir ihtimalle 12V görseldeki batarya şekline göre, ayrıca 2 görselde bile fark var birinde 3Ah yazıyor diğerinde 4Ah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

DBK diğeri çakma çin malı çünkü. Büyük bir ihtimalle 12V görseldeki batarya şekline göre, ayrıca 2 görselde bile fark var birinde 3Ah yazıyor diğerinde 4Ah.
    Saol hocam cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

alırsanız batarya tarihini yazar mısınız? bir kaç hafta önce fiyat çok iyiydi.
    Einhell TE-CD 12 li banio yapı marketten aldım cihaz ve bataryalar 09/2016 üretimi, 2 yıldan fazla beklemiş kutusunda ama pil durumu gayet iyiydi buna şaşırdım, kutusu açılmamış ve jelatinliydi. Cihazın mandreninde balans durumu çok iyi yalpa yapmıyor sırf buyüzden iade etmeyeceğim, bilginize.
    Bu arada cihazın torku ev ve hobi işleri için fazlasıyla yeterli geldi bana, şarj süresi 1 saat ve doluluk göstergesi var şarj aletinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Einhell TE-CD 12 li banio yapı marketten aldım cihaz ve bataryalar 09/2016 üretimi, 2 yıldan fazla beklemiş kutusunda ama pil durumu gayet iyiydi buna şaşırdım, kutusu açılmamış ve jelatinliydi. Cihazın mandreninde balans durumu çok iyi yalpa yapmıyor sırf buyüzden iade etmeyeceğim, bilginize.
    Bu arada cihazın torku ev ve hobi işleri için fazlasıyla yeterli geldi bana, şarj süresi 1 saat ve doluluk göstergesi var şarj aletinde.

Alıntıları Göster
    Aynı fiyat Black Decker daha çok uca sahip ve 2018 üretimi. Bence iade seçeneğini düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Aynı fiyat Black Decker daha çok uca sahip ve 2018 üretimi. Bence iade seçeneğini düşünün.

Alıntıları Göster
    Tavsiye ettiğiniz ürün hangi model link verebilir misiniz? Uca ihtiyacım olmadığı için sade çift akülü bu ürünü aldım aslında, daha önce 2 kez Black & Decker küçük vidalama aldım verim alamadım belki benim şanssızlığıma geldi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.