Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gittigidiyor hesaplarına 150 50 indirim var bosch gsb 550w matkap normal de 200 gittigidiyor da bi mağazada 180 lira 50 de indirim 130 a geliyor baya uygun fiyat ihtiyacı olanlar kaçırmasın başka ihtiyaçlarım olduğundan alamadım ama 130 liraya baya iyi matkapdır bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

arkadaşlar gittigidiyor hesaplarına 150 50 indirim var bosch gsb 550w matkap normal de 200 gittigidiyor da bi mağazada 180 lira 50 de indirim 130 a geliyor baya uygun fiyat ihtiyacı olanlar kaçırmasın başka ihtiyaçlarım olduğundan alamadım ama 130 liraya baya iyi matkapdır bilginiz olsun

bahsettiğiniz ürünün satıcısından bu model cihazı alanların,bazılarında kullanılmış ürün,hasarlı ürün vs gelmiş,açıkcası 130 tl gibi bir fiyata geliyor.satıcı iade'lerdede sıkıntı çıkartıyormuş(kapıda kargo önünde kontrol etmeden alan birisi'nin iadesini kabul etmemiş).gittigidiyor'un iade sürecini tam olarak bilmediğim için alıp almama konusunda kararsız kaldım
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    50/150 G.G çekle 150 liraya gelir vede mağazada güvenilirdir alışverişim oldu
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/bosch-gsb-1300-darbeli-matkap-bsch-331072199

http://www.hausport.com/Bosch-GSB-1300-Darbeli-Matkap,PR-14774.html?ref=akakce&v=1.89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 5 Mart 2018; 0:24:45 >

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    cevapladıgınız için teşekkürler,diğer satıcıda 20 tl daha uyguna geliyor ancak sıkıntı yaşayanlar olmuş epeyce.sizin verdiğiniz linkteki daha güvenilir duruyor dediğiniz gibi.bu fiyat aralıgında ev kullanımı için daha iyi bir seçim yok galiba.
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Ev için bosh a bu kadar para gereksiz
    Einhell ya da Skill marka 650 watt cihazlar rahat işinizi görür. Skil cogu sitede artık yok satilmiyor. Einhell alabilirsiniz Atlass kadar kötü degiller bunlar. O kadar paraniz boşa gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 5 Mart 2018; 12:54:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Bende de çek var matkap alsam mii diyorum. Siz cekle ne almistiniz hocam ?

• ellekem kullanıcısına yanıt
    eve pirinç lazımdı
  • https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-tc-cd-18-2-li-akulu-vidalama-kit-1x1-5ah-334756847

satıcı yeni ama son 1 haftaya ait olumlu yorumları var, riske girip 50 lira çekle 169a aldım.

çin malı hem voltajı hem kendi sahte jcb bulldozer gibi markaları alacağıma einhell aldım, daha önceden küçük şarjlı ürününü kullanmıştım gerçekten memnun kalmıştım en azından markası modeli garantisi belli.

benim gibi çift akü ihtiyacı olmayan fakan lithium pilli isteyenlere öneririm.

• Bosch GSB 1300 550W model cihazı aldım.uç seti olarak öneri yapabilecek varsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A101 den 75 liraya Black Decker dekupaj aldım ufak bi deneme kesimi yaptım, gayet güzel kesiyor. Daha önce de aynı marka matkap almıştım 100 liraya o da evdeki her işe yetiyor. Ev için pahalı ürünler almaya gerek yok çünkü çok nadir delme kesme işi çıkıyor, ihtiyacı olanlar hiç düşünmeden bu markanın ürünlerini alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata almissiniz. 2 sene önce hb den Einhell TE-CD 12 X- Li 12v 2 bataryali ve taşıma çantalı modeli 200 TL ye almistim. Lityum pilli 1 sene bile kullanmasam içinde sarji durmus oluyor. O konuda çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

İyi fiyata almissiniz. 2 sene önce hb den Einhell TE-CD 12 X- Li 12v 2 bataryali ve taşıma çantalı modeli 200 TL ye almistim. Lityum pilli 1 sene bile kullanmasam içinde sarji durmus oluyor. O konuda çok iyi.

teşekkürler, sizde iyi fiyata almışsınız şimdi bu yüksek euro kuru ile ateş pahası. Einhell güvendiğim bir marka tam bir f/p

• arkadaslar merhaba. evde amator olarak kullanabilecegim akulu vidalama ariyorum. darbeli matkabim var. sadece mobilya montaji, vida sok-tak yapabilecegim cok profesyonel olmayan bir makineye ihtiyacim var. lakin bu makinelerden hic anlamiyorum. marka marka cesit cesit vidalama mevcut. mumkunse cift akulu ve 1-2 ayda elimde patlamayacak, f/p urunu akulu vidalama tavsiyesi alabilirmiyim. yardimci olanlara simdiden tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlion83 -- 6 Mart 2018; 15:54:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matkap için sarjlı pil arıyorum hangisini tercih etmeliyim ?

• https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/max-extra-mx1215-12-volt-1-5-amper-sarjli-matkap-lion-batarya-sarjli-vidalama-333347820

Tavsiye eder misiniz? 2 akulu Lion ...kuu da mevcut..Ev için iş görür mu?

• Beyler planya lazim bana. Koyde kullanilacak. Sunu buldum. Nasildir? Anlayan?

http://www.nalburcuk.com/BlackDecker-KW712-Planya-650-Watt,PR-34123.html

• A101 e şu matkap gelmiş fiyatı 50tl

, ev işleri için işimi görürmü, 150tl ye kadar çıkabilirim matkap için

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    Benzer urun attlas yillardir kullanirim. Evde fazlasiyla is goruyor. Alinir. Sorunsuz kullanilir

Duvar delerken herhangi bir sorunla karşılaşmadım ancak ahşap punch ı ile delik delerken motor muhtemelen yandı koku geldi baya.

150 tlye kadar çıkabiliyorsanız,hala devam ediyor galiba 150-50 indirim çeki alıp (8-10 tl arası satıyorlar genelde forumda) gitti gidiyordan 180-50 çek ile 130 tlye bosch gsb 1300 550w aldım(mavi seri 3 yıl garantili vs ev için fazlasıyla yeterli)

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.