Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.024
Cevap
402
Favori
400.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle kurban parçalama da kullanabileceğimiz tilki kuyruğu testeresi tavaiyesinde bulunabilecek var mı? Hiç bilgim olmadığı için kurban öncesi tecrübeli arkadaşların bilgi birikiminden istifade edelim. Testere ve bıçakları konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Tamam hocam, sizin kullandığınız iyi bir uç takımı var mı set halinde ya da tek tek?
    Burla a.ş'ye mail attım, gün içerisinde telefon da açacağım;oradan bir cevap gelmezse teyit ile alayım bari en azından fazla para verip kafamız rahat etsin :)
    Teşekkürler.

set halinde satılan uçlar geneldi dandik olur. kalite marka bulursanız o başka tabi
  • http://www.aldido.com/U102459,4963,bavaria-bid-650-e-darbeli-matkap.htm

http://www.aldido.com/U102489,4962,dbk-cd-72-1-sarjli-vidalama-39-parca-aksesuarli.htm

indirim kodu bölümüne vitringez15 yazın 50 tl üzerine 15 tl indirim veriyor kargo bedava

ben eve aldım matkap uç seti olarak koçtaşta bosch uç seti 33 parça 30 tl ye aldım fayans duvar beton ince demir deldik işimizi gördü. vidalama gayet iyi tork ayarını keşfedene kadar bir kaç tahtayı dağıttım hatta :) ayrıca titanyum uçlu vidalama uç setleride var koçtaşta

li-on pilli vidalama 50 matkap 35 tlye geldi.

• Hocam Burla'dan gelen cevabı yazıyorum:
    Merhaba Aras Bey,

İlgilenmiş olduğunuz ürün artık üretilmiyor. Bu seride şu anda iki modelimiz mevcut.
    Almanya'da üretilen versiyonu ise PowerMaxx BS Quick modelidir.
    Bu ürünün detayları içinhttp://www.burla.com/makina/urunler/metabo/akulu-el-aletleri/akulu-testereler-tornavidalar/536-powermaxx-bs-quick linkine bakabilirsiniz.

Bu ürünü bulmakta zorlanırsanız; lütfen yine irtibata geçiniz.

Saygılarımla,

Seda Aksoy Evren
    Makina Departmanı
    Pazarlama Müdürü

Burla Makina Tic. ve Yat. A.Ş.
    0212 256 49 50
    www.burla.com

Bunlar yeni bir model çıkarmışlar kanımca.Sizce bu model nasıldır?Alman üretimiymiş :S
    Fiyatlara bakmadım daha, bir de onlara bakayım bulabilecek miyiz?

• Hocam Burla'dan gelen maili atyyorum, kanymca yeni model çykmy?.Bizim arady?ymyz model üretilmiyormu?:
    Merhaba Aras Bey,

Ylgilenmi? oldu?unuz ürün artyk üretilmiyor. Bu seride ?u anda iki modelimiz mevcut.
    Bu ürünün detaylary içinhttp://www.burla.com/makina/urunler/metabo/akulu-el-aletleri/akulu-testereler-tornavidalar/536-powermaxx-bs-quick linkine bakabilirsiniz.

Bu ürünü bulmakta zorlanyrsanyz; lütfen yine irtibata geçiniz.

Saygylarymla,

Seda Aksoy Evren
    Makina Departmany
    Pazarlama Müdürü

Burla Makina Tic. ve Yat. A.?.
    0212 256 49 50
    www.burla.com

Acaba bu yeni model i? yapar my?Çin üretimi powermaxx 12 'mi yoksa Alman üretimi BS Quick mi?Fiyatlara da bakayym ben bari.

• quote:

Hocam Burla'dan gelen maili atyyorum, kanymca yeni model çykmy?.Bizim arady?ymyz model üretilmiyormu?:
    Merhaba Aras Bey,

Ylgilenmi? oldu?unuz ürün artyk üretilmiyor. Bu seride ?u anda iki modelimiz mevcut.
    Bu ürünün detaylary içinhttp://www.burla.com/makina/urunler/metabo/akulu-el-aletleri/akulu-testereler-tornavidalar/536-powermaxx-bs-quick linkine bakabilirsiniz.

Bu ürünü bulmakta zorlanyrsanyz; lütfen yine irtibata geçiniz.

Saygylarymla,

Seda Aksoy Evren
    Makina Departmany
    Pazarlama Müdürü

Burla Makina Tic. ve Yat. A.?.
    0212 256 49 50
    www.burla.com

Acaba bu yeni model i? yapar my?Çin üretimi powermaxx 12 'mi yoksa Alman üretimi BS Quick mi?Fiyatlara da bakayym ben bari.

bsquick 2 amperlik olan versiyon olup bizim ilgilendiğimiz üründen iki kat daha pahalıdır. bu kadar lükse gerek yoktur.
    normal 1.5 amperlik powermaxx 12 yeterli olur. iki üründe birlikte satılıyordu. bir telefon açın derim. sizin alacağınız ürün 306 TL olan

• asarcik A kullanıcısına yanıt
    Dostum Metro markette 156tl ye düşmüştü Bosch psa 900 tilki kuyruğu normalde piyasada 300tl gibi bir fiatı var. stok kalmış mıdır bilemiyorum. indirimin sebebi de Metro Bosch ile anlaşmasını bitirmiş ürünleri elden çıkarıyor gibisinden birşeyler söylemişler.
    baba da kurbanda gördüğü için o maksatla aldı
  • makitamız çalındı black decker aldık beş para etmezmiş. Makitada sıcak fiyat olursa alabilirz. takipteyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

Dostum Metro markette 156tl ye düşmüştü Bosch psa 900 tilki kuyruğu normalde piyasada 300tl gibi bir fiatı var. stok kalmış mıdır bilemiyorum. indirimin sebebi de Metro Bosch ile anlaşmasını bitirmiş ürünleri elden çıkarıyor gibisinden birşeyler söylemişler.

Ne zaman oluyor bu olay yeniyse gidip alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

Ne zaman oluyor bu olay yeniyse gidip alalım.

1 ay oldu en az ya.. ama ne biliym leblebi değil bu belki kalmıştır diye düşündüm..

• Tamam hocam,
    Made in China yazan da problem yoksa onu alalım ozamansa.Siz de bir sıkıntı yaşattı mı?
  • quote:

Tamam hocam,
    Made in China yazan da problem yoksa onu alalım ozamansa.Siz de bir sıkıntı yaşattı mı?

Hiçbir sıkıntısı yoktur. Orjinal metabo ürünü. Gelince kalitesini anlarsınız zaten

• Bendeki metabo powermaxx in üretim yeride çin yazıyor.. Sanırım farklı bir üretim yeri olan yok, en azından Türkiye'de.. Çin denince akla hemen kalitesiz ürünler geliyor.. Ancak çin de her kalitede ürün üretiliyor.. Bir kullanımda dağılan makine de üretiliyor, evladiyelik olan da.. Hepsi parasına göre..

Metabo ile ilgili en küçük bir kuşkunuz olmasın.. Alet gerçekten çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: peykani

http://www.aldido.com/U102459,4963,bavaria-bid-650-e-darbeli-matkap.htm

http://www.aldido.com/U102489,4962,dbk-cd-72-1-sarjli-vidalama-39-parca-aksesuarli.htm

indirim kodu bölümüne vitringez15 yazın 50 tl üzerine 15 tl indirim veriyor kargo bedava

ben eve aldım matkap uç seti olarak koçtaşta bosch uç seti 33 parça 30 tl ye aldım fayans duvar beton ince demir deldik işimizi gördü. vidalama gayet iyi tork ayarını keşfedene kadar bir kaç tahtayı dağıttım hatta :) ayrıca titanyum uçlu vidalama uç setleride var koçtaşta

Dbk li-ion siparisi verdim. Eski 4.8 w sonrasi iyi olacaktir.
    Bilgilendirme icin tesekkurlet

• Arkadaşlar evleniyorum ev diziyorum doğal olarak bi sürü matkaplık akülü vidalamalık iş oluyor bende alayım bir tane kenarda dursun diye piyasayı bayağı araştırdım şu ürüne karar kıldım 60tlye var ama sanırm ışığı yok bu konuda ne düşünüyosunuz eksikliğini hissedermiyim yoksa 60-80 civarına başka ne alabilirim?

http://www.aldido.com/U234528,4962,attlas-eco-v-144-akulu-matkap-2-aku-tornavida-14v.htm?bilio_spo=true
  • konuyu arada takip ediyorum ama bu metabonun espirisi ne anlamadım tamam çok kaliteli ama ne kadar kaliteli de olsa pilinin ömrü kadar anca ömrü olur ve tek akülü 10v için 300 sıcak fırsat mı sayılıyor
    bence 500 e 2 ve 4 amper 2 bataryası olan daha sıcak fırsat

bende 18amper orta kalite bi cihaz var 10 cmlik 4milim vidayı ağaca atarken tıkanıp kalıyor yada demir profile akıllı vida atarken bi süre sonra bitiyor pili
    bahara kadar yeni bi tane daha almam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: peykani

http://www.aldido.com/U102459,4963,bavaria-bid-650-e-darbeli-matkap.htm

Teşekkür ederim dbk li-ion vidalama ben de aldım uzun süre işimi görür inş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

konuyu arada takip ediyorum ama bu metabonun espirisi ne anlamadım tamam çok kaliteli ama ne kadar kaliteli de olsa pilinin ömrü kadar anca ömrü olur ve tek akülü 10v için 300 sıcak fırsat mı sayılıyor
    bence 500 e 2 ve 4 amper 2 bataryası olan daha sıcak fırsat

bende 18amper orta kalite bi cihaz var 10 cmlik 4milim vidayı ağaca atarken tıkanıp kalıyor yada demir profile akıllı vida atarken bi süre sonra bitiyor pili
    bahara kadar yeni bi tane daha almam gerekiyor

metabo yeni nesil li-ion pil kullandığından pil ömrü eski ni-cd bataryalı ürünlere göre daha uzun
  • Gaza gelip matkabi da aldim bu fiyata alınmaz herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni nesil derken bildiğimiz cep telefonlarındaki lityum ion degilmi hadi olsunda beş sene olsun ömrü sonra çöpe gidicek alet

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.